ژاوی: باید نشان دهیم که بارسلونا هستیم

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، اولین تجربه بارسلونا روی نیمکت با برتری برابر اسپانیول رقم خورد و فردا شب در دیداری سخت در کمپ نود به مصاف بنفیکا در لیگ قهرمانان می رود. ژاوی، سرمربی جوان بلوگرانا در نشست خبری پیش از بازی حاضر شد و درباره این دیدار و شایعات پیرامون انتقال بغداد بونجاح، مهاجم الصدر به تیمش صحبت کرد.

ژاوی گفت: “بنفیکا تیم بزرگی است، من برای جورج ژسوس احترام زیادی قائل هستم و همیشه از این تیم قدردانی می کنم. تیم خورخه بسیار خوب است و هافبک های بسیار قوی، بازیکنان بسیار مهم در همه جبهه ها دارند. ما سعی می کنیم سبک باشیم. ما درخواست می کنیم. و اگرچه رسیدن به این هدف دشوار است، اما ما می خواهیم یک تیم رقابتی باشیم.

من فکر می کنم که تیم من فردا برنده خواهد شد. تیم را برای پیروزی آماده می کنم و بازی فردا فرصتی برای حضور در دور دوم لیگ قهرمانان اروپا است. مثبت بودن بهتر از منفی بودن است.

کنار تقویم شلوغ و سخت: “بارها باید هر سه روز یک بار بازی کنند و من این را یک فرصت طلایی می بینم و هیچ فشار اضافی احساس نمی کنم. این یک فرصت طلایی برای رفتن به دور دوم است. ما همچنین این فرصت را داریم که بگوییم ما باریا هستیم.” ما در خانه بازی می کنیم. در بازی رفت به بایرن و بنفیکا باختیم. شرایط خیلی ساده است، شما باید یکی از دو بازی را ببرید. ترجیح می دهم مثبت فکر کنم و فردا برنده شوم.”

شروع کار در بارسلونا: من بسیار خوشحالم که اینجا در بارسلونا هستم و در کل شخصیت من بسیار مثبت است. من برای بهترین باشگاه جهان کار می کنم و می توانیم هر تیمی را شکست دهیم، اما باید این اصل را ثابت کنیم. پیروزی در بازی بعدی دشوار است. ” این ممکن است، اما ما بارسلونا هستیم و می‌خواهیم برنده شویم.”

سیستم بازی بارسلونا زیر نظر ژاوی: سیستم هر چه که باشد، مهمترین مسئله ایده تیم است. ما خواهان مالکیت توپ، پرسینگ و پس گرفتن توپ هستیم. اگر توپ را در اختیار دارید، شانس زیادی برای برنده شدن دارید. من یکی می خواهم. تیمی با یک ذهنیت برنده بودن.”

اولین آزمون سخت ژاوی: “ما فردا خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. ما از اسپانیول جلوتر هستیم و شایسته پیروزی با زدن گل های بیشتر هستیم، اما باید خودمان را در زمین نشان دهیم. شما باید شجاع، تهاجمی باشید و به دنبال صعود به دور دوم بازی باشید. لیگ قهرمانان برای بردن.” اما نباید فراموش کنیم که در بازی رفت با سه گل شکست خوردیم.”

شایعات جذب بغداد بونجا: او بازیکن بزرگی است، اما ما قصد نداریم به بغداد برویم و نمی دانم این خبر از کجا آمده است. من الان کاری به بازیکنان السد ندارم (می خندد).

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما