ژاوی: فوتبال برای مسی عدالت پیدا کرد

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، جاوی فردا برای چهارمین بار روی نیمکت بارسا خواهد نشست. با او، آبی اناری ها در لالیگا مقابل اسپانیول و ویارئال قهرمان شدند، اما در بازی خانگی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بنفیکا متوقف شدند.

رقیب فردا بار बार्a رئال بتیس است و سه امتیاز بسیار مهم خواهد بود.

جاوی درباره گل های بار در این فصل می گوید:“هدف بارسا همیشه برد است، اما اهداف دیگری هم وجود دارد که باید به آنها دست پیدا کرد. ما تا به حال برخی از اشتباهاتمان را اصلاح کرده ایم، مثلا توپ زدن و کار دفاعی، سرکوب حریف و غیره. شرایط تیم را در تمرینات خوب می بینم و من مثبت فکر می کنم، سه امتیاز مهم است و اگر در بازی مقابل ویارئال پیروز شویم مشکلی ندارم، دیگر امتیازی را از دست ندهید چون یک اورژانس است.

شرایط آنسو فاطی: آنها تعهد زیادی نشان داده اند، اما ما نباید آن را به خطر بیندازیم. اگر 100% نباشد پخش نمی شود. در چند روز آینده بازی های مهمی در پیش داریم و اگر فاطی 100 درصد آماده نباشد بازی نمی کند. ما نباید اینطور با خطر مصدومیت بازیکنان را شکست دهیم. من معتقدم که بعید است فاطمه برای بازی با بایرن در دسترس باشد.»

هفته مهم«به همین دلیل است. امیدوارم در بهمن و اسفند به بهترین شرایط برسیم. “هر هفته برای باریا مهم است و ما زمانی برای تعطیلات و استراحت نداریم.”

تیم را در زمستان تقویت کنیدبیایید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد، اما هنوز برای صحبت در مورد آن زود است. ما فردا و چهارشنبه دو بازی مهم داریم و می‌دانم که باشگاه نیز در تلاش است تیم را تقویت کند. اما من گفتم هنوز برای خرید زود است. باشگاه تلاش می کند شرایطی ایجاد کند که بتوانیم بازیکنان جدید جذب کنیم و این یک واقعیت است.

بهره برداری از شعر:فکر می کنم او فوتبالیست خوبی است، اما خوب است که در مورد بازیکنان تیمم صحبت کنم و سعی کنم بهترین نتیجه را از آنها بگیرم.

هفتمین توپ طلای مسی:“ابتدا می خواهم به پدر الکسیا پوتاسی به خاطر توپ طلا و انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن جوان سال تبریک بگویم. مسی نیز شایسته این جایزه بود و فوتبال به عدالت رسید.”

شانس ژاوی و روش نتیجه گیری واقعی:به نوعی، بارسا سخت ترین باشگاه جهان است. فقط بردن اینجا کافی نیست و باید خوب بازی کرد. هر تیمی سبک خودش را دارد و الان شرایط ما این است که به هر حال می خواهیم برنده شویم. مقابل ویارئال دقایق زیادی در سطح خود نبودیم و توپ را در اختیار نداشتیم، اما مهم سه امتیاز است. اگر تا پایان فصل اینطور برنده شویم، مشکلی نخواهم داشت.»

بلند نکردن دمبل و اخراج به سکو: حال او خوب است و برای فردا در وضعیت 100 درصدی قرار دارد. او تمرین خوبی داشت و آماده است. عثمان با ما قرارداد دارد و من موافق اخراج او روی سکو نیستم. تمدید نکردن مهم نیست و تا زمانی که قرارداد دارد می تواند بازی کند. برای دامل، تصویر بارسلونا خوب و مثبت نیست.»

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما