کالج گلوکال – پذیرش در شعبه پزشکی اروپا با زومیت


اما رویای پزشکی در ایران همیشه با مانعی به نام کنکور روبرو بوده که پذیرش را برای داوطلبان بسیار سخت و حتی غیرممکن کرده است. تنها چیزی که شما را به فکر کنکور و قبولی در رشته پزشکی می اندازد این است که تنها 2 درصد افراد فرصت نشستن و قبولی در کرسی های دانشگاه های علوم پزشکی را دارند و این ممکن است بسیاری را در ایران از تحصیل در این رشته ها منصرف کند. .

از این رو تعداد افرادی که برای تحصیل در رشته پزشکی مهاجرت می کنند بسیار افزایش یافته است و امروزه شاهد آن هستیم که بهترین کشورها در زمینه پزشکی میزبان ایرانیان زیادی هستند. اما مانند هر مسیر آموزشی و حرفه ای دارای فراز و نشیب هایی است که در صورت تکمیل آن با کمک کارشناسان و متخصصان این حوزه ریسک و هزینه و اتلاف زمان را به صفر می رساند. هدف از این مقاله معرفی کالج گلوبال، اولین و تنها کالج معتبر بین المللی و دارای مجوز رسمی در ایران است که می تواند رویای پزشک شدن شما را محقق کند.

کالج گلوکال

کالج گلوکول، اولین و تنها کالج معتبر بین المللی و دارای مجوز رسمی در ایران است که در سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرد و تا به امروز راه را برای بسیاری از علاقه مندان به پزشکی برای ورود به بهترین دانشگاه های پزشکی اروپا باز کرده است. این کالج اعضای نظام پزشکی، اساتید برجسته و همچنین متخصصین در زمینه آمادگی پزشکی را گرد هم می آورد تا دانشجویان امروزی را به پزشکان آینده تبدیل کند.

کالج گلوبال دوره های مقدماتی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی را برای دانشگاه های معتبر اروپایی ارائه می دهد که همگی مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشند. تمامی این دوره ها بر اساس استانداردها و اعتبار دانشگاه های اروپایی است و موضوعاتی که در این دوره ها تدریس می شود دانشجویان را برای امتحانات پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی آماده می کند.

خدمات کالج جهانی برای مهاجرت پزشکی به اروپا

گلوبال کالج در اوایل کار خود قصد داشت دانشجویان بومی را قادر به پذیرش و تحصیل پزشکی در دانشگاه های معتبر اروپایی کند. گلوبال کالج با ارائه دوره های پیش نیاز پزشکی، آموزش زبان انگلیسی و مشاوره تحصیلی تخصصی بر اساس برنامه درسی اروپایی راه را برای پذیرش دانشجویان ایرانی در رشته پزشکی هموار کرده است. راهنمای مطالعه مهاجرت در اروپا، کار انتخاب رشته و دانشگاه. حضور در کلاس ها و دوره های کالج گلوبال تضمین کننده پذیرش در دانشگاه های پزشکی اروپا خواهد بود.

خدمات و برنامه درسی کالج جهانی به چند بخش تقسیم می شود که در ادامه به بررسی و معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

کلاس پذیرش

آزمون IMAT یک آزمون ورودی برای تحصیل پزشکی در دانشگاه های ایتالیا است که هر ساله در ایتالیا و سایر نقاط جهان برگزار می شود. این آزمون به زبان انگلیسی برگزار می شود و برای متقاضیان پزشکی است که می خواهند به عنوان یک دانشجوی بین المللی در یکی از دانشگاه های معتبر ایتالیا تحصیل کنند.

آزمون کالج جهانی IMAT برای بسیاری از گروه ها از جمله دانش آموزان سال آخر دبیرستان، دارندگان دیپلم تجربی و ریاضی و همچنین دانش آموزانی که به دنبال تحصیل پزشکی در ایتالیا و فارغ التحصیلان دانشگاه هستند مناسب است. در این دوره دانش دانش آموزان در قسمت های مختلف امتحان افزایش می یابد که عبارتند از:

 • استدلال منطقی و عقل سلیم
 • زیست شناسی
 • علم شیمی
 • ریاضیات و فیزیک

مدت این دوره یک سال می باشد و دانشجو با توجه به برنامه منحصر به فرد و خاص خود آموزش می بیند. بنابراین کالج گلوبال برای هر دانش آموز برنامه مطالعاتی خاصی ایجاد می کند و او را برای رسیدن به هدف با توجه به نیاز خود راهنمایی می کند.

دوره MFP

کالج گلوکال

دوره دیگری که در کالج گلوبال ارائه می شود دوره پیش نیاز یا پیش پزشکی است. بسیاری از دانشگاه های اروپایی آزمون نمی دهند، اما شرط پذیرش، سطح دانشی است که در برخی از رشته ها می پذیرند. دوره MFP یک دوره آمادگی برای آزمون ورودی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی در دانشگاه های اروپا و انگلستان است که برای دانشجو انجام می دهد و او را به سطح مورد قبول دانشگاه های معتبر اروپایی می رساند.

در دوره MFP کالج جهانی، سه دوره اجباری برای رفتن به دانشگاه ها و شرکت در آزمون ورودی پزشکی دانشگاه اروپا به شما آموزش داده می شود. این واحدها عبارتند از:

 • زیست شناسی
 • علم شیمی
 • فیزیک

همه این دوره ها تحت سیستم نظارت خلاق ECCS هستند کالج های جهانی تدریس می شوند که به کمک آنها فرآیند آموزش و یادگیری دانشجویان با برنامه ریزی، آموزش گروهی، نظارت فردی و ارزیابی استاندارد انجام می شود. دوره مقدماتی کالج جهانی همچنین آموزش های نظری و فعالیت های آزمایشگاهی را برای دانشجویان با هدف نهایی توسعه مهارت های تحقیق، تحلیل و حل مسئله ارائه می دهد.

کلاس آیلتس

یکی از عوامل کلیدی برای حضور در دانشگاه های بین المللی، سطح زبان مورد نیاز است. بنابراین کالج های گلوبال در کنار همان سیستم نظارت خلاق ECCS دوره های آیلتس را نیز برگزار می کنند که در آن سطح دانش زبان آموزان به زبان انگلیسی به سطح مطلوب می رسد. رویکرد اصلی کالج جهانی به دوره های آیلتس ارتقای سطح زبان عمومی متقاضی برای تقویت مهارت های چهارگانه صحبت کردن / خواندن / نوشتن و گوش دادن.

دوره آیلتس گلوبال کالج در 8 ترم برگزار می شود که هر ترم یک ماه و نیم به طول می انجامد و شامل 90 جلسه می باشد. دوره های مختلف آیلتس در کالج جهانی به بخش های زیر تقسیم می شود:

 • دوره A2 (نمره آیلتس 4 – 3)
 • دوره B1 (نمره آیلتس 5-4)
 • دوره B2 (نمره آیلتس 6-5)
 • دوره C1 (نمره آیلتس 7-6)

در طول دوره آیلتس در کالج گلوبال، مانند سایر دوره ها، دانشجو یک دوره خاص دارد که منحصر به فرد و برای او برنامه ریزی شده است، دائماً توسط دانشکده ارزیابی می شود، مصاحبه های حضوری انجام می دهد و تمرین ها و تمرین های فردی را انجام می دهد. در نهایت، به منابع بی پایان آنلاین و آفلاین دسترسی دارد.

نتایجی که اظهار شده

اروپا به یکی از محبوب ترین مقاصد آموزش پزشکی در بین ایرانیان تبدیل شده است و از دلایل محبوبیت آن می توان به کلاس های کاربردی و مفید، آموزش استاندارد، رشته های مختلف آموزشی، منابع آموزش عالی، استفاده از فناوری ها و فناوری های جدید در آموزش، هزینه کمتر از آموزش اشاره کرد. . ایالات متحده. و کانادا دارای یک بازار کار مطمئن و بیشتر است که همه آنها متقاضیان پزشکی و والدین آنها را به سرمایه گذاری در کالج سوق داده است.

کالج گلوبال با متقاضیان پزشکی است که می تواند راه را برای ورود آنها به دانشگاه های پزشکی اروپا هموار کند و آنها را یک قدم جلوتر برای قبولی در دانشگاه ها و شرکت در امتحاناتشان بردارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل پزشکی و داروسازی در اروپا به وب سایت کالج گلوبال اینجا مراجعه کنید www.glocalcollege.com دیدن.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم