کانسپت باهاما XM در شرف رونمایی است. بی توجهی به انتقادات باواریا


در ماه های اخیر، بامو به دلیل رویکرد جدید خود در سبک طراحی محصولات شیشه جلوی خود مورد انتقاد قرار گرفته است. اما ظاهرا این شرکت به این رویه مصری ها ادامه می دهد و آنها قصد ندارند از آن دست بکشند! این شرکت به تازگی از معرفی یک شاسی بلند مفهومی به نام XM در آینده نزدیک خبر داده است، این تیزر نشان می دهد که جلوپنجره مفهومی جدید بیش از حد بزرگ است و می توان آن را عجیب ترین در تاریخ شرکت بامو دانست.

باواریایی ها در تیزرهای خود از کلمات “عملکرد بالا”، “برق شده” و “رونمایی در آینده نزدیک” استفاده کرده اند. وی افزود که این مفهوم در کنفرانس Art Basel در میامی بیچ فلوریدا در تاریخ 2 و 4 دسامبر رونمایی خواهد شد.

انتظار می رود کانسپت Bamo XM پیش نمایشی از شاسی جدید این شرکت باشد که به عنوان یک مدل پرچمدار دیده می شود. بامو قبلاً به عنوان کار بر روی یک کامیون بزرگ به نام X8 شناخته شده بود. از آنجایی که برند محبوب آلمانی XM و X8 را نام‌گذاری می‌کند، این دو مدل احتمالاً اعضای یک سری هستند و نسخه تزئین شده با آرم M قدرتمندترین و اسپرت‌ترین عضو است. مثل همیشه.

تیزر بامو فقط یک تصویر مبهم از نمای جلو دارد، اما برخی جزئیات دیگر را می توان شناسایی کرد. علاوه بر جلوپنجره عجیب و غریب که این بار اضلاع بیشتر و زوایای تندتری دارد، چراغ های جلو کوچکتر و باریکتر، سپرهای عضلانی و بیرون زدگی کاپوت از ویژگی هایی هستند که به دقت در تصویر منعکس می شوند. سقف کانسپت XM نیز دارای دو لامپ خواهد بود که بیشتر آنها تزئینی بوده و در نسخه تولید انبوه حذف خواهند شد.

نکته قابل توجه این است که تصاویر جاسوسی X8 نشان می دهد که این خودرو دارای چراغ های جلوی دو تکه است، اما چنین طراحی در کانسپت XM دیده نمی شود. علاوه بر این، XM دارای شکاف هایی در کاپوت در نزدیکی Pillar A است که در همان تصاویر جاسوسی X8 ظاهر نمی شود.

گفته می شود نسخه نهایی XM با پیشرانه هیبریدی ساخته می شود. این موتور ترکیبی از همان موتور معروف 4.4 لیتری V8 توئین توربو و یک موتور الکتریکی 200 اسب بخاری در مجموع 750 اسب بخار است. بر اساس برخی شایعات، کانسپت باهاما XM در 29 نوامبر رونمایی خواهد شد. در صورت صحت این شایعات، برای آشنایی با باواریایی های جدید مدت زیادی منتظر نخواهیم بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم