کلاهبرداری WB SSC: پارتا چاترجی از من سوء استفاده کرد، Arpita ED می گوید

کلکته: آرپیتا موکرجی پس از بازیابی انبوه پول نقد و اقلام طلا از محل سکونتش در کلکته تولیگونگ و بلغارستان، به اداره اجرای احکام اطلاع داده است که کل پول و اشیای قیمتی متعلق به وزیر بنگال غربی پارتا چاترجی است که توسط آژانس مرکزی دستگیر شده است. در ارتباط با کلاهبرداری استخدام معلم SSC.

طبق گزارش ها، آرپیتا، یکی از دستیاران نزدیک رهبر شرمسار TMC، به بازرسان ED اعتراف کرده است که توسط پارتا چاترجی مجبور شده است اجازه دهد از خانه هایش برای ذخیره پول غیرقانونی استفاده شود. او همچنین اعتراف کرد که کل مقدار پول نقدی که از محل سکونتش به دست آورده بود با کمک یکی از نزدیکانش که برای او ناشناس بود در آنجا متوقف شد.

اکنون مشخص شده است که چاترجی اغلب از اقامتگاه‌هایش بازدید می‌کرده و با یک فرد ناشناس جلساتی غیرعلنی برگزار می‌کرد که اجازه شرکت در آن را نداشت. در حالی که موکرجی اعتراف کرد که این همه ناراحتی عاطفی است، او ادعا کرد که از او سوء استفاده شده است.

لازم به ذکر است که اداره اجرای (ED) 27.9 کرور روپیه پول نقد و همچنین مقدار زیادی جواهرات طلا از آپارتمانی مرتبط با آرپیتا موکرجی که از نزدیکان وزیر صنایع بنگال غربی دستگیر شده است، بازیابی کرده است. پارتا چاترجی.

آنها گفتند که پشته های پول نقد از آپارتمان در بلغارستان در روز چهارشنبه بازیابی شد و پس از شمارش یک شبه، به 27.90 کرور رسید. آنها افزودند که بازرسان همچنان در حال بررسی ارزش جواهرات طلا هستند که گمان می رود بر حسب کیلوگرم باشد. این پول و طلا پنج روز پس از کشف بیش از 21 کرور روپیه وجه نقد و همچنین جواهرات و ارز خارجی از آپارتمان دیگری در موکرجی در منطقه تولیگونگ در جنوب کلکته توسط آژانس کشف شد که پس از آن او دستگیر شد.

به گفته مقامات، در مجموع نزدیک به 50 میلیارد روپیه وجه نقد تاکنون کشف و ضبط شده است. مقامات ED روز چهارشنبه حملات هماهنگی را به چندین ملک در راجدانگا در جنوب کلکته و بلغارستان در حاشیه شمالی شهر آغاز کردند.

مقامات گفتند که موکرجی در بازجویی از ملک به مدیر امور عمومی اطلاع داده است. آنها گفتند که بازرسان بخش اورژانس مجبور شدند دری را برای ورود به دو آپارتمان در منطقه راتالا بلغارستان باز کنند، زیرا کلید باز شدن آنها قابل شناسایی نبود. این مقام گفت چندین سند “حیاتی” در آپارتمان ها در بازرسی آنها پیدا شد.

در همین حال، رهبری کنگره Trinamool تحت فشار فوق العاده ای از درون حزب قرار دارد تا پارتا چاترجی را از سمت های وزارتی و حزبی خود با اثرگذاری فوری خلاص کند.

ترینامول گفت: “پارتا چاترجی باید فوراً از پست های وزارتی و همه احزاب برکنار شود. او باید اخراج شود. اگر این اظهارات نادرست تلقی شود، حزب حق دارد من را از همه پست ها برکنار کند. من به عنوان یک سرباز در مقام AITC ادامه خواهم داد.” کونال، دبیرکل ایالتی کنگره و سخنگوی حزب، در توئیتی گفت.

دیبانگشو باتاچاریا، رهبر جوان کنگره ترینامول، بدون نام بردن از وزیر، در پستی در شبکه های اجتماعی گفت: «بهتر است این گودی را سوراخ کنید تا به بدن استراحت دهید».

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما