کلمبیا جایگاه دوم خود را در رده بندی اخبار آمریکا از دست داد

معادل “de-aglomerated” یا “de-aglomerated” در رتبه بندی دانشگاه های جهانی چیست؟

بدون هیاهو، US News & World Report اعلام کرد که دانشگاه کلمبیا را که در یک تساوی سه جانبه برای کسب رتبه دوم در نسخه بهترین کالج‌ها در سال 2022 قرار داشت، پس از اینکه نتوانست داده‌های پایه ارائه شده توسط دانشگاه را تأیید کند، «رد کرد».

این تصمیم یک هفته پس از اعلام خروج کلمبیا از رتبه بندی آتی سال 2023 در وب سایت US News منتشر شد.

Ivy League در آن زمان اعلام کرد که در رتبه بندی بعدی شرکت نخواهد کرد زیرا در حال بررسی اتهامات یکی از اساتید ریاضیات خود مبنی بر اینکه رتبه دوم بر اساس داده های نادرست و گمراه کننده است.

بزرگترین ذینفعان ممکن است هاروارد و MIT باشند که در جایگاه دوم مشترک با کلمبیا قرار گرفتند و اکنون یک رقیب کمتر دارند. دانشگاه پرینستون حقوق اولیه خود را به عنوان شماره 1 حفظ می کند.

رتبه بندی در بین دانش آموزان متقاضی ورود به کالج تأثیرگذار است زیرا مقایسه عینی مدارس و بازدید از هر دانشگاهی که آنها به آن علاقه مند هستند می تواند دشوار باشد. رؤسای کالج‌ها به شدت از این که رتبه‌بندی‌ها گمراه‌کننده هستند، شکایت کردند، با این حال تعداد کمی از مؤسسات از بازی خارج شده‌اند.

کالین دایور، رئیس سابق کالج رید، که کتابی به نام شکستن رتبه‌ها نوشت، گفت: «امیدوارم و هنوز هم امیدوارم که این قسمت توجه بیشتری را به نقاط ضعف و نارسایی‌های سیستم رتبه‌بندی جلب کند. درباره صنعت رتبه بندی کالج. متأسفانه اکثر مؤسسات آموزش عالی، به ویژه نخبگان، صریحاً از رتبه‌بندی راست و چپ انتقاد می‌کنند و در عین حال با آنها همکاری می‌کنند».

آقای دیور گفت که رتبه بندی فرمول ها باعث تقویت شهرت تثبیت شده مدارس می شود.

یو اس نیوز در وبلاگ خود در روز پنجشنبه گفت که پس از اطلاع از انتقادات در ماه مارس، از کلمبیا خواسته است تا داده های گزارش شده خود را ثابت کند، از جمله اطلاعاتی درباره تعداد اساتید تمام وقت و پاره وقت، و تعداد اساتید تمام وقت و تمام وقت و هیئت علمی پاره وقت . هیئت علمی تمام وقت با بالاترین مدرک در رشته خود، نسبت دانشجو به استاد، اندازه کلاس و هزینه های شهریه.

این نشریه می‌گوید: «تا به امروز، کلمبیا نتوانسته است پاسخ‌های رضایت‌بخشی به اطلاعات درخواست‌شده توسط US News ارائه دهد».

رابرت مورس، استراتژیست ارشد داده در US News، جمعه در ایمیلی نوشت که کلمبیا دیگر در چندین دسته رتبه بندی نمی شود – 2022 دانشگاه های ملی، 2022 مدارس با بهترین ارزش، 2022 بهترین عملکرد در تحرک اجتماعی – زیرا در این رتبه بندی ها از داده های بررسی های آماری استفاده شده است. در دانشگاه. او گفت که این سازمان قبلاً دانشگاه ها را رتبه بندی نکرده بود.

کلمبیا در ابتدا از آمار خود دفاع کرد، اما روز جمعه در بیانیه‌ای گفت که «سؤالات مطرح شده در مورد ارائه داده‌های ما را جدی می‌گیرد» و «اطلاعات دیگر مربوط به دانشجویان مقطع کارشناسی» را در حالی که اطلاعات خود را انجام می‌دهد در اختیار US News قرار نخواهد داد. تحقیق و بررسی. .

دانشگاه نوشت: «در بررسی جامع نمی توان عجله کرد. «در حالی که از تصمیم US News & World Report ناامید شده‌ایم، این موضوع را یک امر درستی می‌دانیم و برای اصلاح آن از میان‌برها استفاده نمی‌کنیم.»

US News اذعان کرده است که برای بررسی داده های ارسالی آنها که می تواند گسترده باشد به دانشگاه ها متکی است و منابع لازم برای انجام ممیزی های مستقل را ندارد. اما تصمیم برای حذف کلمبیا از رتبه‌بندی فعلی، بار دیگر سؤالاتی را در مورد دقت کلی آن ایجاد کرد.

در یک پست وبلاگ جداگانه، آقای مورس گفت که US News رتبه بندی سالانه بیش از 11500 مدرسه و صدها برنامه فردی را منتشر می کند. او گفت که سالانه کمتر از 0.1 درصد به US News می‌گویند که داده‌ها را اشتباه گزارش می‌کنند.

او فهرستی از ده‌ها مدرسه را تهیه کرد که از سال 2019 اظهارات گمراه‌کننده را پذیرفته بودند و به دلیل صراحت خود به مدت یک سال تعلیق شدند.

مایکل تادئوس، استاد ریاضیات که برای اولین بار در ماه فوریه سوالاتی را در مورد داده های کلمبیا در صفحه وب خود مطرح کرد، گفت که این اخبار به نقص هایی در سیستم طبقه بندی اشاره می کند که به طور مستقل داده های پشت آن را بررسی نکرده است.

دکتر تادئوس گفت: «آنچه واضح است این است که معاینه شخص ثالث وجود ندارد. “در برخی مواقع باید یک ممیزی شخص ثالث انجام شود زیرا این داده ها بسیار مهم هستند و بسیاری از افراد بر اساس داده ها تصمیمات نهایی را می گیرند. این به شما کمکی نمی کند که بگویید این داده ها خود گزارش شده است و راهی برای آن را تأیید کنید.»

US News در یک پست وبلاگی در مورد کلمبیا در این هفته به منتقدان اشاره کرد. او گفت: «ما همچنان نگران هستیم و گزینه‌های مختلف را بررسی می‌کنیم تا مطمئن شویم رتبه‌بندی‌هایمان همچنان بالاترین سطح یکپارچگی را حفظ می‌کند.

آقای داوور گفت که تعلیق مدارس به دلیل تقلب یا ارائه داده های نادرست در مورد رتبه بندی، یک روش استاندارد برای US News است. اما، او گفت، این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که مدرسه به ارائه گزارش نادرست اعتراف کرده باشد یا نوعی تأیید مستقل وجود داشته باشد. او گفت: «فکر می‌کنم آنها این کار را انتخاب کردند زیرا اتهامات معتبری وجود داشت مبنی بر اینکه آنها این داده‌ها را در مورد این اقدامات مختلف افزایش دادند.

کریستوفر ایسگروبر، رئیس جمهور پرینستون در اکتبر در واشنگتن پست نوشت که اگرچه پرینستون به مدت 11 سال در صدر رده بندی US News قرار داشت، اما او تحت تأثیر این فهرست قرار نگرفت.

او نوشت: “من متقاعد شده‌ام که بازی رتبه‌بندی کمی بهم ریخته است – یک وسواس کمی احمقانه که ممکن است وقتی دانشگاه‌ها، والدین یا دانش‌آموزان آن را جدی می‌گیرند آسیب ببیند.” او گفت که از آنجایی که دانش آموزان برای ورود به مدارس سطح بالا احساس فشار می کنند، مدارس منابع را بر ارتقای رتبه ها متمرکز کرده اند و این به قیمت اهدافی مانند پذیرش دانش آموزان با استعداد بیشتر است.

آلن دلاسر به تحقیق کمک کنید.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما