کنترل کننده موقت بیانیه مسائل ارزی در گزارش FSOC در مورد ریسک ها و تنظیم ثبات مالی دارایی های دیجیتال

بیانیه مطبوعاتی 2022-123 | 3 اکتبر 2022

واشنگتن – مسئول کنترل ارز، مایکل جی. امروز، Hsu بیانیه زیر را در حمایت از گزارش شورای نظارت بر ثبات مالی (FSOC) در مورد خطرات و تنظیم ثبات مالی دارایی‌های دیجیتال دارد.

من می‌خواهم با تشکر از وزیر یلن، آژانس‌های عضو و همه کارکنان به خاطر بررسی دقیق پویایی و ساختارهای موجود در بازارهای دارایی‌های کریپتو در برابر چارچوب‌های نظارتی فعلی برای شناسایی مهم‌ترین ریسک‌های ثبات مالی مربوط به دارایی‌ها، فعالیت‌ها و بازارهای رمزنگاری‌شده، تشکر کنم. ممکن است سیستم مالی گسترده تری را شکل دهد.

من از گزارش مربوط به خطرات و تنظیم ثبات مالی دارایی‌های دیجیتال حمایت می‌کنم و می‌خواهم توجه ویژه‌ای را به توصیه‌های متمرکز بر کاهش آربیتراژ نظارتی جلب کنم.

ما از بحران مالی سال 2008 می دانیم که چه اتفاقی می افتد وقتی تنظیم کننده ها در هماهنگی موثر در مورد خطرات خارج از صلاحیت ناکام می مانند: یک زمین بازی ناهموار ظاهر می شود و خطرات ثبات مالی در سایه رشد می کنند. این شورا توسط کنگره برای رسیدگی به این مشکل ایجاد شد. با این حال، برای اینکه هیئت مدیره طبق طراحی عمل کند، هر یک از اعضا باید ثبات مالی را از منظر سیستمی در درجه اول در نظر بگیرند. این امر به ویژه در زمینه های نوظهور مانند رمزنگاری مهم است.

با در نظر گرفتن این موضوع، من فکر می کنم برای شورا و کنگره ضروری است که توصیه 4 در مورد هماهنگی بین سازمانی، توصیه 5 در مورد چارچوب محتاطانه فدرال برای صادرکنندگان استیبل کوین، و توصیه 6 در مورد دید نظارتی و اختیارات بر تمام فعالیت های دارایی های رمزنگاری شده را اولویت بندی کنند. اجرای صحیح این توصیه ها به کاهش آربیتراژ نظارتی و به نوبه خود خطرات برای ثبات مالی کمک می کند.

در عین حال، ما در OCC متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که رابطه بین ارزهای دیجیتال و سیستم بانکی فدرال به مجرای سرایت تبدیل نمی‌شود و در عین حال از نوآوری و پیشرفت پشتیبانی می‌کنیم.

من مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با همه ذینفعان برای رسیدگی به خطرات و فرصت های ارائه شده توسط دارایی های دیجیتال و در عین حال محافظت از مصرف کنندگان و کسب و کارها و تضمین ثبات مداوم سیستم مالی ایالات متحده هستم.

لینک های مربوطه

اتصال رسانه

استفانی کالینز
(202) 649-6870

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما