کنترل کننده موقت ورود ارز به انجمن سرمایه دنور

بیانیه مطبوعاتی 2020-112 | 28 آگوست 2020

دنور – برایان بروکس، مدیر بازرسی سکه، امروز میزبان «تالار دسترسی به سرمایه» در دنور بود تا سرمایه‌گذاری و وام‌دهی در مناطق محروم را ترویج کند و فعالیت‌های مورد حمایت اداره جدید قانون سرمایه‌گذاری مجدد جامعه (CRA) را نشان دهد. قانون.

بروکز، سرپرست بازرسی، گفت: «امروز، بانکداران، توسعه‌دهندگان جامعه و حامیان را گرد هم آورده‌ایم تا با یکدیگر همکاری کنند تا میزان سرمایه و اعتباری را که به جوامع و اقلیت‌های محروم در سراسر کشور جریان می‌یابد افزایش دهیم.» “کار ما تفاوت معنی داری ایجاد می کند و به ارائه دسترسی برابرتر به خدمات و منابع مالی کمک می کند که به وفور در مناطق دیگر و برای افراد دیگر در دسترس هستند.”

این رویداد بر دسترسی به سرمایه و سرمایه‌گذاری در ایالت هند متمرکز بود و شامل ارائه‌هایی درباره فرصت‌ها و پروژه‌های در حال انجام بود که می‌توانستند بر اساس قانون جدید CRA OCC که در ماه می تصویب شد، واجد شرایط بررسی مثبت باشند. این رویداد نزدیک به 50 بانکدار، توسعه‌دهنده و مدافع را از سراسر کلرادو و ایالت‌های همسایه گرد هم آورد.

این رویداد دومین رویداد از مجموعه انجمن‌هایی بود که به میزبانی مسئول کنترل ارز در سراسر کشور برای رسیدگی به نیازها و فرصت‌های منحصربه‌فرد منطقه‌ای برگزار شد. اولین رویداد در چارلستون، کارولینای جنوبی، در 17 ژوئیه 2020 میزبانی شد. این رویداد بر توسعه اقتصادی ناشی از همپوشانی مناطق فرصت و در نظر گرفتن CRA به عنوان فعالیت های منطقه فرصت به نفع مناطق و ساکنان کم درآمد و متوسط ​​است. .

آقای بروکس گفت: “من می خواهم از همه کسانی که در رویداد امروز شرکت داشتند تشکر کنم.” “ما فرصت و مسئولیت فوق العاده ای داریم تا تاثیر مثبتی در جوامع خود بگذاریم و اطمینان حاصل کنیم که همه به خدمات و منابع مالی دسترسی عادلانه دارند. ما شاهد پروژه های تحول شگفت انگیزی از سوی بانکداران و اعضای جامعه بوده ایم و به عنوان رئیس OCC، من شاهد هستیم. کار را برای تشویق سرمایه‌گذاری بیشتر در زمینه‌هایی که بیشتر مورد نیاز است انجام خواهد داد و به شناسایی موانعی که این فرصت‌ها را دشوار می‌کنند و تلاش برای کاهش آن‌ها ادامه خواهد داد.»

ارائه‌ها شامل خوش آمدگویی از سوی مدیر عامل انجمن بانکداران کلرادو، دان چیلدرز، یادداشت‌های بروکز بازرس، و بحث درباره پروژه‌های تام اوگارد، رئیس بانک بومی آمریکا، و اسکات هورتون، معاون ارشد ولز فارگو بود. پس از ارائه، حضار در یک میزگرد قوی در مورد فرصت ها شرکت کردند.

OCC منابع مختلفی را منتشر می کند که از توسعه و احیای جامعه حمایت می کند.

لینک های مربوطه

اتصال رسانه

برایان هوبارد
(202) 649-6870

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما