کنسرت مجید التظمی برای دومین بار لغو شد

کنسرت «کنار خاطره ها» که قرار بود با ارکستر ملی به رهبری مجید التظمی به نمایش درآید، برای دومین بار لغو و به زمان مناسب دیگری موکول شد.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، ارکستر ملی ایران قرار بود در دهه اول مهرماه و به مناسبت هفته دفاع مقدس از چهارشنبه تا یکشنبه (6-6) آثار منتخبی از مجید زمامی را در تالار اجرا کند. 10 مهر) ساعت 21:00. در قالب یک رویداد موسیقایی «همراه با خاطره ها» وحدت در ششم مهرماه برگزار می شود، طبق اعلام سایت تیکت، این رویداد لغو و ساعت 19:30 به 23 تا 28 مهرماه موکول شد.

در ۱۵ مهرماه، بنیاد رودکی با اعلام لغو کنسرت «با خاطره» گفت: «به منظور ایجاد فضای مساعدتر و تسهیل آرامش حضار و همچنین آمادگی حداکثری ارکستر، زمان برگزاری این کنسرت در نظر گرفته شد. تغییر ارکستر ملی نیز بعدازظهر چهارشنبه (15 مهر) در تالار وحدت تمرین کرد و با هماهنگی استاد پلیس برای آمادگی بیشتر، برنامه آموزش ارکستر در هفته آینده حتی قبل از 14 اکتبر به طور مستمر ادامه خواهد داشت. مخاطبان رزرو شده و مخاطبان می توانند تاریخ حضور خود را از طریق سامانه کنسرت ایران انتقال دهند.

روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی شامگاه یکشنبه 19 مهرماه برای دومین بار در اطلاعیه ای اعلام کرد که تاریخ اجرای کنسرت «همراه با خاطرات» به سرپرستی استاد مجید التظمی با همراهی ال وطنی. ارکستر ایران: برنامه های موزیکال و سایر برنامه های موسیقی در تالارهای موسیقی تهران تصویب شده است.

بر اساس این اطلاعیه؛ اجرای ارکستر ملی ایران به رهبری مجید تعظمی به زمان مناسب دیگری موکول شد. این تصمیم به منظور ایجاد شرایطی برای شنیدن و مشاهده آثار برگزیده آقای زنگیمی برای تعداد زیادی از علاقه مندان اتخاذ شد.

تاریخ جدید این اجرا پس از شروع کنسرت ها و سایر اجراهای تئاتری در تهران اعلام می شود.

آخرین تمرین ارکستر ملی روز شنبه 18 مهرماه در تالار واحد برگزار شد و برنامه تمرینی جدید این ارکستر برای یکشنبه 19 مهرماه در جلسه شورای فنی ارکستر ملی در بنیاد رودکی برنامه ریزی شده است.

«همراه با خاطره ها» به سرپرستی مجید تازه پس از یک دهه دوری از صحنه این آهنگساز و نوازنده، با همکاری بنیاد رودکی، انجمن موسیقی ایران و دفتر موسیقی معاونت هنری اجرا می شود. – مشاور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.

«سمفونی حماسی خرمشهر»، «از کرچ تا راین»، «آژانس شیشه»، «بوی پیراهن یوسف»، «پرش دیوانه از قفس»، «آرزوی بزرگ»، «جایی برای زندگی» «شیخ بهایی» و «شمشیربازی» بخشی از این اجرا هستند. در این مراسم ارکستر ملی با تلفیقی از سازهای ایرانی و کلاسیک خاطره انگیزترین آثار مجد التودی را اجرا می کند. گروه کر بنیاد رودکی به رهبری رازمیک اوهانیان ارکستر ملی ایران را در این اجراها همراهی می کند.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما