کیروز: من بیشتر از فیلموتز پول می خواهم!

جنجال بر سر احتمال بازگشت کارلوس کی روش به فوتبال ایران به یکی از بحث های اصلی محافل فوتبال ایران تبدیل شده است.

به گزارش خبرچی، کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی سابق تیم ملی ایران که پس از جدایی از تیم ملی ایران در دو دوره جام جهانی و جام ملت های آسیا دو بار هدایت تیم ملی را در ایران بر عهده داشت. ، نتوانست این کار را انجام دهد. روزهای خوبی پشت سر او، از اخراج از تیم کلمبیا و ناکامی در راهیابی به جام جهانی 2022 قطر با مصر رنج می برد.

از سوی دیگر تیم ملی ایران نیز پس از کی روش با ویلموتس اتفاقات تلخی را تجربه کرد اما در ادامه موفق شد با اسکوچیچ کروات بلیت جام جهانی را رزرو کند. با این حال، اسکوچیچ به دلیل رزومه نه چندان خوب قبل از کاپیتانی تیم ملی فوتبال ایران و همچنین نتایج ضعیف مقابل تیم های دارای رتبه بالای 50 در فیفا، همواره مورد انتقاد شدید قرار دارد و بسیاری معتقدند اسکوچیچ انتظار خوبی ندارد. نتایج برای ایران در قطر

اخیرا رسوایی های زیادی در مورد تیم ملی به وجود آمده و حتی اسکوچیچ نیز در آستانه اخراج قرار گرفت. تقسیم بندی در تیم ملی بسیاری از مردم را نگران کرد و اهالی فوتبال در ایران معتقدند این موضوع روی تیم ملی تاثیر خواهد گذاشت.

برخی از بازیکنان تیم ملی از اسکوچیچ حمایت کردند و خواستار حفظ بازیکن کروات شدند و از سوی دیگر برخی از ستاره های تیم ملی میانه خوبی با اسکوچیچ ندارند و می خواهند فرد دیگری روی نیمکت تیم ملی باشد. . .

قبل از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، او به صراحت اعلام کرد که از رفتن اسکوچیچ حمایت می کند و می خواهد کی روش را برای جام جهانی به تیم ملی بازگرداند. پس از این صحبت های تاج، کارلوس کی روش با انتشار پستی در اینستاگرام به حضورش در ایران چراغ سبز نشان داد.

کارلوس کی روش دقایقی پس از اعلام تصمیم جدی مهدی تاج برای بازگرداندن این مربی پرتغالی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: همه چیز از زمانی شروع می شود که ما فوتبال خوبی بازی کنیم.

این صحبت ها پس از انتخاب تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال مطرح شد، بحث بازگشت کی روش بیش از گذشته جدی گرفته شد و بسیاری معتقدند اسکوچیچ جام جهانی را از خانه تماشا خواهد کرد.

نکته جالب این اتفاق این است که طبق پیگیری های ما، کی روش سال گذشته قرار بود جانشین اسکوچیچ شود اما این اتفاق نیفتاد. و عزیزی خادم رئیس وقت فدراسیون فوتبال بعد از صعود تیم ملی به مرحله نهایی جام جهانی قصد برکناری اسکوچیچ و آوردن مربی بزرگتر به تیم را داشت.

کارلوس کی روش یکی از گزینه های جانشینی اسکوچیچ بود. کی روش با توجه به شناختی که از شرایط فوتبال ایران و البته بازیکنان تیم ملی داشت یکی از گزینه های اصلی بود و مذاکرات اولیه با سرمربی پرتغالی انجام شد.

با این حال کرو در گفتگو با مدیران فدراسیون فوتبال اعلام کرد که خواهان دستمزد بسیار بالاتری از مارک ویلموتس است. سرمربی سابق تیم ملی که اوضاع فوتبال ایران را کاملا تحت کنترل داشت، اعلام کرده است که از قرارداد ویلموتس بیش از 500 هزار دلار بیشتر می خواهد. همین موضوع باعث شد مذاکرات جدی نباشد و حضور کارلوس در فوتبال ایران منتفی شود. باید دید مدیران فعلی فدراسیون در خصوص نیمکت نشینی تیم ملی چه تصمیمی خواهند گرفت و در نهایت نقش اسکوچیچ چه خواهد بود.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما