گرانادا 1-4 رئال; این نمایش در قسمت های اخیر کمی غیر متمرکز به نظر می رسید

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید امشب در چارچوب هفته چهاردهم رقابت های لالیگا میهمان قعرنشین گرانادا بود که در نهایت دیدار دو تیم با نتیجه 4-1 به پایان رسید. کهکشان

همانطور که انتظار می رفت رئال مادرید حمله را آغاز کرد و در نهایت موفق شد در دقیقه 19 اولین گل را به ثمر برساند. پاس تونی کروز باعث شد تا مارکو آسنسیو در موقعیت تک به تک قرار بگیرد و این بازیکن ضربه دقیقی به ثمر رساند تا نتیجه 1-0 برای گرانادا به تساوی برسد.

دقایقی بعد رئال مادرید گل دوم را به گرانادا زد. باز هم پاس تونی کروز توسط ناچو فرناندز با یک ضربه پایانی پیش افتاد تا 2-0 پیش بیفتد.

اما در دقیقه 34 گرانادا به گل رسید. اشتباه وینیسیوس جونیور توپ را به مهاجم گرانادا رساند و سوارز در نهایت با تساوی 2-1 دروازه رئال را باز کرد.

کریم بنزما در دقیقه 44 بار دیگر با دو گل این فرصت را داشت که فاصله را کم کند اما ضربه این بازیکن با واکنش خوب دروازه بان گرانادا مواجه شد تا بازی در پایان نیمه اول با نتیجه 2-1 به پایان برسد. البته گرانادا در همان نیمه فرصت گل تساوی را داشت اما ضربه تیبو کورتوا مانع از گلزنی رئال شد.

رئال مادرید در نیمه دوم شروعی تهاجمی داشت و دنی کارواخال و تونی کروز در دو مرحله می توانستند گل سوم را به ثمر برسانند، اما ضربات این دو بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه گرانادا به بیرون رفت.

گل سوم رئال مادرید در دقیقه 56 زمانی به ثمر رسید که کریم بنزما، لوکا مودریچ و وینیسیوس جونیور با یکدیگر همکاری سه جانبه ای عالی داشتند. پاس فوق العاده بنزما به مودریچ رسید و توپ در دروازه خالی به دست وینیسیوس جونیور رفت و ستاره برزیلی عملکرد خوبی برای زدن گل سوم رئال به نمایش گذاشت.

گرانادا به نحوی در دقیقه 67 به پایان رسید. جایی که مونچو در پای وینیسیوس جونیور که مستقیماً از داور کارت قرمز گرفت، اشتباه فاحشی مرتکب شد. البته تصاویر آهسته تر نشان می دهد که این تصمیم کمی سخت است.

رودریگو در دقیقه 74 مقابل گرانادا قرار گرفت که ضربه او توسط دروازه بان این تیم مهار شد. با این حال، تنها یک دقیقه بعد، فرلان مندی برای گرانادا گلزنی کرد تا 4-1 پیش بیفتد.

رئال مادرید در ادامه حملات خود به دروازه گرانادا ادامه داد اما موفق به زدن گل دوم نشد و این دیدار با تساوی 4-1 به پایان رسید و شاگردان کارلو آنچلوتی در آستانه بازی امشب رئال سوسیداد و والنسیا موقتا در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما