گراندی از «قطب‌نمای اخلاقی» قوی آنگلا مرکل در حالی که او در صدر جایزه پناهندگان کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل قرار دارد تمجید می‌کند.

کمیساریای عالی، فیلیپو گراندی، برنده جایزه جهانی امسال، آنگلا مرکل را در مراسم اهدای جوایز معرفی کرد و از بینش، شجاعت و سرسختی او در استقبال از بیش از 1.2 میلیون پناهنده و پناهجو به آلمان بین سال‌های 2015 تا 2016 ستایش کرد. دوره همچنان در حال اجرا . . درگیری در سوریه.

او گفت: «شما قطب‌نمای اخلاقی نشان داده‌اید که نه تنها اقدامات شما و اقدامات کشورتان را هدایت کرده، بلکه راه را برای بسیاری از ما در اروپا و جهان نشان داده است».

با اعتماد به نفس و آزاد

خانم مرکل در سخنرانی پذیرش خود تاکید کرد که غرایز خودخواهانه برخی افراد “سرد دل” را که می خواستند آلمان فقط برای آلمانی ها باشد را رد می کند.

“آنچه مهم است آینده ای برای کشوری است که اعتماد به نفس و آزاد دارد”، آلمانی که “به روی انسان های دیگر باز است…[and] اگر ما تمام تلاش خود را انجام دهیم، می تواند موفق شود.”

صدراعظم سابق آلمان تاکید کرد که این افتخار “همچنین افتخاری برای همه افرادی است که باید با وظایفی که ما با آن روبرو بودیم مقابله کنند”.

او گفت: “در درجه اول از همه این افراد تشکر می کنم.”

سایر برندگان

از چهار برگزیده منطقه نیز تجلیل شد.

برنده آفریقا، این یک گروه آتش نشانی داوطلب پناهنده از موریتانی، تیپ آتش نشانی Mbera بود که بیش از 100 آتش سوزی جنگل را خاموش کرده و هزاران درخت را برای حفظ زندگی، معیشت و محیط زیست کاشته است.

برای قاره آمریکاویسنتا گونزالس، که نزدیک به 50 سال خدمت برای افراد آواره و سایر افراد آسیب پذیر، از جمله تعاونی کاکائو کاستاریکا، زنان پناهنده و زنان جامعه میزبان، پس از قربانیان خشونت خانگی، حمایت کرده است، نزدیک به 50 سال خدمت را پشتیبانی کرده است.

در آسیا و اقیانوسیهیک سازمان بشردوستانه میکسوه میانمار، با اقلام اضطراری، مراقبت های بهداشتی، آموزش و حمایت معیشتی به جوامع نیازمند، از جمله افراد آواره داخلی کمک کرده است.

برای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقانغام حسن، یک متخصص زنان عراقی، به دختران و زنان ایزدی که تحت آزار و اذیت، بردگی و خشونت مبتنی بر جنسیت بودند، مراقبت های پزشکی و روانی اجتماعی ارائه کرد.

هر سال، جایزه پناهندگان نانسن 2022 – که به نام کاشف، دانشمند، دیپلمات و اولین کمیساریای عالی پناهندگان نروژی فریتیوف نانسن نامگذاری شده است – به فرد، گروه یا سازمانی اعطا می شود که فراتر از وظیفه حفاظت از پناهندگان، آواره داخلی بوده است. یا افراد بی تابعیت

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما