گران ترین تورهای خارجی چقدر فروخته می شوند؟

آینده– تور جزیره موریس اکنون برای هر نفر تقریباً 130 میلیون تومان هزینه دارد. این آژانس های مسافرتی هزینه اقامت 6 روزه در هتل های پنج ستاره جزیره موریس در جنوب شرقی آفریقا را دریافت می کنند که جزو گران ترین سفرهای خارجی در تابستان 1401 می باشد. شهرهای رم و بارسلونا و پاریس توسط برخی آژانس ها با بیش از 100 میلیون و برای رزرو تور ژوهانسبورگ باید تقریباً همین مبلغ را پرداخت کنید.

تور موریس؛ حداقل 58 میلیون، حداکثر 130 میلیون

به گزارش فرارو، جزیره موریس در شرق آفریقا قرار دارد و تور آن یکی از گران ترین گزینه ها برای ایرانیان است. بنابراین حداقل قیمت تور موریس در تابستان 1401 از 58 میلیون تومان شروع می شود و این رقم به 130 میلیون تومان می رسد. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی آژانس های مسافرتی، هزینه تور موریس با اقامت در اتاق دو نفره در هتل چهار ستاره Ocean V حدود 58 میلیون تومان خواهد بود و این هزینه در هتل چهار ستاره به 65 میلیون تومان می رسد. هتل نقطه ستاره اگر به سراغ هتل های پنج ستاره خرز موریس برویم کف قیمت تور موریس از حدود 76 میلیون تومان شروع می شود و اقامت در گران ترین هتل های پنج ستاره این جزیره هزینه سفر را به 130 میلیون می رساند. تومان. آژانس های مسافرتی معمولا در تابستان 1401 به مدت پنج شب و شش روز تور موریس را برگزار می کنند و مسافران آنها با پروازهای امارات و قطر به جزیره موریس می روند.

گران ترین تورهای خارجی

تور موریس در تابستان امسال حداقل به 58 میلیون تومان نیاز دارد که برای ایرانیان سفر به کشورهای آفریقایی گرانتر است. اکنون قیمت تور ژوهانسبورگ – بزرگترین شهر آفریقای جنوبی – 35 میلیون تومان به اضافه 1790 دلار هزینه بلیط است. یعنی چیزی حدود 90 میلیون تومان. برخی از آژانس های مسافرتی برای یک تور 9 روزه ژوهانسبورگ که شامل چهار شب اقامت در کیپ تاون می شود، این مبلغ را دریافت می کنند. در میان تورهای ترکیبی متعدد اروپا، تور بارسلونا، رم و پاریس را با قیمت ۲۷.۵ میلیون تومان به همراه هزینه بلیط هواپیما ۲۶۴۰ یورو به فروش می‌رسانند. به این ترتیب هزینه این تور برای ایرانی ها حدود 112 میلیون تومان است. طبق اطلاعات گوگل، ریمینی ایتالیا یکی از مقاصدی است که بسیاری از ایرانیان به دلیل قیمت تور آن را جستجو می کنند. اقامت یک هفته ای در هتل های سه ستاره این شهر در شمال شرقی ایتالیا حدود 19 میلیون تومان هزینه دارد و به این هزینه حدود دو هزار یورو به عنوان بلیط اضافه می شود تا هزینه سفر به ریمینی ایتالیا کمتر از 83 میلیون تومان. یکی از گران ترین تورهای روسیه امسال با قیمت 45 میلیون تومان به فروش می رسد که حدود 40 میلیون تومان آن برای اقامت در هتل های پنج ستاره مسکو و سن پترزبورگ مانند رادیسون بلو و کورینثیا است. تور قبرس شمالی یکی از پرهزینه ترین تورهای خارجی در تابستان 1401 می باشد که هزینه اقامت 6 روزه در هتل پنج ستاره این کشور مانند هتل مریت رویال برای هر نفر تقریبا 83 میلیون تومان می باشد. . تور بلغارستان با اقامت یک هفته ای در این کشور می تواند امسال نزدیک به 53 میلیون تومان هزینه داشته باشد.

تور مالدیو امسال توسط برخی آژانس های مسافرتی بیش از 80 میلیون تومان فروخته شد که به همین دلیل آن را جزو گران ترین گزینه ها قرار داده ایم. در مرداد و شهریور امسال اقامت پنج روزه در هتل پنج ستاره مالدیو و تجربه پرواز با امارات نزدیک به 80 میلیون تومان برای ایرانیان هزینه دارد که در بین سایر تورهای آسیایی گران است. این عدد از مسافران تور دبی دریافت شده در حالی که در حال حاضر امکان رزرو تور دبی با بودجه تقریبی 10 میلیون تومان وجود دارد. یا مثلا تور زمینی ترکیه که شاید کمتر از دو یا سه میلیون تومان هزینه داشته باشد اما برخی آژانس ها تور ترکیبی استانبول و آنتالیا را با اقامت هشت روزه ارائه می دهند و قیمت آن نزدیک به 25 میلیون تومان است. مسافران این تور در هتل های پنج ستاره این دو شهر اقامت خواهند داشت و از خدمات UALL استفاده خواهند کرد.

پرهزینه ترین سفرهای خارجی برای مسافران ایرانی

شبکه

زمان ماندن

کلاس هتل

قیمت

موریس

شش روز

پنج ستاره

حداقل 76 میلیون تومان

ژوهانسبورگ

9 روز

پنج ستاره

90 میلیون تومان

بارسلونا، رم و پاریس

10 روز

پنج ستاره

112 میلیون تومان

ریمینی، ایتالیا

هفته

سه ستاره

83 میلیون تومان

روسیه

هشت روز

پنج ستاره

45 میلیون تومان

قبرس شمالی

شش روز

پنج ستاره

83 میلیون تومان

بلغارستان

هفته

پنج ستاره

53 میلیون تومان

جزایر کپک زده

پنج روز

پنج ستاره

80 میلیون تومان

دبی

هفته

پنج ستاره

63 میلیون تومان

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما