گریز بهره قابل حمل از نبرد سیاسی دیگری جان سالم به در می برد

توجه موبایل به مک گافین تبدیل شده است جیمز لوسیر، تحلیلگر در Capital Alpha Partners، یک شرکت تحقیقاتی سیاست در واشنگتن، گفت: این یک ابزار ادبی است که نویسندگان تنها برای جذاب‌تر کردن طرح‌ها از آن استفاده می‌کنند. مک گافین حواسش را از چیزهای واقعا مهمی که در داستان می‌گذرد منحرف کرد تا نتیجه شگفت‌انگیز در پایان شگفت‌انگیزتر شود.

در روز جمعه، برخی از کارشناسان سیاست مترقی از لغو بند سود متداول خودداری کردند، زیرا آنها آن را فقط یک پیشرفت ناچیز از قانون موجود می‌دانستند.

یان راس، کارشناس ارشد مرکز پیشرفت آمریکا، یک گروه تحقیقاتی لیبرال در واشنگتن، گفت: «پیشنهادی که تا شب گذشته در لایحه بود، یک تعدیل فنی در دوره نگهداری برای دارایی‌های واجد شرایط برای رسیدگی به منافع ایجاد کرد. یک رویکرد بهتر مستقیماً به مشکل رسیدگی می‌کند و می‌گوید که غرامت برای خدماتی که یک صندوق سرمایه‌گذاری را اداره می‌کند باید مانند یک تجارت مالیات گرفته شود و مشمول نرخ‌های مالیاتی عادی باشد.»

خانم راس افزود که از اضافه شدن مالیات بر بازخرید سهام، که برخی از دموکرات‌ها و متحدانشان مدت‌ها از آن حمایت کرده‌اند، خرسند است و استدلال می‌کنند که شرکت‌ها به جای سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه یا دادن به کارگران، پول زیادی برای بازخرید سهام خود خرج می‌کنند. را افزایش می دهد.

خود خانم سنما در مورد اینکه چرا حفظ رفتار مالیات بر بهره را تا این حد مهم می‌داند چیزی نگفته است. او گفت که قصد دارد با سناتور مارک وارنر، دموکرات ویرجینیا، روی قانون کار کند تا به این شکاف رسیدگی کند. اما اگر این قانون در بسته فعلی گنجانده نشود، که به سرعت تحت یک فرآیند بودجه غیرشفاف در حال پیگیری است، هر گونه اصلاحی به حمایت حداقل 10 جمهوری خواه نیاز دارد.

آقای وارنر در مصاحبه‌ای گفت: «فکر می‌کنم ما به توافق رسیده‌ایم که مواردی وجود دارد که در آن سوء استفاده صورت گرفته است. سناتور سينما – و ديگران – تا ببينيم آيا مي‌توانيم به آن بپردازيم.”

خانم سنما در بیانیه‌ای در روز پنج‌شنبه گفت: «ما موافقت کرده‌ایم که مقررات مالیات بر بهره انتقالی را حذف کنیم، از تولیدات پیشرفته محافظت کنیم و اقتصاد انرژی پاک خود را در قانون تسویه بودجه سنا ارتقا دهیم.»

امیلی کوکران در تهیه گزارش ها مشارکت کنید.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما