گزارش: مدعی اصلی قهرمانی سری آ کدام تیم است؟

[ad_1]

به گزارش “ورجه سه”، میلان و آتلانتا رده چهارمی تنها چهار امتیاز دارند و اینتر و ناپولی نیز در رده های دوم و سوم قرار دارند، اما مدعی اصلی قهرمانی کدام تیم است؟

دوره قهرمانی لیگ ایتالیا بسیار حساس است. آتلانتا این هفته در ورزشگاه مارادونا ناپولی را شکست داد، میلان با دو گل سالرنیتانا را شکست داد و اینتر در ورزشگاه المپیکو با سه گل رم را شکست داد.

با این حال، عوامل متعددی مانند مصدومیت، رقابت های اروپایی و مسابقات پیش رو می تواند بر روند قهرمانی تاثیر بگذارد.

رقابت اروپایی

مدافع عنوان قهرمانی اینتر به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافته است، بنابراین بازی سه شنبه شب مقابل رئال مادرید، سرنوشت صدرنشین گروه D را رقم خواهد زد و اینتر برای صعود باید به مصاف کارلو آنچلوتی در سانتیاگو برنابئو برود. برنده شدن

از سوی دیگر میلان باید لیورپول را در خانه شکست دهد و امیدوارم پورتو و اتلتیکو مادرید به تساوی بپردازند تا این تیم بتواند از مرحله گروهی صعود کند.

تنها راه راهیابی به مرحله 16 بازی آتلانتا میزبان ویارئال و لیگ قهرمانان اروپا در چهارشنبه شب، پیروزی در این بازی است.

ناپولی پنجشنبه شب در دیدار نهایی مرحله گروهی لیگ اروپا در ورزشگاه خانگی خود به مصاف لسترسیتی خواهد رفت. در صورت پیروزی در بازی و تساوی یا شکست اسپارتاک مسکو به لژیا می توانند به دور بعد صعود کنند.

اما در صورت قرار گرفتن در رده دوم به مرحله یک شانزدهم صعود کرده و با تیم سومی گروه لیگ قهرمانان اروپا روبرو خواهند شد. اگر ناپولی در گروه خود سوم شود، به لیگ اروپا نیز صعود خواهد کرد.

صدمات

ناپولی و میلان بیشترین مصدومیت را در این فصل داشته اند.

ویکتور اوسیمون بهترین گلزن ناپولی به دلیل شکستگی استخوان گونه تا پایان ماه فوریه این تیم را از دست خواهد داد. کالیدو کولیبالی از مصدومیت عضلانی رنج می برد و در ژانویه به میادین بازخواهد گشت. جامبو انگیسا تا یکی دو هفته آینده نمی تواند همراه تیمش برود.

لورنزو اینسینیه و فابیان رویز بازی روز شنبه مقابل آتلانتا را از دست دادند اما بعید است که برای مدت طولانی به میدان بروند.

سیمونه کگر به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی تا پایان فصل نمی تواند برای میلان بازی کند. دیوید کالابریا، آنته ربیک و اولیویه ژیرو اواخر دسامبر به میادین باز خواهند گشت و سامو کاستخو در ژانویه به میلان بازخواهد گشت.

خواکین کوریا بازیکن اینتر در دیدار مقابل رم دچار مصدومیت عضلانی شد و مشخص نیست چه زمانی به میادین بازخواهد گشت. متئو دارمیان و آندره آ رانوشیا نیز می توانند در چند هفته آینده دوباره برای این تیم به میدان بروند.

روبین گونزالس و متئو لواتو نیز بازیکنان مصدوم آتلانتا هستند. قرار بود گونزالس در چند روز آینده به تمرینات بازگردد، اما مصدومیت جدید در تمرین باعث شد تا اوایل سال 2022 نتواند به تیمش بپیوندد.

جلسات آتی

فقط سه بازی در نیم فصل اول آ کار بقیه و قهرمان نیم فصل به زودی مشخص می شود.

میلان

اودینزه (دور از خانه)

ناپل (خانه)

آمپول (در فضای باز)

اینتر

کالیاری (خانه)

سالرنیتانا (دور از خانه)

تورین (خانه)

ناپولی

آمپولی (خانه)

میلان (خارج از خانه)

اسپیتزیا (خانه)

آتلانتا

هلاس ورونا (دور از خانه)

رم (خانه)

جنوا (در فضای باز)

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما