گزارش هواشناسی جام جهانی 2022 IND و BAN T20: آیا می‌گویید باران در آدلاید؟ در صورت حذف بازی، هند چه امیدی به نیمه نهایی دارد

تیم هند امیدوار است که به مسیر پیروزی در جام جهانی 2022 بازگردد، زیرا روز چهارشنبه (2 نوامبر) در آدلاید به مصاف بنگلادش می رود. با این حال، مسابقه ممکن است ناپدید شود زیرا آدلاید در آستانه مسابقه با باران سیل آسا مواجه شد و طرفداران کریکت انگشتان دست خود را روی هم نگه می دارند.

هند تا کنون سه بازی انجام داده است که در دو بازی پیروز شده و یک بازی را به آفریقای جنوبی باخته است. از سوی دیگر، بنگلادش نیز در دو دیدار بردی را به ثبت رساند و در سه دیدار نخست، یکی را شکست داد. برنده این مسابقه یک پا در نیمه نهایی خواهد داشت و هند و بنگلادش هر دو این را خواهند دانست که در آدلاید به مصاف هم می روند.

Super 12 در معرض خطر رها شدن به دلیل باران است و اداره هواشناسی 60 درصد باران را پیش بینی کرده است. به گفته اداره هواشناسی استرالیا، پیش بینی برای روز چهارشنبه برای چهارشنبه آمده است: “ابری. احتمال متوسط ​​(60٪) بارندگی، عمدتاً در عصر.

جام جهانی T20 فعلی به طور منفی تحت تأثیر آب و هوا قرار گرفت، به ویژه در ملبورن، چهار مسابقه رها شده یا توسط باران از بین رفت، از جمله سه مسابقه بدون پرتاب توپ لغو شد. پیش از این، تیم هند به دلیل بالا و پایین رفتن باران در آدلاید در روز سه شنبه، تمرینات خود را در داخل خانه برگزار کرد.

گزارش هواشناسی بازی هند و بنگلادش سوپر 12 T20 جام جهانی 2022 را اینجا ببینید…

گزارش آب و هوای آدلاید

واش چهارشنبه بدین معناست که هند با 5 امتیاز از 4 بازی در صدر جدول همراه با بنگلادش به آفریقای جنوبی خواهد پیوست اما به دلیل NRR بهتر از تیم شکیب الحسن در رده دوم باقی خواهد ماند.

سپس تیم روهیت شارما باید آخرین بازی خود را در روز یکشنبه (6 نوامبر) مقابل زیمبابوه برنده شود تا جواز حضور در نیمه نهایی را تضمین کند و امیدوار است که پاکستان بتواند آفریقای جنوبی یا بنگلادش را در دو بازی آخر شکست دهد تا فاکتور NRR رخ ندهد. به بازی با این حال هند امیدوار است بتواند روز چهارشنبه بنگلادش را شکست دهد و امتیاز کامل این دیدار را کسب کند.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما