گزارش کنفرانس مطبوعاتی تریبون؛ داستان 1400 منبر

در این مراسم، فائزه غفوری، مدیر دیجیتال مارکتینگ، خلاصه ای از دستاوردهای یک سال تریبون و داستان مسیر مشترک خود را با کسب و کارها و رسانه ها به اشتراک گذاشت.

در پایان این مراسم آرمان صفایی مدیرعامل تریبون و منا ملکی مدیرعامل تریبون به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

تریبون یک پلتفرم است نه یک آژانس تبلیغاتی!

آرمان صفایی درباره چرایی پلتفرم بودن تریبون توضیح داد: «ایجاد ارزش برای پلتفرم های تجاری مانند تریبون مستقیماً با عرضه و تقاضا ارتباط دارد. ما ترجیح دادیم بستری برای خود باشیم نه واسطه یا آژانس، زیرا می خواستیم مقیاس پذیر باشیم. همچنین، مستقیم ارتباط شرکت ها با ابزار رسانه هدفی است که در پلتفرم تریبون منتشر شده است، به عنوان مثال، تریبون شرایطی را معرفی کرده است که به موجب آن هر تبلیغ کننده می تواند رسانه مورد نظر خود را در هیئت مدیره انتخاب کند و تاریخ انتشار گزارش خود را بر اساس آن انتخاب کند. سپس پس از ایجاد محتوا و آپلود در هیئت مدیره، گزارش به صورت مستقیم برای رسانه ها ارسال می شود تا رعایت قوانین را تایید و در نهایت منتشر شود.»

در زیر بخش‌های مهم این گزارش را مرور می‌کنیم. اما می توانید گزارش کامل 1400 تریبون را اینجا بخوانید.

صنعت کریپتوکارنسی بیشتر پول را صرف انتشار گزارش های تبلیغاتی کرده است

طبق گزارش ۱۴۰۰ تریبون، شرکت‌های حوزه ارزهای دیجیتال بیشترین سهم از گزارش‌ها را به خود اختصاص داده‌اند. فروشگاه های اینترنتی و خودرو در رتبه های دوم و سوم بودجه گزارشگری قرار گرفتند.

سکو
پربازده ترین زمان برای انتشار گزارش تبلیغاتی

طبق گزارشی که تریبون در مورد صنعت رپورتاژ آگهی از پلتفرم خود منتشر کرده است، این رسانه ها بیشترین تعداد گزارش تبلیغاتی را در روزهای یکشنبه و دوشنبه منتشر کردند. به گزارش یکتا نت، شنبه و سه شنبه پرترافیک ترین روزهای هفته در نمایشگاه ها هستند. بنابراین با توجه به توصیه تریبون بهتر است برنامه ارسال پست ها را با توجه به زمان ترافیک بالای سایت های مشاهده تنظیم کنید تا بازدید بیشتری از گزارش ها داشته باشید.

گزارش جلسه

رشد بیش از 100 درصد

بر اساس گزارش سالانه تریبون، تعداد گزارش های تبلیغاتی منتشر شده در سال 1400 نسبت به سال 2019، 134 درصد افزایش یافته است. تعداد رسانه ها و شرکت های همکاری با تریبون نیز در سال 1400 به ترتیب 70 درصد و 123 درصد افزایش یافته است.

گزارش کنفرانس مطبوعاتی تریبون؛  داستان آهنگ موازی 1400 منبر /////

23 درصد سهم خبرگزاری ها از تعداد رسانه تریبون

بر اساس این نمودار، حدود 23 و 17 درصد از کل رسانه های تریبون را خبرگزاری ها و سایت های با موضوعات مرتبط با سبک زندگی و مد تشکیل می دهند. به گفته فزا غفوری، مدیر بازاریابی دیجیتال در تریبون، پنل تریبون با داشتن حدود 1500 رسانه در 10 دسته مختلف، متنوع ترین زمینه های رسانه ای را در اختیار شرکت ها قرار داده است.

گزارش کنفرانس مطبوعاتی تریبون؛  داستان آهنگ موازی 1400 منبر /////

از ساعت 10 صبح تا 12 بعد از ظهر ساعت ترافیک برای بازدید از سایت ها

به گزارش تریبون، شلوغ ترین زمان برای انتشار یک گزارش تبلیغاتی بین ساعت 10:00 تا 12:00 هر روز است. 1400 یکتانت گزارش می دهد که ساعات بازدید کاربران از سایت ها نیز در این بازه زمانی به اوج خود می رسد. به گزارش تریبون، اگر گزارش خبری در همان بازه زمانی منتشر شود، دید محتوای خبری افزایش می یابد.

گزارش کنفرانس مطبوعاتی تریبون؛  داستان آهنگ موازی 1400 منبر /////

محبوب ترین رسانه 1400

بیشتر به رسانه هایی اشاره دارد که بیشترین پوشش تبلیغاتی را فروخته اند. سایت های ایلنا، الف و تسنیم در سال 1400 به عنوان پرمخاطب ترین رسانه ها معرفی شدند.

گزارش کنفرانس مطبوعاتی تریبون

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما