گلف بازان LIV طرفداران را به خود جلب می کنند و در Pumpkin Ridge خشمگین می شوند

میکلسون خواستار “مرد باشید، قدم بردارید و واقعیت شخصی که با او می خوابید را بپذیرید.”

دولت عربستان سعودی مدت هاست که هرگونه دخالت در حملات 11 سپتامبر را رد کرده است. کمیسیون 11 سپتامبر، در گزارش سال 2004 خود، «هیچ مدرکی دال بر اینکه دولت سعودی به عنوان یک نهاد یا مقامات ارشد سعودی به صورت انفرادی از القاعده ای که این حملات را انجام داده بود، تأمین مالی کرده است» پیدا نکرد. اما بر اساس گزارشی که در سال 2020 توسط نیویورک تایمز و پروپوبلیکا منتشر شد، گمانه‌زنی‌هایی وجود داشت که مقامات رده پایین‌تر دیگری نیز در این امر دخیل بودند، و تحقیقات FBI شواهد غیرواقعی چنین حمایتی را کشف کرد.

تیم فرولیچ، یک بانکدار بروکلین که از طبقه ۸۰ برج جنوبی فرار کرد اما در حین فرار از برج فرو ریخته از ناحیه پای چپ و مچ پا آسیب جدی دید، گفت که گلف بازان «خریده شده اند» و «پول خون» را از سریال LIV می پذیرند. . تور تحت حمایت عربستان سعودی برای جذب برخی از گلف بازانی مانند میکلسون از تور PGA، جوایزی برای امضای قرارداد ارائه کرد.

فرولیچ که این ماه 58 ساله می شود، گفت: “این چیزی نیست جز گروهی از ورزشکاران با استعداد که به نظر می رسد به قتل پشت کرده اند.”

میکلسون روز پنجشنبه برای خبرنگاران فاش نشد. در مصاحبه‌ای که در فوریه منتشر شد، زندگی‌نامه‌نویس او، آلن شیپناک، به سعودی‌ها گفت که «رعاب‌آور» هستند و «سوابق وحشتناک حقوق بشر» از جمله قتل و قطعه‌کردن جمال خاشقجی، ستون‌نویس و مخالف واشنگتن پست در سال ۲۰۱۸ دارند. میکلسون بعداً به خاطر اظهارات خود عذرخواهی کرد. در ژوئن به LIV Golf بپیوندید.

هیچ آمار رسمی برای حضور در دور افتتاحیه این مسابقات سه روزه که در آسمان صاف با دمای دهه 1970 برگزار خواهد شد، وجود نداشت. اما مخاطبانی که اکثر بازیکنان پیر را در حال افت تماشا می کردند، احتمالاً یک سوم از شرکت کنندگان روزانه 25000 نفر یا بیشتر در یک رویداد معمولی در تور PGA رقابتی بودند. میکلسون، 52 ساله، تور را سه بار به پایان رساند، هشت ضربه عقب تر از رهبر، کارلوس اورتیز از مکزیک. با این حال، میکلسون طرفداران صریح و وفاداری دارد.

تعدادی از تماشاگران مصاحبه شده گفتند که آنها صرفاً علاقه مند به دیدن یک رویداد ورزشی و اجتناب از ژئوپلیتیک هستند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما