گلنوی: او یکی از بدترین بازی های دوران مربیگری من را انجام داد

مدیر هنری گلگهر می گوید شاگردانش مقابل میس رفسنجان شانس آوردند.

به گزارش ایسنا، میس رفسنجان و گلگر امشب (پنجشنبه) در چارچوب هفته دوم لیگ برتر انگلیس به تساوی منفی دست یافتند. امیر قلانی سرمربی گلگوار در نشست خبری پس از این دیدار گفت: این امتیاز بزرگی برای ماست و به خاطر شانس و بازی خوب محسن فروزان این امتیاز را کسب کردیم. امروز ما یک تیم خجالتی بودیم. مشکل بازیکنان این مدل این است که یک روز خیلی بالا و یک روز خیلی پایین هستند. این باعث می شود مربی تصمیم نگیرد. امروز یک چهار توپ معمولی نداشتیم. امروز واقعا بد بودیم. شاید یکی از دلایلش این بود که مسابقه قبلی استرس بیشتری داشت و یک روز کمتر استراحت می کردیم. شاید این یک بهانه باشد. شاگردان محمد ربیعی در تمام دقایق زمین با برنامه بازی کردند.

وی افزود: بازیکنانی که در بازی قبل خوب بودند شاید کمترین امتیاز را در لیگ کسب کرده باشند. از تیم داوری و برگزارکنندگان مسابقه تشکر می کنیم. این مسابقه یکی از بدترین دیدارهای دوران مربیگری من بود.

سرمربی گلگوار درباره صحنه مشکوک پنالتی در محوطه جریمه تیمش گفت: قانون فاصله نزدیک و شدت توپ نقض شد. فکر می کنم دست مدافع ما فضا را اشغال نمی کرد. در محوطه، اگر توپ به مهاجم برخورد کند، هند است، اما برای مدافع فرق می کند. البته من از صحنه دور بودم و به نظر کارشناسان داوری احترام می گذارم.

گالنوی در خصوص شرایط کی روش، شکری و باگنما گفت: خط حمله بسیار خوبی داریم. مشکل اینجاست که فراز و نشیب های زیادی دارد. یک روز بازیکنی را می بینی که خیلی خوب بازی می کند و یک روز فوتبالیست نیست. بازیکن گابنی مظلوم واقع شد و این سرکوب همچنان ادامه دارد. او سه ماه محروم شد. زمان رد صلاحیت از تاریخ ابلاغ رأی شروع می شود یا باید مانع آن رفع شود. موانع او با بازی در لیگ قهرمانان آسیا برطرف شد. مهم نیست چقدر سخت است، باید تمام شود. شاید باید بازیکنی به ارزش 800 هزار یورو می آوردیم که 300 هزار یورو از بین می رود تا در مورد آن صحبت کنند. سال گذشته به ما اطلاع دادند که در گلگهر ظلم شده و تا الان ادامه دارد. ما هم می گوییم برای تدوین آیین نامه و تجدید نظر، می گویند حق با شماست. اگر ارزش این بازیکن 700 هزار دلار بود، به آن رای نمی دادند. این می تواند عصا امروز ما باشد.

وی در پایان گفت: آقای هوشنگ نصیرزاده، شما فردی مطلع هستید، بیایید و برای حق ما قیام کنید. شما مسئول تدوین آیین نامه هستید و باید نظر نهایی را بدهید. آقای نصیرزاده چرا نمی گویید تا مردم بفهمند ظلمی که در حق امیرقلاناوی شده است. برخی می گویند ممنوعیت آن به پایان رسیده است و برخی می گویند در حال حاضر ممنوع است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما