گلکسی نوت 10 و گلکسی اس 10 – نسخه بتا رابط کاربری 4 برای زومیت منتشر شد


در طول سال‌ها، سامسونگ روند انتشار به‌روزرسانی‌های اندروید را برای گوشی‌های خود بهبود بخشیده و سرعت بخشیده است. در هفته های اخیر شاهد انتشار نسخه بتا رابط کاربری One UI 4 مبتنی بر اندروید 12 برای گلکسی اس 21، اس 20، نوت 20 و جدیدترین گوشی های سری Z بوده ایم. چند روز پیش نسخه پایدار آن نیز برای کاربران گلکسی اس 21 در دسترس قرار گرفت و سامسونگ را به یکی از سریع ترین شرکت های ارائه دهنده اندروید 12 تبدیل کرد. اکنون نوبت گلکسی اس 10 و نوت 10 است و کاربران در کره جنوبی می توانند برای One UI 4 Beta ثبت نام کنند و بتا دریافت کنند.

در نهایت برای اولین بار در تاریخ گوشی های سامسونگ شاهد سومین آپدیت اندروید برای پرچمدار سه سال اخیر این شرکت هستیم و این غول کره ای با انتشار اطلاعیه ای از اعضای سامسونگ کاربران این گوشی را به برنامه ریزی زودهنگام دعوت کرده است. دسترسی به نسخه چهارم رابط کاربری این شرکت. دستگاه های اندرویدی شرکت می کنند. همانطور که گفته شد این اعلامیه در اختیار کاربران این گوشی ها در کره جنوبی قرار گرفته است اما پیش بینی می شود در چند روز آینده این اعلامیه در اختیار کاربران کشورهای بیشتری قرار گیرد و با ثبت نام در این برنامه نسخه بتا را دریافت کنند.

مقالات مرتبط:

در حال حاضر نمی دانیم که آیا آپدیت اندروید 12 برای این گوشی تمام تغییرات و پیشرفت های ایجاد شده در پرچمدار جدید را شامل می شود یا خیر، اما به احتمال زیاد ویژگی های جدید زیادی را به همراه خواهد داشت. هیچ تغییر قابل توجهی در رابط کاربری One UI 4 در مقایسه با گوشی اندروید 12 پیکسل وجود ندارد، اما بیشتر پیشرفت‌ها در اندروید 12 روی پوست متعلق به سامسونگ اعمال شده است و شامل حریم خصوصی جدید در مناطقی می‌شود که می‌بینید سامسونگ آگاهانه در حال تغییر در کاربر خود است. رابط. داشبورد. حریم خصوصی زمانی به دست می‌آید که برنامه از کمی تطبیق دوربین، میکروفون و موقعیت، ویجت‌های بازطراحی‌شده و سفارشی‌سازی‌های مبتنی بر Material U Google (تنظیم تم رنگی رابط کاربری بر اساس کاغذدیواری) استفاده کند. در این صفحه می توانید تمام تغییرات One UI 4 را مشاهده کنید.

این شرکت تاریخ دقیقی برای انتشار نسخه نهایی تعیین نکرده است، اما اگر معیار زمانبندی One UI 4 در هند را در نظر بگیریم، ممکن است در ژانویه 2022 شاهد انتشار نسخه نهایی برای گلکسی اس 10 و گلکسی نوت 10 باشیم. . کاربران برای دریافت نسخه بتا می توانند نوتیفیکیشن های درج شده در صفحه اصلی اپلیکیشن Samsung Members را وارد کرده و پس از ثبت نام، تنظیمات گوشی را مشاهده و از قسمت به روز رسانی نرم افزار دانلود و نصب کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم