گل محمدی: گل نزدن باید در پرسپولیس به عادت تبدیل شود

سرمربی پرسپولیس گفت: با جدول گذاری هدفمان شکست نفت آبادان و کسب 3 امتیاز مسابقه است.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار نفت آبادان در خصوص این دیدار گفت: بازی مهمی در پیش داریم. این چهارمین بازی ما است و با جدول رده بندی هدف ما کسب 3 امتیاز است.

وی افزود: مقابل تیم خوبی بازی می کنیم اما هدف ما کسب سه امتیاز است. نفت در کادر فنی خود تغییراتی ایجاد کرد و حضور رضا بیرکاس در این تیم نقطه قوت آن بود. ما مقابل یک تیم خوب و قابل احترام بازی می کنیم و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. بازی فردا هیجان انگیز خواهد بود و امیدوارم بتوانیم از فرصت های خود برای کسب سه امتیاز استفاده کنیم. امیدوارم از فرصت هایی که ایجاد می کنیم به خوبی استفاده کنیم و به نتیجه برسیم. برای بازی فردا انگیزه زیادی داریم و می توانیم با تمرکز روی کارهای فنی به نتیجه برسیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص انتظاراتی که از این تیم وجود داشت و اعتراض باشگاه آلومینیوم به تعویق پرسپولیس، خاطرنشان کرد: در بحث جمع بندی باید بگویم که انتظاراتم بیشتر بود اما مقابل تیم هایی مانند ذوب آهن در بازی رفتیم. اصفهان و فولاد در تهران و آلومینیوم بازی کردیم تو را می بینم بازی های سختی است. هر کسی که مرا می شناسد می داند که تیم من به دنبال اتلاف وقت نیست. برای من مسائل فنی مهمتر از تلاش برای کسب امتیاز از هر طریقی است. تعویض های ما در مسابقه بر اساس مصدومیت بازیکن بود و دیدم دو بازیکن ما به دلیل مصدومیت تعویض شدند. ما تغییرات زیادی در آرنج انجام دادیم و بازیکنان باید مسابقات بیشتری را انجام دهند. قطعا بهترین بازی بعد از بازی را خواهیم داشت.

گل محمدی درباره حضور هواداران زن در بازی فردا گفت: همیشه گفته ام حضور بانوان در ورزشگاه حق طبیعی آنهاست. این حق را نمی توان از آنها گرفت. با حضور بانوان جو ورزشگاه شور و نشاط بیشتری پیدا می کند و قبلا هم مظلوم واقع شده اند. به نظر من 500 بلیت برای توده مردم کافی نیست و امیدوارم روزی ظرفیت آقایان و خانم ها 50-50 شود.

وی در خصوص گل نزدن پرسپولیس در سه بازی ابتدایی لیگ و اینکه تیمی که می خواهد قهرمان شود کمتر گل می زند، گفت: این آرایش تاکتیکی ما بوده و در چند سال گذشته هر تیمی قهرمان شده است. . این مسابقات گل های کمتری به ثمر رساند. شرایط تیم ما باعث می شود فرصت های کمتری به حریف بدهیم. بازیکنان جدیدی که به ما اضافه شده اند نیز تاثیر خود را نشان داده اند. ما کیفیت خوبی داریم و این عدم موفقیت باید به عادت تبدیل شود. با این حال گل نخوردن هدف اصلی همه تیم هاست.

سرمربی پرسپولیس در خصوص رفتن کافه رضایی به تراکتورسازی و بحث پیوستن شیخ دیابات به تیم پرسپولیس توضیح داد: الان قبل از بازی هستیم و نمی خواهم حرفی بزنم که ذهنیت ایجاد کند، اما به طور کلی. من می گویم مذاکرات برای تقویت تیم انجام می شود، اما معلوم نیست این مذاکرات به کجا ختم می شود.

گل محمدی و در مورد وضعیت سعید صادقی و به وجود آمدن فشارهای زیاد بر وی گفت: تغییرات زیادی صورت گرفته و سعید صادقی یکی از آنهاست. او به تازگی به ترکیب اضافه شده است، هرچند در بازی قبلی در شرایط بسیار خوبی قرار داشت. آینده خوبی برای او در پرسپولیس می بینم و هم از نظر فنی و هم از نظر شخصی از او راضی هستم.

وی در پاسخ به این سوال که از وضعیت لوکادیا راضی هستید، توضیح داد: او از زمانی که به پرسپولیس آمد ناآماده و در شرایط بهتری به ما اضافه شد اما هنوز جای کار وجود دارد. از نظر باشگاه او دستخوش تغییراتی شده و بخشی از این امر طبیعی است اما باید تلاش بیشتری برای کسب آمادگی های لازم انجام دهد. زمان برای او برای ورود به تیم بسیار مهم است. باید تمرینات لوکادیا خاص تری وجود داشته باشد تا از قبل آماده شوید.

سرمربی پرسپولیس درباره پرونده اخیر مرتضی بورعلی گنجی گفت: او در بازی فردا مشکلی ندارد و کارش را با ما آغاز می کند. مرتضی در دیدارهای تدارکاتی حضور داشت و شرایط خوبی دارد و یکی از بازیکنان خوب ماست.

گل محمدی درباره انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال گفت: به آقای تاج تبریک می گویم. او تجربه خوبی دارد و امیدوارم از تجربیاتش به خوبی استفاده کند. ما به اندازه ای که برای کمک به فوتبال ایران لازم است در کنار آقای تاج هستیم.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما