گوشت گوسفندی که آهسته پخته شده می تواند گرما را تحمل کند

صحبت از هوای تابستان است یا نه؟ من آن را “خیلی گرم و مرطوب” تلفظ می کنم. در حالی که این در همه جا صادق نیست، البته، من افراد زیادی را می شناسم که وقتی از شما پرسیده می شود، “به اندازه کافی داغ است؟” و مطمئناً نه زمانی که از شما پرسیده شود: “آیا می خواهی آشپزی کنی؟” برخی از ژوئن تا اکتبر فر را روشن نمی کنند یا یک قابلمه آب را نمی جوشانند.

دوستان من، آشپزی در گرما، تابستان یا نه، بخشی از آشپز بودن است. قبول کن. مردم در سراسر جهان به طور معمول هر روز در آب و هوای گرم آشپزی می کنند. حتی اگر در فضای باز آشپزی کنید، بدون عرق کردن از آن فرار نخواهید کرد.

راهکارهایی برای پخت و پز تابستانی وجود دارد. صبح زود، قبل از اینکه روز گرم شود، زمان خوبی برای شروع خوردن شام است. و اگر بتوانید امروز برای فردا – شاید در خنکای عصر بپزید؟ – خیلی بهتر بود. تمام دستور العمل های منوی این ماه را می توان از یک روز قبل آماده کرد، اگرچه قطعاً لازم نیست.

وقتی وارد بازار کشاورزان می شوید، سخت است که از موم اشباع نشوید. میوه ها و سبزیجات مرده زرق و برق دار، ترکیدن در هر رنگ – هنوز هم قلب من. بادمجان صاف، خامه ای و براق، چک کنید! گوجه فرنگی رسیده در هر اندازه – گریه کنید! لوبیا رانر، لوبیا سبز و لوبیا پوسته تازه. اوج انواع توت ها و میوه ها با هسته مخصوصا قوی است. نفسم بند میاد با این نوع حمل و نقل خوشمزه، در داخل یا خارج، امروز یا فردا یک شام درست کنید، و چگونه می توانید ضرر کنید؟

با بادمجان، چربی دودی را با زیره بریزید تا روی نان صاف آغشته شود. اولین مرحله در این فرآیند سرگرم کننده است: شما باید بادمجان را سرخ کنید. مستقیم روی ذغال داغ یا داخل شعله گاز سوز قرار دهید و آن ها را برگردانید تا کاملا سیاه شوند. فضای داخلی تا زمانی که لطیف شود بخار خواهد شد، سپس فقط باید پوست زغالی را بتراشید و فضای داخلی نازک و کدر شده از دود را با مواد معطر، سیر، تاهینی، لیمو و روغن زیتون له کنید.

یک سالاد گوجه فرنگی روشن را برای سرو در کنار آن سرو کنید. همانطور که از یکی از دوستان استانبولی یاد گرفتم، ملاس انار، سماق و گردوی سوخاری واقعاً به گوجه‌فرنگی جرقه می‌دهند. یا تکه های نان پیتای گرم یا لواش را با بادمجان دودی بمالید و در صورت تمایل روی آن را گوجه فرنگی بمالید. غیر رسمی است.

در بازار کشاورزان سانتا مونیکا، بسیاری از غرفه‌ها گوشت پرورش‌یافته در مزرعه را به عنوان یک حاشیه کوچک می‌فروشند. از یکی از آنها یک شانه بره بدون استخوان و بدون استخوان برداشتم که می دانستم اگر به مدت سه ساعت یا بیشتر آرام بپزد، آبدار می شود. من این کار را یا در یک گریل سرپوشیده روی حرارت غیرمستقیم انجام می‌دهم یا در داخل یک فر آهسته.

بعد، برنامه این بود که گوشت را به صورت نواری درآورند و با لوبیاهای سبز و زرد ریز و مقداری لیکور ترکیب کنند. و با مقدار زیادی شوید، نعنا و جعفری با طراوت حمام کنید. آنقدر ترکیب موفقی است که برای تزیین بادمجان و گوجه فرنگی همان سبزی ها را برش زدم و همه را با هم سرو کردم.

دسر این وعده غذایی همه چیز درباره میوه اصلی، خربزه و انواع توت ها است. سالاد میوه ورقه شده، در صورت تمایل، یا کمپوت. (در گذشته به چنین غذایی مقدونیه می گفتند.) ترفند این است که بیشتر از خیس کردن میوه ها انجام دهید. در عوض، کمی از مربای خانگی خود را با کمی شراب یا لیکور رقیق کنید تا روی آنها بنشیند. اگر از همه آن استفاده کنید، شکر بسیار کمی اضافه خواهید کرد. پاهایش سرد است. فقط در یک روز یا عصر گرم تابستان، به خصوص اگر نسیمی باشد، این اتفاق می افتد. این و یک فنجان گل رز دیگر

دستور پخت: سالاد گوجه فرنگی با نان بادمجان دودی | شانه بره آهسته با لوبیا سبز | کمپوت میوه تابستانی

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما