گوگل 6 دسته مجزا را برای بازی های پیکسل بهینه شده در گوگل پلی – زومیت در نظر می گیرد

[ad_1]

گوشی های گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو با کمک اندروید 12 به داشبورد مخصوص بازی مجهز شده اند. «داشبورد بازی» نام ویژگی جدیدی در اندروید 12 است که تجربه بازی را در گوشی های سری پیکسل 6 افزایش می دهد. این ویژگی در حال حاضر برای آخرین نسل از دارندگان پرچمدار پیکسل در دسترس است.

گوگل لیستی از بازی های بهینه سازی شده برای پیکسل 6 را در گوگل پلی در دسته های مختلف نمایش می دهد. همچنین پیشنهاد شده است که توسعه دهندگان می توانند بازی های خود را با تبدیل بازی های خود به API جدید اندروید برای یک بازی به نام Game Mode API به لیست اضافه کنند.

به گزارش فون آرنا، برخی از دارندگان گوشی های سری Pixel 6 از مشاهده محدوده ای به نام Optimized for Pixel 6 در بخش بازی گوگل پلی خبر داده اند. این لیست شامل تعداد انگشت شماری از عناوین بازی اندروید است که برای سری پیکسل 6 بهینه شده اند. توضیحی که برای این دسته در گوگل پلی داده می شود ممکن است کمی گیج کننده باشد. این به این دلیل است که وقتی گوگل آنچه را که بهینه سازی می نامد توصیف می کند، به «افزایش کارایی» یا «صرفه جویی در انرژی» کاهش می یابد.

بازی های بهینه شده برای پیکسل 6

برخی از بازی های این لیست عناوین محبوبی هستند. برای مثال می توانید به Asphalt 9 Minecraft بروید و League of Legends: Wild Rift و Raid: Shadow Legends. در حال حاضر، بیشتر بازی‌های فعلی این لیست یا غیر معمول هستند یا در دسته بازی‌های ورزشی قرار می‌گیرند. Temple Run 2، Scrabble و Ludo نمونه هایی از این عناوین هستند. البته این عناوین بازی های سنگینی نیستند و از قابلیت های بازی 6 پیکسلی نهایت بهره را نمی برند.

داشبورد بازی در گوشی‌های پیکسل 6

مقالات مرتبط:

توسعه دهندگان برای ورود به این دسته نیازی به کار سختی ندارند، فقط باید پشتیبانی از API حالت بازی را به بازی خود اضافه کنند. متاسفانه این حالت در کد AOSP اندروید 12 به صورت پیش فرض وجود ندارد و فقط برای گوشی های سری پیکسل 6 است. با این حال، گوگل در ماه جولای اعلام کرد که API جدید در اواخر سال جاری در دستگاه‌های منتخب اندروید 12 در دسترس خواهد بود.

در همین حال، بسیاری از سازندگان تلفن های اندرویدی در بازار ابزارها و قابلیت های داخلی برای بهینه سازی و ارتقای تجربه بازی خود دارند. بنابراین کاربران این گوشی گزینه حالت بازی گوگل را خواهند داشت.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما