یحیی گل محمدی و محمود فکری درد مفاصل دارند

[ad_1]

خبرورزشی: در پرسپولیس مهاجمان اصلا گل نمی زنند و در استقلال هم وضعیت گلزنی خیلی بهتر از پرسپولیس نیست.

مهدی عبدی در نیمه نهایی و فینال آسیا گلزنی کرد اما در لیگ برتر و در 6 بازی اخیر پرسپولیس و آرمان رمضانی که حتی یک گل هم گل نزدند. شخص با عملکرد خود. در همان بازی مهدی عبدی روی یک توپ آهنی گل نزد که یک مهاجم معمولی را به راحتی به قعر دروازه می رساند.

در کمال تعجب وحید امیری امسال دیگر در نقش گلزن ظاهر نشد و نبود عیسی آل کثیر در خط حمله سرخ ها قابل توجه است. البته یحیی و کادرش با تشویق مهاجمان فعلی سعی در انکار این مدت دارند تا شاید در ادامه فصل یک مهاجم بخرند یا به آل کثیر برگردند و …

در استقلال هم وضعیت گلزنی خیلی بهتر از پرسپولیس نیست. البته قدی مقابل گل گهر دوباره هواداران را امیدوار کرد اما نباید فراموش کرد که او و ارسلان مطهری در 8 هفته اخیر هر کدام یک گل به ثمر رسانده اند و خبری از دیابت شیخ نیست. خیلی ها می گویند خط حمله استقلال با بازگشت دیابت و بازآفرینی زوج فیل و جام جان گرفته است، اما بدبینان می گویند این ایده برای خارجی ها خوب نیست و مدیریت و اجرا نشده است. با میلیک و دیابت. اما در حال حاضر خیلی چیزها در سایه هدایت این تیم در استقلال است، اگر انتقادی به آن وارد می شود، پس چرا از تیم پیشرو انتقاد می شود؟!

شایان ذکر است گادوین منشا به اندازه استقلال و 3 گل بیشتر از پرسپولیس گل زده است و هر دو تیم سابقه بازی دارند. استقلال در 8 بازی 9 گل زده است و پرسپولیس در 6 بازی 6 گل، هر دو رقم بسیار ضعیف است اما در وسط نباید فقط یقه مهاجم را بگیریم.

مثلا در استقلال نبود هافبک در مرکز بازیساز مشهود است و گل محمدی در پرسپولیس روزی دو بار از بشار رسن یاد می کند. هیچ متر یا استانداردی نمی تواند از آمار امتیازدهی آنها محافظت کند. پارسال استقلال تهاجمی ترین تیم لیگ تا اینجا شد و پرسپولیس هم به اندازه نیاز و نیاز گل زد اما امسال وضعیت فاز تهاجمی (نه فقط خط حمله) به شدت شکننده و نزدیک است. وضعیت قرمز.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما