یوتیوب در حال آزمایش طراحی سازگار با Material U برای برنامه اندروید خود – Zomit است


انتظار می رود برنامه های محبوب مانند YouTube از طرح های ثابت استفاده کنند. اما اینطور نیست. گوگل دائماً رابط برنامه یوتیوب را تغییر می‌دهد و آن را با ویژگی‌های جدیدی که برای شرکت مهم هستند تطبیق می‌دهد. این تغییرات از ویدیوهای کوتاه تیک تاک گرفته تا پرداخت مستقیم به سازنده محتوا را شامل می شود.

به گفته پلیس اندروید، یوتیوب همچنان در حال تغییر محتوا است دریافت نشد؛ اما به تازگی طرح جدیدی از دکمه های تست شده در اندروید منتشر شده است که به ما می گوید زمان زیادی تا آن روز باقی نمانده است.

به گزارش گروه تلگرامی گوگل نیوز، یوتیوب ردیف دکمه‌های زیر ویدیوها را مطابق با دستورالعمل‌های طراحی متریال 3 دوباره طراحی کرده است. در ماه اکتبر گرفته شده است.

(طرح جدید دکمه های سمت چپ و طرح قدیمی در تصویر سمت راست قابل مشاهده است)

اگرچه آیکون های چین دار هنوز در طرح جدید هستند، اما اکنون توسط حباب ها احاطه شده اند. همچنین اگر به اسکرین شات های منتشر شده دقت کنید متوجه می شوید که گزینه های لایک و دوست نداشتن که به تازگی تعداد آنها از دید عموم پنهان شده است در یک حباب ساده که بین آنها کشیده شده است.

مقالات مرتبط:

در حال حاضر، نتیجه طراحی جدید کمی عجیب به نظر می رسد. زیرا ارتفاع این بخش بدون فشرده سازی اطلاعات موجود در آن کاهش یافته است. به اندازه کافی عجیب، یوتیوب در طراحی جدید خود هیچ کاری انجام نداده است تا دیگر نیازی به پیمایش بین دکمه های روی نوار نباشد.

در واقع الان طولانی تر شده و به جای متن هر دکمه در زیر آن، در کنار آن قرار دارد. به نظر می رسد این مشکل به محدودیت های طراحی متریال 3 مربوط می شود. اگر یوتیوب می‌خواهد از حباب در طراحی فعلی خود استفاده کند، باید گرد باشد تا دکمه‌ها و متن زیر آن قرار گیرد. اما اکنون شاهد حباب هایی به اندازه تبلت هستیم که در اکثر اپلیکیشن های به روز شده گوگل دیده می شوند.

طراحی جدید به ما نشان می‌دهد که YouTube می‌تواند از شما حمایت مادی کند. البته این اپلیکیشن تنها می تواند به برخی از اصول اولیه طراحی MD3 پایبند باشد و بقیه را نادیده بگیرد. هنوز مشخص نیست که طراحی جدید دکمه های زیر ویدیوی یوتیوب چه زمانی در دسترس کاربران قرار می گیرد. اما به نظر می رسد که آن روز فاصله زیادی برای ما باقی نمانده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم