یوروویژن لیورپول را به عنوان میزبان مسابقه آهنگ 2023 به افتخار اوکراین انتخاب کرد | CNNCNN

زادگاه بیتلز در لیورپول، بریتانیا، برای میزبانی جشن‌های یوروویژن 2023 در ماه می آینده مداخله خواهد کرد. رقابت جمعه اعلام کرد.

لیورپول رقیب نزدیک خود گلاسکو اسکاتلند را شکست داد تا میزبان وظایف شصت و هفتمین دوره مسابقات موسیقی محبوب باشد که در آن کشورهای مختلف اروپا و منطقه مدیترانه یک خواننده یا گروهی از هنرمندان را برای اجرای یک آهنگ ملی می فرستند که پس از آن رای گیری می شود.

در حالی که یوروویژن معمولاً در شهری در کشور برنده سال گذشته میزبانی می شود، اوکراین برنده امسال به دلیل درگیری مداوم با روسیه نمی تواند میزبان نمایش بعدی باشد.

اوکراین در ماه می گذشته برنده مسابقه آواز یوروویژن 2022 شد، در میان سیل حسن نیت که در پرتو جنگ به کشور سرازیر شد.

گراهام نورتون مجری و مجری برنامه نیز این خبر را در توییتر اعلام کرد. نوشتن“تبریک به لیورپول!!! Eurovisionbbceurovision در ماه مه می بینمت!!!”

وب‌سایت این رقابت‌ها اعلام کرد که «فینال بزرگ» رقابت‌ها در ورزشگاه لیورپول آرنا در کنار رودخانه مرسی در روز شنبه، 13 مه برگزار می‌شود و نیمه نهایی در هفته قبل از آن تاریخ برگزار می‌شود.

مارتین اوستردال، ناظر اجرایی مسابقه آواز یوروویژن در بیانیه ای گفت: لیورپول مکان ایده آلی برای میزبانی شصت و هفتمین دوره مسابقه آواز یوروویژن از طرف اوکراین است. این شهر مترادف با موسیقی است و ورزشگاه لیورپول از تمام شرایط مورد نیاز برای میزبانی رویدادی در سطح جهانی به این بزرگی فراتر رفته است. برندگان، اوکراین، جلو و مرکز، زمانی که هزاران طرفدار در ماه مه آینده از آن بازدید کنند.

آخرین باری که بریتانیا به عنوان میزبان یوروویژن عمل کرد، 25 سال پیش در سال 1998 بود، زمانی که این نمایش در بیرمنگام برگزار شد.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما