یکی از این دو ستاره را به عنوان بارکا در نظر بگیرید (عکس)

[ad_1]

به گزارش ورزش سه، بر اساس آمار تیم برای کسب عناوین بزرگ، بارسا در این فصل در 18 بازی تنها 22 گل دریافت کرده است (20 گل در 13 بازی لیگ و 2 گل در 5 بازی لیگ قهرمانان). ، خیلی دور.

با توجه به مشکلات گلزنی تیم پس از رونالد کامن و ژاوی، باشگاه به دنبال یک بازیکن تمام کننده در پنجره نقل و انتقالات ژانویه است. اما با توجه به شرایط حساس مالی، باریا فقط در صورتی قادر به انجام این کار خواهد بود که نخواهند مبلغ زیادی برای جذب بازیکن بپردازند.

ژاوی در ابتدا ترجیح داد وینگر را که از رحیم استرلینگ نام می برد به خدمت بگیرد، اما به نظر می رسد مدیران باشگاه معتقدند تیم به یک بازیکن 9 نفره دیگر نیاز دارد. در واقع، اعتقاد بر این است که ممفیس دیپ نمی تواند نقش مهمی در لمس نهایی داشته باشد.

از طرفی اخیراً مشخص شده که سرخیو آگوئرو احتمالا به زودی از فوتبال خداحافظی خواهد کرد و نمی توان لوک دونگ را فردی قابل اعتماد در این زمینه دانست. همه اینها بار बार्a را مجبور کرده است که یک مهاجم را به خدمت بگیرد.

اولین گزینه به نام او ادینسون کاوانی است. مهاجم اروگوئه ای به دلیل ترافیک بالای خط حمله منچستریونایتد کمتر مورد استفاده قرار گرفته است. او تنها در پنج بازی لیگ برتر و سه بازی در لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفته است. اما مشکل بارسا این است که آیا منچستریونایتد با پرداخت بخشی از دستمزد کاوانی موافقت خواهد کرد یا خیر. همچنین با به قدرت رسیدن رالف رنگنیک، باید دید که آیا مربیان حاضر به جدایی کاوانی خواهند بود یا خیر.

یکی دیگر از بازیکنانی که بارسلونا در صورت عدم موفقیت کاوانی در جذب آن مد نظر دارد، تیمو ورنر آلمانی است. او که 9 سال از ستاره اروگوئه ای جوان تر است، از زمان پیوستن به روملو لوکاکو فرصت کمتری برای بازی داشته است. ورنر تاکنون تنها 7 بازی در لیگ برتر انجام داده و تنها 4 بار در ترکیب اصلی قرار گرفته است. او در مجموع 65 دقیقه دو بازی در لیگ قهرمانان اروپا انجام داده است.

امضای تیمو ورنر مانند ادینسون کاوانی به باشگاه فعلی او یعنی چلسی بستگی دارد که آیا با انتقال قرضی این بازیکن و پرداخت بخشی از دستمزد او موافقت خواهد کرد یا خیر. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که اگر بارسا از لیگ قهرمانان حذف می شد، انجام این دو انتقال آسان تر می شد زیرا چلسی و یونایتد سخت گیری کمتری برای قرار دادن دو بازیکن خود در یک تیم غیررقابتی دارند. لیگ قهرمانان.، خواهد بود.

یکی دیگر از گزینه های بارسلونا آرتور کابرال برزیلی است. این مهاجم 23 ساله در این فصل کارنامه درخشانی برای بازل داشته است و تاکنون در 24 بازی 23 گل به ثمر رسانده است. با این حال، او در حال حاضر طرفدار بارا نیست. در نهایت جولیان آلوارز، گلزن جدید ریورپلاته که تنها 21 سال سن دارد، معرفی شد. او در 9 بازی اخیر خود 14 گل به ثمر رسانده است و از او به عنوان هیگواین جدید آرژانتین یاد می شود. با این حال، مانند کابرال، او در حال حاضر برای باریا در اولویت نیست.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما