یک برد لورکوزن را با سردار ایران آرام می کند – ورزش سوم

کد خبر: 1843619
سپتامبر 23 1401 در 01:35
8.9 هزار بازدید |

3
نقطه نظر

مهاجم ایرانی بایرلورکوزن در جریان پیروزی تیمش مقابل اتلتیکو مادرید حضور کوتاهی داشت.

بردی برای آرام کردن لورکوزن با سردار ایران

به گزارش “آیه ج”، در یکی از دیدارهای هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، بایرلورکوزن در حالی صعود کرد که سردار آزمون مانند دیدارهای گذشته در ترکیب اصلی دیده نشد و حضورش به عنوان ذخیره. بازیکن از ساعت 23:30 عصر سه شنبه بایر آرنا به مصاف اتلتیکو مادرید می رود.

بایرلورکوزن که در دو هفته پایانی بوندس لیگا علاوه بر شکست در اولین دیدار فصل 2022-23 لیگ قهرمانان اروپا، موفق به پیروزی هم نشد، یک باخت و یک تساوی به پایان رسید و انتظار می رفت پیروز شود. آنها نتوانستند اتلتیکو مادرید را شکست دهند و زمین نخوردند و یاران سردار توانست عملکرد متفاوتی ارائه دهد.

در شرایطی که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید، بایرلورکوزن موفق شد در دقایق 84 و 87 توسط روبرت آندریچ و موسی دیابی دروازه اتلتیکو مادرید را باز کند و در حضور هواداران خود به اولین پیروزی در لیگ قهرمانان دست یابد. .

بایرلورکوزن پس از شکست 1-0 در اولین بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل کلوب بروژ، در دیدار اتلتیکو مادرید با نتیجه 2-0 پیروز شد و سه امتیاز و بالاتر از این تیم ملی اسپانیا و پورتو در رده دوم جدول قرار گرفتند. گروه B این مسابقات

بایرلورکوزن سه بار ایوو گربیچ را به لرزه درآورد و دو گل دیرهنگام مقابل اتلتیکو به ثمر رساند که در بهترین عملکرد خود در این فصل در تمام رقابت های داخلی و اروپایی انجام شد.

سردار آزمون تیم بایرلورکوزن ایران پس از حضور به عنوان یار تعویضی در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا مقابل کلوب بروژ، در دقیقه 89 بازی اتلتیکو مادرید اسپانیا وارد زمین شد اما نتوانست کاری از پیش ببرد. به خصوص در این مدت کوتاه.

سردار آزمون که به جای دیابی که گل دوم بایرلورکوزن را به ثمر رساند (قبل از گلزنی) آماده ورود به ورزشگاه بود، بعد از باز شدن دروازه اتلتیکو مادرید با لبخند خوشحالی خود را نشان داد و توسط جراردو سیوونی در آغوش گرفت. مربی اصلی تیمش

سردار در آخرین دقیقه وقت های تلف شده با دریبل چشم نواز با پا و پاس عمقی استثنایی به حریف بهترین فرصت را برای بایرلورکوزن به ثمر رساند تا گل سوم را به ثمر برساند.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما