یک جوان آمریکایی کمک می کند RB لایپزیگ به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برسد

شوت کج این بازیکن 21 ساله در دقیقه 88 برای بازگرداندن برتری تیم آلمانی پس از ضربه پنالتی ژائو فلیکس که گل ابتدایی دنی اولمو را رد کرد، کافی بود.

RB Laipzig، به شکل کنونی خود، تنها 11 سال پیش پس از آن که بنیانگذار میلیاردر ردبول، SSV Markranstadt آلمانی درجه پنجم را به دست گرفت، تأسیس شد و این تیم از آن زمان تاکنون در حال صعود از نردبان فوتبال است.

او اکنون این فرصت را دارد که فصلی دیگر به داستان باورنکردنی خود بیافزاید، زمانی که روز سه‌شنبه با پاری سن ژرمن در نیمه‌نهایی روبرو می‌شود – پس از اینکه قهرمان فرانسه در اواخر وقت بازگشت خیره‌کننده‌ای داشت و روز چهارشنبه آتالانتا را 2-1 شکست داد.

جولیان ناگلزمن، مربی 33 ساله لایپزیگ، پس از بازی به BT Sport گفت: “احساسات عالی برای باشگاه و تیم ما. به عنوان یک مربی باید به جلو نگاه کنید.”

ما باید برای بازی بعدی آماده شویم. زمان زیادی برای جشن گرفتن وجود ندارد اما شاید ما پیر را در هتل جشن بگیریم و سپس روی پاری سن ژرمن تمرکز کنیم.

“باشگاه (RB Laipzig) از آن زمان بسیار سریع پیشرفت کرده است. ما به بوندسلیگا رسیدیم و سه بار به لیگ قهرمانان راه یافتیم. ما هنوز در لیگ قهرمانان هستیم. پیشرفت سریعتر از حد معمول است.”

خواندن: بوروسیا دورتموند در تلاش است تا مانع از جذب سانچو به منچستریونایتد شود
تایلر آدامز پس از زدن گل پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید جشن گرفت.

تاریخ سازی

اتلتیکو مادرید ممکن است مورد علاقه برای ورود به بازی مقابل رقیب آلمانی خود باشد، اما تیم اسپانیایی نتوانست او را تحت تاثیر قرار دهد.

شاید بدون آنخل کوریا مهاجم و سیمه ورسالخو مدافع بازی می‌کردم که هر دو تست کرونای آنها مثبت بود، اما آن‌ها تجربه کافی در زمین داشتند تا بهتر ظاهر شوند.

به نظر می رسید که معرفی فلیکس در نیمه دوم به اتلتیکو کمک کند، اما پنالتی این بازیکن 20 ساله در نهایت ناموفق بود.

در حالی که بازی ظاهراً برای وقت اضافه تعیین شده بود، ضربه دیرهنگام آدامز از استفان ساویچ منحرف شد تا گل تساوی در دقیقه 90 پایان یابد – RB لایپزیگ به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فرستاده شد.

آدامز که 10 بازی برای تیم ملی ایالات متحده انجام داد، در ژانویه 2019 از نیویورک ردبولز به RB Laipzig رفت. او اولین آمریکایی بود که در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با گلی که اولین گل او برای این باشگاه بود گلزنی کرد.

آدامز پس از پایان مسابقه به BT Sport گفت: “حالا این موضوع به راه درست بازیابی، رسیدن به سلامت ذهنی و کار روی برنامه بازی است.”

“ما خیلی به خودمان مطمئن هستیم، آن روز دیدی.”

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما