یک خاخام، وزیر و امام به مرکز لینکلن می روند

لئا دلاریا، کمدین، جمعیتی را که یکشنبه شب گذشته در ساختمان گروه موسیقی دامروچ پارک در مرکز لینکلن جمع شده بودند، بررسی کرد.

او از روی سکوی پارک خطاب به صدها نفر گفت: “درگ کوئین، سه رهبر مذهبی مختلف، ستاره های برادوی، شهردار و سد اراذل و اوباش با صدای بلند.” “بچه ها، اینجا بسیار نیویورک است.”

اگر ترکیبی که توصیف کردید مشخصه شهر است، پس دلیل آن بود که بسیاری از آنها در آن روز به پردیس هنرهای نمایشی منهتن آمدند: برای یک شانس، به طور خاص برای شرکت در یک عروسی دسته جمعی برای افرادی که عروسی آنها به دلیل همه گیری همه گیر به تعویق افتاده یا از ریل خارج شده بود. .

به گفته برگزارکنندگان، حدود 200 زوج در رویداد رایگان جشن عشق: عروسی (بازپخش) که بخشی از سریال تابستانی لینکلن شهر بود، شرکت کردند. برخی لباس‌های رسمی از جمله لباس‌های مجلسی و کت و شلوار سفید به تن داشتند، در حالی که برخی دیگر با پوشیدن لباس‌های پارتی سیتی و مقنعه‌ها به تم چشمک می‌زدند.

همانطور که توسط خانم دلاریا، MC شب اشاره شد، این رویداد مهمانان برجسته ای از جمله شهردار نیویورک اریک آدامز را نیز به خود جلب کرد. هیچ کس یک مهمانی را از دست نداد، او به عنوان ارکستر روی صحنه رفت و نت های آغازین “نیویورک، نیویورک” را نواخت.

آقای آدامز در سخنان خود گفت: نیویورک شکست ناپذیر است. “هیچ چیز نمی تواند روح ما را نابود کند، هیچ چیز نمی تواند عشق ما به یکدیگر را از بین ببرد.”

این رابطه چند ساعته با یک مراسم نمادین غیرقانونی آغاز شد، قبل از اینکه کارکنان حزب دسته گل و تاج گل را بین برخی از عیاشی ها توزیع کردند، در حالی که برخی دیگر خالکوبی حنا کردند و زیر تیرهای رنگین کمان و فانوس ها روی درختان عکس گرفتند.

پس از نشستن شرکت کنندگان روی صندلی های خود، هنرمندانی از جمله بازیگر ماریو کانتونه برای آنها آهنگ های عاشقانه خواندند. برکات خاخام مت گرین از کنیسه بت الوهیم بروکلین در میان اعداد موسیقی پراکنده بود. امام خالد لطیف، مدیر اجرایی و روحانی مرکز اسلامی دانشگاه نیویورک؛ و کشیش جکی لوئیس، وزیر ارشد کلیسای مرکزی دانشگاهی در منهتن.

این مراسم با یک آیین اتحاد به پایان رسید که در آن زوج ها همزمان حیاط هایی از روبان صورتی، آبی و زرد ساختند. بالا بردن سطح هماهنگ برای برخی ثابت شده است که یک چالش تدارکاتی است، اما چند عروسی بدون مشکل برگزار می شود؟

برای هیوردیس پرز ماتوس، 35 ساله، که مشارکت های مد اینستاگرام را مدیریت می کند، و مارکوس مور، 36 ساله، که مشارکت در چهره های عمومی در متا را مدیریت می کند، مانع ورود همه گیر ماه ها قبل از عروسی اصلی آنها در تابستان 2020 است. آنها در منهتن زندگی می کنند. و قبل از ازدواج در کلیسای ماریون در ماریون، آلا، ازدواج خود را برای حدود یک سال به تعویق انداختند. ، زادگاهش، در ماه مه 2021.

هنگامی که آنها در مورد عروسی (Re’) شنیدند، خانم پرز ماتوس و آقای مور که در سال 2019 در یک رویداد نوسان شب در نیمه تابستان در مرکز لینکلن نامزد کردند، از این فرصت استقبال کردند تا ازدواج خود را در مکانی که برایشان عزیز است جشن بگیرند. داستان عشق آنها . آقای مور گفت: «نرم افزار رایگان و عمومی در محل، بخش بزرگی از زندگی ما از دوران نوجوانی بوده است، بنابراین قطعاً این چیزی بود که می خواستیم انجام دهیم.

کیمبرلی لارنس لوپز، 28 ساله، و جفری لارنس لوپز، 33 ساله، گفتند که برنامه های عروسی آنها با شروع کووید بهم ریخته شد. آنها ابتدا قصد داشتند در ماه مه 2020 در یک سفر دریایی در اطراف منهتن ازدواج کنند، اما به دلیل همه گیر شدن این رویداد را لغو کردند و در عوض در یک مراسم مجازی در زوم در همان تاریخ ازدواج کردند.

در مهمانی خود، این زوج که در کوئینز زندگی می کنند، خانه ای را در وستهمپتون، نیویورک، در Airbnb اجاره کردند. تنها مهمان شخصی مادر عروس بود. خانم لارنس لوپز که به عنوان دستیار مطب پزشکی کار می کند، گفت: “کارمند ما در زوم بود.” مادرش اضافه کرد: “آنها مهمان ما در زوم بودند.”

آنها در مرکز لینکلن ملحق شدند، جایی که به هر زوج اجازه دو مهمان داده شد، مادر آقای لارنس لوپز، که عروسی آنها را روی صفحه تماشا می کرد. آقای لارنس لوپز، مدیر حساب مسکونی در یک شرکت املاک و مستغلات، گفت: او و همسرش از اینکه می‌توانستند رابطه‌شان را با مادرش به صورت فیزیکی جشن بگیرند یا «در یک زندگی عادی از این فرصت برخوردار شوند» قدردانی کردند.

اگرچه نیش مک‌کلین و کاتیشا گلاستر، هر دو 37 ساله، قبل از همه‌گیری با هم ازدواج کردند، اما به دلیل مشابهی در این مراسم شرکت کردند. در مهمانی مدنی خود در منهتن، در جولای 2018، آنها فقط دو مهمان داشتند.

خانم گلاستر، که در آموزش عالی به عنوان مدیر برنامه کار می کند، در مورد عروسی (Re) گفت: “ما فکر می کردیم که این یک تجربه واقعا عالی برای داشتن افراد دیگر خواهد بود.”

این زوج که در میدلسکس، نیوجرسی زندگی می‌کنند، آن را راهی برای تجدید تعهد خود به یکدیگر و لحظه‌ای برای تأمل در 13 سالی که از زمان ملاقات در سال 2009 با هم گذرانده‌اند، دیدند. آقای مکلین که برای یک سازمان خیریه کار می کند، گفت: مکلین، که برای یک سازمان خیریه کار می کند.

استر فریسنر-اشتوتزمن و والتر اشتوتزمن، هر دو 71 ساله، با فرصتی برای تجدید عهد به این رویداد کشیده شدند. خانم Frisner-Stutzman، نویسنده کتاب های علمی تخیلی و فانتزی، و آقای Stutzman، استاد موسیقی دانشگاه، در مدیسون، کانکتیکات زندگی می کنند و در دسامبر 1974 در دانشگاه Yale ازدواج کردند.

در سال‌های پس از آن، آن‌ها در جشن‌های متعدد، که در یک کنوانسیون علمی تخیلی، در روز ولنتاین در میدان تایمز و در کلیسای 24 ساعته الویس در پورتلند، اورگان برگزار شد، دوباره به یکدیگر متعهد شدند.

خانم فریسنر-اشتوتزمن، یکی از طرفداران عشق، گفت که او نیز آمده است “تا همه را خوشحال ببیند”.

در واقع، شادی راهی مناسب برای توصیف حال و هوای مراسم و پذیرایی پس از آن خواهد بود، زیرا برخی از زوج ها و مهمانانشان در میدان می رقصیدند، می بوسیدند، می خندیدند، چرت می زدند و زیر نور چراغ های مهمانی رنگین کمانی و 1300 پوند می چرخیدند. یک توپ دیسکو روی آنها آویزان بود.

در مورد چگونگی ایجاد یک رابطه شاد، آقای استاتزمن از ازدواج 47 ساله خود توصیه هایی دریافت کرد.

گفت: هر روز به هم بگو که همدیگر را دوست داری. سپس: «در بحث و جدل نشوید».

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما