10 کمپین چالش برانگیز سری GTA برای تجربه مجدد

[ad_1]

انتشار سه گانه سری کلاسیک یا GTA با گرافیک و کنترل های جدید و بهبود یافته عالی به نظر می رسد. اما بازی قدیمی Grand Theft Auto در برخی موارد سخت‌تر می‌شد و با نزدیک شدن به پایان بازی، برخی از طرفداران ماموریت‌های سخت متوجه می‌شوند که باید دوباره تلاش کنند.

در مجموع، سه گانه سری GTA با ویژگی های مدرن و تغییرات بصری بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد، اما نباید فراموش کنید که باید همه کمپین های قدیمی را دوباره امتحان کنید. البته اکثر ماموریت های بازی بسیار سرگرم کننده هستند، اما در برخی موارد بازی روی اعصاب بازیکنان اجرا می شود.

محتوای پیشنهادی:Tik-tu دوباره به عناصر بازی GTA حمله می کندهدف این شرکت چیست؟
Tik-tu دوباره به عناصر بازی GTA حمله می کند

بیشتر بخوانید از گیاهی، سخت ترین کمپین های سه گانه GTA را به صورت جمعی بررسی خواهیم کرد. با ما بمان

بازی SAM / GTA 3


سری GTA

در بازی های GTA، هر ماموریتی که شامل تایمر شمارش معکوس باشد تا حدودی دشوار است. در آن صورت باید کاری را که دیگران به شما واگذار می کنند در زمان های خاصی انجام دهید که استرس بازی را افزایش می دهد. SAM یکی از آخرین ماموریت های بازی GTA 3 است که نه تنها باید در زمان مشخصی انجام شود بلکه دارای جلیقه محافظ برای دشمنان بازی است و باید با RPG هواپیما را نابود کنید.

قطره ای در اقیانوس / بازی GTA 3


سری GTA

قایق سواری در GTA 3 چندان سرگرم کننده نیست، بنابراین داشتن یک ماموریت که در آن باید بسته ها را از هواپیما جمع آوری کنید، می تواند ساعت ها روی اعصاب شما بازی کند. اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود و راک استار چاشنی بد خودش را به بازی اضافه کرده است.

محتوای پیشنهادی:10 ویژگی مورد انتظار در GTA VI
10 ویژگی مورد انتظار در GTA VI

در ابتدا لازم به ذکر است که یک تایمر معروف برای این ماموریت وجود دارد که باید در زمان مشخصی این کار را انجام دهید. اما هنگامی که تمام بسته ها را دریافت کردید، باید از سطح پنج ستاره فراتر بروید. در واقع پس از اتمام ماموریت، کلود باید از قایق خود خارج شود و ماشینی برای فرار از جمعیت پلیس و ارتش پیدا کند. واضح است که برای انجام این کار، حتی اگر به ذخیره بازی دسترسی نداشته باشید، Cloud چندین بار کشته می شود.

خرید هودی طرح Grand Theft Auto

بازی Bomb the Base: Law II / GTA 3


سری GTA

برای انجام این ماموریت می توانید از دو روش استفاده کنید. روش اول، مسیر قانونی است که البته کمی آزاردهنده است. روش دوم استفاده از راه های ساده و فریبنده ای است که برخی از بازیکنان استفاده می کنند.

در ماموریت Bomb Da Base شما باید با تک تیرانداز دشمن را نابود کنید، در حالی که شخصیت 8 توپی در حال نصب بمب روی کشتی است. ضربه زدن به دشمنان می تواند آسان باشد، اما زدن 8 توپ برای جلب توجه مانند سایر NPC های بازی می تواند هدف شما را خراب کرده و شما را شکست دهد. اما راه دشوار برای انجام این کار استفاده از کد تقلب تانک و نگه داشتن آن در نزدیکی ورودی کشتی قبل از شروع ماموریت است. در این شرایط دیگر توپ 8 نمی تواند وارد کشتی سازی شود و می توانید به راحتی تمامی دشمنان را از بین ببرید و سپس با حرکت دادن تانک ماموریت را به پایان برسانید.

محتوای پیشنهادی:10: حقایق عجیب درباره GTA که نمی دانیدساعت
10: حقایق عجیب درباره GTA که نمی دانید

بازی Demolition Man / GTA: Vice City


سری GTA

به طور کلی وجود کمپین های خاص در سری GTA شکایات زیادی از طرف طرفداران داشته است و بله، ما در مورد کنترل هلیکوپتر اسباب بازی صحبت می کنیم. شاید داشتن چنین ماموریتی در GTA San Andreas (که البته بعداً به آن اشاره خواهیم کرد) بسیار روی اعصاب بازیکنان بود، اما همه چیز از Vice City شروع شد.

در بازی Demolition Man، بازیکنان باید از یک هلیکوپتر کنترل از راه دور برای قرار دادن چهار بمب در یک ساختمان ناتمام استفاده کنند. مانند بسیاری از کمپین های سری GTA، این بار یک تایمر معکوس زیبا وجود دارد! برای بازیکنان ارائه شده است اما کنترل هلیکوپتر بزرگترین مشکل داستان است.

Legion T- سایر ست های بازی بخرید

بازی Death Row / GTA: Vice City


سری GTA

در یکی از کمپین های GTA: Vice City، Lance Once اسیر شد و تامی می خواهد او را در میانه ارتش نجات دهد، اما باید توجه داشت که لنس در حال خونریزی است و این کار باید در یک زمان مشخص انجام شود. شاید انجام این کار روی کاغذ آسان به نظر برسد، اما تکمیل این ماموریت یک کابوس بزرگ است. بدون تایمر شمارش معکوس، نوار سلامت ونس به همان اندازه بد است.

محتوای پیشنهادی:تاریخچه سری مکس پین – از کابوس در برزیل تا بازنشستگیمروری بر ایجاد کارآگاه پلیس نیویورک
تاریخچه سری مکس پین - از کابوس در برزیل تا بازنشستگی

شما به ماموریت ها می روید و در بازی با دشمنان مبارزه می کنید، سلامتی دوستتان رو به وخامت است، بنابراین همیشه احساس می کنید باید عجله کنید. اما در این صورت به راحتی کشته خواهید شد. بازی های قدیمی GTA هیچ تفنگ قدرتمندتری نسبت به بازی های جدید نداشتند و این ماموریت یک نبرد کامل است.

درایور / بازی GTA: Vice City


سری GTA

ممکن است بیشتر بازی GTA در مورد رانندگی و مسابقه باشد، اما در برخی موارد بازی غیرمنطقی خواهد بود. در ماموریت Vice City، تامی باید با راننده مسابقه دهد که شاید برای بسیاری از بازیکنان ساده به نظر برسد، اما مشکلات بدتر می شوند.

اول از همه به خاطر داشته باشید که در حین مسابقه، رانندگان کاملا تغییر می کنند! در اینجا نیز حریف تامی بسیار تهاجمی و سریع است و از تمام اشتباهات بازیکنان برای پیروزی استفاده می کند. علاوه بر این، در میانه مسابقه، پلیس قطعا شما را تعقیب می کند، بنابراین باید به کسانی که همیشه ماشین های تندرو دارند نیز توجه کنید. در کل ممکن است مسابقات GTA آنقدرها هم سخت نباشد، اما با چند لحظه پرش در این ماموریت، باید آن را بارها و بارها انجام دهید.

محتوای پیشنهادی:داستان کامل بازی GTA V.برای شنیدن داستان پرفروش ترین سرگرمی تاریخ آماده شوید
داستان کامل بازی GTA V.

خرید تی شرت Grand Theft Auto

دزدی عمو سم / بازی GTA: San Andreas


سری GTA

بدون شک در GTA بازیکنان ترجیح می دهند همه جا پرواز کنند یا عابران پیاده را زمین بزنند. در واقع آخرین چیزی که از این بازی انتظار داریم یک شبیه ساز لیفتراک است. ماموریت های GTA San Andreas بیشتر و بیشتر از بازی های قبلی متنوع هستند و در این بازی واقعا باید لیفتراک را کنترل کنیم!

دزدی از عمو سام فقط یک ماموریت دشوار است که در آن سی جی باید تعدادی جعبه گارد ملی را با کمک رایدر بدزدد! بله، این چیزی است که در سن آندریاس اتفاق می افتد. علاوه بر استفاده از لیفتراک و کنترل های بسیار سخت آن، باید جعبه های مورد نظر راکب را در ماشین خود نگه دارید، همچنین باید با اعضای گارد ملی که خوشبختانه پلیس های معمولی داستان هستند، مبارزه کنید.

آموزش پرواز / بازی GTA: San Andreas


سری GTA

قبل از اینکه کارل جانسون بتواند کاری برای مایک تورنو انجام دهد، باید یاد می گرفت که چگونه با هواپیما و هلیکوپتر پرواز کند. این شامل تکمیل 10 چالش مختلف هلیکوپتر و هواپیما است که چندین روز طول می کشد.

محتوای پیشنهادی:ده بازی نوستالژیک که هنوز هم جذاب هستندنوستالژیک اما بازیگوش
ده بازی نوستالژیک که هنوز هم جذاب هستند

البته، برخی از چالش‌ها نسبتاً ساده هستند، اما زمانی که مجبور هستید در هوا حقه‌هایی انجام دهید یا از حلقه‌های بزرگ عبور کنید، همه چیز سخت می‌شود. به طور منطقی، پرواز در GTA SA سرگرم کننده است اما دقیقا دقیق نیست، بنابراین چالش های موجود در این کمپین نه تنها خسته کننده هستند بلکه می توانند به طور جدی به کنترلر یا صفحه کلید شما (با پرتاب یا ضربه زدن) آسیب وارد کنند!

خرید هارد دیتای اکسترنال 1 ترابایتی

خطوط تامین / بازی GTA: San Andreas


سری GTA

نام Supply Lines به ذهن شما خطور نخواهد کرد اما در حین توضیح آن باید به این نکته اشاره کرد که حتی کد تقلب معروف و Hesoam نیز در این ماموریت به شما کمکی نمی کند.

حتی در این ماموریت، سی جی باید هواپیمای اسباب بازی را کنترل کند که به خودی خود بسیار دشوار خواهد بود. اما راک استار به بازیکنان یک میله سوخت نیز داده است تا مراقب سوخت این هواپیمای بی مصرف باشند! خوب باشی. در واقع باید این هواپیما را در اطراف سان فیرو بچرخانید و قبل از تمام شدن سوخت یا قبل از اینکه خود هواپیما از بین برود، چندین ون را از بین ببرید. با نگاهی به گذشته، ممکن است این ماموریت چندان بد به نظر نرسد، اما اگر بازی را تجربه کرده باشید، متوجه خواهید شد.

محتوای پیشنهادی:10 بازی برتر: برترین بازی های ممنوعه در جهان – از PUBG تا GTAخشونت، برهنگی و سیاست
10 بازی برتر: برترین بازی های ممنوعه در جهان - از PUBG تا GTA

سمت اشتباه مسیر / بازی GTA: San Andreas


سری GTA

سمت اشتباه مسیر احتمالا یکی از شناخته شده ترین اکسپدیشن های سن آندریاس است و اگر هنوز این بازی را تجربه نکرده اید، احتمالا نام آن را شنیده اید. کاربران شبکه های اجتماعی نیز با این ماموریت شوخی زیادی کرده اند، اما اجازه ندهید اینترنت حواس شما را پرت کند. این ماموریت اصلا جالب نیست.

در این ماموریت شما باید به کمک Big Smoke که سوار بر موتورسیکلت است قطار را تعقیب کنید. دوست ضخیم سی جی قصد دارد در قطار به دشمنان شلیک کند و شما باید همه آنها را بکشید. لازم به ذکر است که Big Smoke در تیراندازی چندان حرفه ای به نظر نمی رسد و باید تمرکز کنید تا از مسیر منحرف نشوید زیرا بعداً قطار و ماموریت را از دست خواهید داد.

تصور کنید که در یک ماموریت شکست خورده اید. در این مورد Big Smoke که شما از آن راضی نیستید، به CJ جمله معروف «تو فقط می خواستی دنبال آن قطار لعنتی بروی» را می گوید و حتی لذت بیشتری خواهید برد. زیرا باید این ماموریت را بارها انجام دهید و به این جمله گوش دهید.

محتوای پیشنهادی:10 واقعیت جالب از سری مکس پیناز موش مسلح تا پایان مخفی ویرایش دوم
10 واقعیت جالب از سری مکس پین


چیزی تا عرضه GTA Triple Remaster باقی نمانده و در این مقاله به بررسی سخت ترین ماموریت های سری محبوب و نسل پلی استیشن 2 Rockstar می پردازیم. اگر ماموریت دیگری دارید یا خاطره ای جالب از یک ماموریت بازی دارید، می توانید آن را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما