12 مورد تجاوز جنسی و آزار جنسی متهم شدند. ستاره منچسترسیتی محروم شد

در دادگاه امروز جزئیات تجاوز بنجامین مندی فاش شد و مشخص شد که او به 12 زن تجاوز کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده است.

بنجامین مندی، مدافع چپ منچسترسیتی، 28 ساله، به 10 تجاوز به هفت زن بین اکتبر 2018 تا آگوست سال گذشته متهم شده است. او هشت مورد تجاوز جنسی، یک مورد تجاوز جنسی و اقدام به تجاوز جنسی را رد کرد.

متهم دیگر، لوئیس ساها ماتری، 40 ساله، به هشت مورد تجاوز جنسی و چهار مورد آزار جنسی هشت زن متهم است که او نیز این اتهامات را رد می کند. گفته می شود این دو مرد به قربانی خود مشروب می دادند و تلفن همراه آنها را می گرفتند.

از 23 تا 24 جولای سال گذشته جشنی در خانه مندی برگزار شد که طی آن مندی به تجاوز به سه زن متهم شد که یکی از آنها 22 ساله و دو نفر 19 ساله بودند. یکی از این دختران 19 ساله مورد تجاوز سها قرار گرفت. در غروب 23 جولای، ساها یک زن 22 ساله را که در یک کلوپ شبانه منچستر کار می کرد به یک مهمانی استخر دعوت کرد. مندی این دختر 22 ساله را به اتاق سینمای خانگی دعوت کرد و این دختر به دختر دیگری گفت اگر 10 دقیقه دیگر برنگشتم دنبالم بیاید. دختر برنگشت و دختر دوم نیز به دنبال او رفت، اما توسط دو تن از کارکنان مندی متوقف شد.

دادگاه همچنین شنید که چگونه مندی و ساها بسیاری از قربانیان خود را در اتاق حبس کردند. سها به بهانه های مختلف دخترانی را انتخاب می کرد و به خانه مندی می آورد.

دادستان به هیئت منصفه گفت که 13 زن مختلف در جریان محاکمه در دادگاه حاضر خواهند شد. هفت شکایت علیه مندی و هشت شکایت از ساها وجود دارد که دو مورد از آنها مدعی است که این دو مرد به او تجاوز کرده اند. دادستان همچنین گفت که متهمان در واقع شکارچیان و مایل به ارتکاب جرایم جنسی بودند.

همچنین چهار شکایت جداگانه علیه ساها در رابطه با اتهامات دور ماندن از خانه در منچستر و شفیلد وجود دارد.

مندی در ماه اوت دستگیر شد و به مدت 134 روز در بازداشت بود و در ژانویه به قید وثیقه آزاد شد.

منچسترسیتی در سال 2017 مندی را به مبلغ 49.2 میلیون پوند از موناکو خرید. آخرین باری که او برای این باشگاه بازی کرد در 15 آگوست 2021 و در جریان شکست 1-0 مقابل تاتنهام در شروع فصل گذشته بود. پپ گواردیولا در سپتامبر 2020 اعلام کرد مندی به دلیل مصدومیت حداقل یک ماه از میادین دور خواهد بود. این باشگاه بعدا در بیانیه ای اعلام کرد: باشگاه بنجامین مندی امروز پس از تفهیم اتهام از سوی پلیس به حالت تعلیق درآمده است.

منبع: خبر

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما