24 ساعت مینی گلف: کوارتت که رکورد جهانی را برای جمع آوری بودجه برای قربانیان سیل کنتاکی می شکند | CNNCNN

در یک صبح ملایم ژوئیه در یک مرکز کوچک مینی گلف در شمال کنتاکی، چهار نفر عادی محلی شروع به حرکت کردند.

بازی آنها هیچ تفاوتی با بازی های بی شمار دیگری که در آن روز در سراسر جهان انجام می شد نداشت، به جز یک تفاوت نه چندان کوچک: تا صبح روز بعد تمام نشد.

پس از 24 ساعت، 116.5 دویدن، 14664 سکته مغزی و نزدیک به 20 مایل پیاده روی، Putt-Putt Golf Erlanger محل ثبت رکوردهای جهانی گینس برای بیشترین تعداد سوراخ مینی گلف در 24 ساعت توسط یک چهارگانه است.

پدر و پسر کریس و کول هتزل، تونی سنتر و باب شوتینگر هر دو از 2097 سوراخ در مسیر 18 سوراخ محلی مورد علاقه خود توقف کردند تا رکورد فعلی را تا 657 بشکنند.

این ایده به عنوان یک شوخی با اظهار نظر گذرا توسط کوین شی، مالک دوره، در یکی از تورنمنت های هفتگی او در اکتبر گذشته آغاز شد. با این حال، این یک شوخی نبود، زیرا اتفاقاً دوتایی هتزلز یک شجره جدی برای تلاش‌های استقامتی جهانی در ورزش‌های تخصصی دارند.

از چپ به راست: کول هتزل، مرکز، کریس هتزل، شی و شوتینگر.

در ژوئن 2020، پارک هتزل در فورت میچل، کنتاکی، برای یک مسابقه ماراتن 11 نفره به مدت 30 ساعت و یک دقیقه، به یک استادیوم ویفلبال تبدیل شد. در ماه مه بعد، این زوج یک دقیقه دیگر را پشت سر گذاشتند و رکورد جهانی گینس را برای طولانی ترین دوی ماراتن چهار مربع در 30 ساعت و دو دقیقه ثبت کردند.

گفتن اینکه کریس و کول از این خطا شکایت کردند، دست کم گرفتن بود. زمانی که رکورد ویفلبال آنها به مدت 17 دقیقه شکسته شد، آنها تیم را دوباره جمع کردند و به سبک تاکیدی تاج را پس گرفتند و یک استاندارد جدید خیره کننده را در کمتر از 36 ساعت و نیم ایجاد کردند.

بیشتر بخوانید: با Snappy Gilmore آشنا شوید، وزوز ویروسی TikTok که تاب گلف را دوباره اختراع می کند

کول، ورزشکار کراس کانتری در دانشگاه دی پاو در ایندیانا، به سی ان ان گفت: “من فکر می کنم می توان با اطمینان گفت که ما در این مرحله به این مسابقات استقامتی اعتیاد داریم.”

“هیچ کاری به عنوان انجام یک کار مشابه برای یک روز کامل پشت سر هم وجود ندارد. این زمان بسیار سرگرم کننده است.”

کول هتزل (مرکز) و پدر کریس سابقه تلاش برای شکستن رکوردها را دارند.

البته پس از اینکه کول در سال 2005 رکورد کنونی 1440 سوراخ مینی گلف در آلمان را ردیابی کرد، طولی نکشید که این جوک به یک اپلیکیشن کامل تبدیل شد. این فرآیند با توجه به دستورالعمل‌های دقیق و کامل گینس، کار کوچکی نبود، اما با ارائه مقالات در نهایت، 31 ژوئیه به عنوان روز مهم تعیین شد.

تنها چیزی که باقی می ماند هموار کردن راه و تکمیل تیم است. Putt-Putt’s Shea قبلا مسئولیت را بر عهده گرفته بود، تاکو، بستنی، کامیون های شیرینی پزی، یک دی جی زنده و تعدادی جشن دیگر را برای جلب حمایت و تبدیل مرکز به یک “محله” 24 ساعته Erlanger ترتیب داده بود.

علاوه بر افتخار شخصی، این رویداد به تشویق کمک های مالی به متی 25: وزارتخانه ها (M25M)، یک سازمان بین المللی بشردوستانه و امداد رسانی در بلایا کمک کرد. این گروه که مقر آن در اوهایو است، برای ارائه پشتیبانی در طول سیل ویرانگر که کنتاکی در ماه اوت رخ داد، و همچنین در طول طوفان در دسامبر 2021، کار کرد.

جمع آوری کمک های مالی برای این سازمان “تصویر بزرگ” شوتینگر را که قبلاً با این گروه داوطلب شده بود، نشان داد. شوتینگر با جمع آوری مستقیم نزدیک به 3000 دلار، اضافه کرد که M25M به او از “افزایش گسترده” کمک های مالی در حول و حوش این رویداد اطلاع داده است.

او گفت: “من از نزدیک درک می کنم که کمک آنها چقدر شگفت انگیز است و چه سازمان فوق العاده ای هستند.” “چه ارتباطی بهتر از یک سازمان خیریه در سراسر جهان برای ثبت رکورد جهانی؟”

شوتینگر در حین تعقیب و گریز رکورد شکنی در عمل.

هتزل ها از موقعیت ها و شوتینگر مسابقات هفتگی آگاه بودند، اما تصمیم آنها برای ثبت نام آنها در تیم احساساتی نبود. این مراکز تیراندازان گلف مینیاتوری با میل به سوراخ کردن بودند، در حالی که شوتینگر، که سابقه ای در مسابقات دوچرخه سواری دارد، به عنوان لنگر استراتژیک و احساسی تیم عمل می کرد.

کریس گفت: «مهارت‌های کلیدی که ما به دنبال آن بودیم شامل توانایی شکست مداوم آس، استقامت و نگرش مثبت بود.

کول افزود: «بازیکنان بیشتری برای انتخاب وجود داشت، اما ما تیمی را انتخاب کردیم که می‌دانستیم همگی سریع هستند و می‌توانیم در 24 ساعت از آن عبور کنیم.»

بیشتر بخوانید: برای قهرمانی در مسابقات آزاد چه چیزی لازم است؟ با دنیای گلف آشنا شوید، دکتر. ماه

پس از حرکت در ساعت 8 صبح، کوارتت به سرعت به سمت رکورد فعلی حرکت کرد. شی و داوطلبان با کمک سرعت شدید خود، آماده بودند تا امتیاز خود را حفظ کنند و نوشیدنی بسیار مورد نیاز را با دمای حدود 88 درجه فارنهایت (31 درجه سانتیگراد) ارائه دهند.

شوتینگر گفت: «این مهم است که مطمئن شوید در مسابقه استقامتی 24 ساعته غذا می خورید. “این هیچ تفاوتی با یک مسابقه دوچرخه سواری یا یک مسابقه دویدن ندارد – در این مورد فقط یک مسابقه رکوردهای جهانی گینس است.”

سنتر، که با بهترین ضربه 897 سوراخی گروه به ضرب و شتم خودش و با بهترین ضربه 897 سوراخی پایبند بود، اضافه کرد: “ما مانند یک ماشین خوب روغن کاری شده بودیم، فقط صدایی شبیه به حرکت موها داشت.”

مرکز کمترین ضربه ست (3509) و همچنین جارو کردن دور پایین (13 زیر 23) را زد.

در ساعت 10:45 شب، شوتینگر برای به دست آوردن رکورد جهانی ضربه زد تا تماشاگران وفاداری که برای حمایت از گروه بیرون مانده بودند، خوشحال شوند. زمان برای یک آغوش سریع گروهی و یک لیوان شامپاین جشن بود، اما در حالی که بیش از 9 ساعت به گسترش رکورد باقی مانده بود، کار هنوز به پایان نرسیده بود.

کریس گفت: «هیچ سوالی در مورد اینکه آیا ما قرار است این رکورد را پاس کنیم وجود نداشت. “این یک سوال استقامت است – تا کی می توانیم این کار را انجام دهیم و به خود فشار بیاوریم؟”

این گروه از خستگی در ساعات اولیه صبح نیرو می گیرد.

علیرغم برخورد به دیوار اجتناب ناپذیر خستگی در آن ساعات اولیه صبح، شوتینگر به خانه رفت تا 3197 سوراخ در یکی با ضربه 14664 و آخرین سوراخ در سوراخ نهم – بیست ثانیه قبل از ساعت 8 صبح، 24 ساعت پس از اولین ضربه، فرو رفت.

این مراکز گفتند: “من فکر نمی کنم می توانستیم تیم بهتری را انتخاب کنیم؛ ما فقط به آنجا رفتیم و کلیک کردیم، از دیدن همه کسانی که وارد شدند و از ما حمایت کردند لذت بردیم.”

روزی بود که می‌توانستیم سال‌ها در جاده بنشینیم، عمیقاً به گفتگو برویم و بتوانیم داستان‌هایمان را در مورد چیزی فوق‌العاده بگوییم.»

بیشتر بخوانید: ظهور دیوید کانن، عکاس افسانه ای گلف

هتزل ها در حال حاضر از توپ ترشی – حس جدید آمریکایی – به عنوان یک ورزش بالقوه برای آنها استفاده می کنند تا زمانی که صدای برخورد توپ چوبی و فرود توپ در فنجان بین گوش هایشان زنگ نزند، هدف قرار دهند. به گفته کریس، پژواک‌هایی مانند این، عوارض جانبی رکوردهای استقامتی واقعی هستند که برای روزها در یک زمان دوام می‌آورند.

در حال حاضر، همه نگاه ها به کتاب رکوردهای سالانه گینس معطوف است که قرار است در اواسط سپتامبر منتشر شود. این دو که هرگز وارد نشده‌اند، امیدوارند آخرین دستاورد خود را در میان بی‌شمار دستاوردهای شگفت‌انگیز و شگفت‌انگیز در جهان ببینند.

کریس به شوخی گفت: «ما هنوز در کتاب نیستیم، زیرا ناخن‌هایمان بلند نیست و ما بلند نیستیم». فکر می‌کنم این شخص شانس خوبی برای حضور در آنجا دارد.»

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما