5 دلیل برای تامین مالی مجدد قبل از جلسه ژوئیه فدرال رزرو

افشای تبلیغات

اقتصاددانان از آمریکایی‌ها می‌خواهند که برای بهره‌برداری از نرخ‌های پایین‌بودن باز‌فاینانس، سرمایه‌گذاری مجدد کنند. این نرخ‌های پایین‌تر ناشی از تلاش‌های فدرال رزرو برای تقویت اقتصاد است و مدت زیادی دوام نخواهد آورد.

اکنون تخفیف های Refi را تماشا کنید


صاحبان خانه های هوشمند از این مزیت استفاده می کنند و زمانی که اتو داغ است ضربه می زنند تا در دراز مدت پس انداز خود را افزایش دهند.

اکنون، قبل از جلسه فدرال رزرو، نرخ خود را پین کنید

  1. نرخ های تامین مالی مجدد در پایین ترین حد تاریخی: فدرال رزرو به طور مصنوعی نرخ بهره را سرکوب می کند تا آن را پایین نگه دارد. توجه داشته باشید که این برنامه‌های کاهش نرخ می‌توانند زودتر از حد انتظار به پایان برسند. اخیراً توسط جروم اچ. پاول، رئیس بانک مرکزی، گفت: «وقتی زمان افزایش نرخ بهره فرا برسد، قطعاً این کار را خواهیم کرد».
  2. قیمت ها افزایش خواهد یافت: این امری اجتناب ناپذیر است و فقط زمان زیادی است که قیمت ها دوباره شروع به افزایش کنند. آنها حتی می توانند دفعه بعد که فدرال رزرو تشکیل جلسه دهد، بیدار شوند. باب براکسمیت، رئیس انجمن بانکداران وام مسکن، افزایش نرخ وام مسکن را تایید کرد و گفت: “با نرخ های وام مسکن زیر 3 درصد اما انتظار می رود امسال به آرامی افزایش یابد، بسیاری از صاحبان خانه در حال حاضر اقدام می کنند.”
  3. می تواند چیزهای زیادی به شما بدهد: به طور متوسط، در ژانویه 2021، کاربران LendingTree بیش از 38000 دلار در طول عمر وام خود با تامین مالی مجدد پس انداز کردند.
  4. نرخ وام مسکن با نرخ اوراق قرضه خزانه داری مرتبط است: این بدان معنی است که روند بازدهی خزانه داری می تواند نرخ وام مسکن را افزایش دهد. متیو اسپیکمن، اقتصاددان در Zillow می گوید اگر بازده اوراق قرضه افزایش یابد، نرخ وام مسکن نیز افزایش خواهد یافت.
  5. هیچ خطری وجود ندارد و جستجو رایگان است: با LendingTree، می‌توانید قیمت‌های طراحی‌شده برای خود را مقایسه کنید و ببینید چقدر می‌توانید به صورت رایگان پس‌انداز کنید. فرم با استفاده آسان ما فقط 2 دقیقه طول می کشد و برداشت اعتبار دشواری وجود ندارد.

اکنون تخفیف های Refi را تماشا کنید

وقتی وام دهندگان با هم رقابت می کنند، برنده می شوید. حداکثر 5 پیشنهاد دریافت کنید و پرداخت جدید خود را محاسبه کنید. علاوه بر این، یک مطالعه اخیر نشان داد که خرید می تواند تأثیر بیشتری بر قیمت نسبت به امتیاز اعتبار خریدار یا پیش پرداخت داشته باشد. این فرصت تامین مالی مجدد را از دست ندهید و در نهایت پس انداز وام مسکن خود را از لیست کارهای خود بررسی کنید.

در اینجا نحوه شروع به کار آمده است:

مرحله 1: با کلیک بر روی نقشه زیر شروع کنید.

گام 2به سادگی با بررسی چند سوال، این فرصت را خواهید داشت که نقل قول های چندین وام دهنده را با هم مقایسه کنید!

اکنون تخفیف های Refi را تماشا کنید

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما