50+ بهترین فروش بازگشت به مدرسه برای کل خانواده | CNN Underscore

خواه از بازگشت به کلاس می ترسید یا برای ماه سپتامبر شمارش معکوس می کنید، نمی توان انکار کرد – تابستان رو به پایان است و دانش آموزان در همه جا باید برای سال تحصیلی جدید آماده شوند. خوشبختانه، به لطف فروش فراوان برای همه از مهدکودک گرفته تا دانشجویان سال اول کالج و فراتر از آن، اکنون می توانید در خریدهای برگشت به مدرسه صرفه جویی کنید.

لباس‌های جدید برای بچه‌های در حال رشد، برنامه‌ریزان تحصیلی، ابزار سازمان‌دهی، وسایل خوابگاه دانشگاه، کوله‌پشتی‌های مدرسه و جعبه‌های ناهار، به‌علاوه لوازم مدرسه از همه برندهای مورد علاقه‌تان، اکنون در فروش هستند. به علاوه، صرفه جویی در فناوری و سازمان را از دست ندهید. با کدهای انحصاری ما، خوانندگان غیرمتعهد می توانند معاملات را در جای دیگری دریافت کنند.

به یاد داشته باشید، فصل بازگشت به مدرسه یک حالت ذهنی است: حتماً این فروش‌ها را در زیر مرور کنید، حتی اگر سال‌هاست که در مدرسه نرفته‌اید، ممکن است از شما الهام گرفته شود که ناهار خود را در یک جعبه ناهار جدید و شیک به محل کار بیاورید یا برنامه خود را با یک برنامه خوب سازماندهی کنید.

آی استوک

آمازون: هر روز برای انتخاب چرخشی از معاملات مربوط به لوازم مدرسه، لباس کودکان، ملزومات فوق برنامه، و موارد دیگر، سر بزنید.

حمام تخت پشت: به لطف پاس پس انداز کالج که تا 30 سپتامبر اعتبار دارد، تا نیمی از ملزومات کالج را دریافت کنید، به علاوه در کل لیست خرید خود صرفه جویی کنید.

بهترین خرید: بهترین تخفیف‌ها را در مورد بسیاری از ملزومات فنی، از لپ‌تاپ گرفته تا هدفون و دستگاه‌های خواب دریافت کنید.

ebay: همیشه می‌توانید روی eBay برای کاهش قیمت حساب کنید، و در حال حاضر تفاوتی ندارد. در وسایل ضروری بازگشت به مدرسه از فناوری جدید و مرمت شده تا کوله پشتی، یونیفرم مدرسه و موارد دیگر صرفه جویی کنید.

مسی: تخفیف‌های عالی برای سبک‌های بازگشت به مدرسه برای همه سنین، به‌علاوه کوله‌پشتی، ابزار آموزشی، دکوراسیون خوابگاه و موارد دیگر خواهید یافت.

مایکلزصنایع دستی، ذخیره سازی، و تمام لوازمی که برای پروژه های درجه آخر خود نیاز دارید در Michaels به فروش می رسد. به‌علاوه، معلمان می‌توانند در مورد دکور و منابع کلاس پیشنهاداتی پیدا کنند.

دفتر انبار: تا 60% تخفیف پرفروش ترین لوازم مدرسه را از خرده فروش آزمایش شده و واقعی دریافت کنید.

مربا: جالب‌ترین خوابگاه پردیس را با این وسایل ضروری مسکن با تخفیف، از جمله تختخواب، فرش، چراغ‌های رومیزی، انباری و غیره بسازید.

گیره کاغذ: پوشه‌ها، نوت‌بوک‌ها و خودکارها – مهم نیست که به دنبال چه چیزی هستید، Staples برای دانش‌آموزان در هر سنی تخفیف دارد.

هدف گذاری: وقتی صحبت از کوله پشتی، جعبه ناهار و لباس بچه ها می شود، Target شما را پوشش می دهد. همچنین می‌توانید برای کسب تجربه یک فروشگاه، لوازم مدرسه و مواد غذایی را جستجو کنید.

والمارتاز پیش دبستانی تا سال اول، وسایل ضروری مدرسه فقط از 15 سنت شروع می شود – اسنک ها، کوله پشتی ها، لپ تاپ ها و غیره نیز تخفیف های زیادی دارند.

بافنده: همه خوابگاه های ضروری خود را یک جا تهیه کنید و به لطف تخفیف در همه چیز، از فرش حمام گرفته تا سبد لباسشویی و دستگاه قهوه، صرفه جویی کنید.

جعبه های ناهار و انبار غذا

W&B

بیا دیگهبا این مجموعه ابزار کوچک – چهار مورد ضروری آشپزی، به علاوه یک قابلمه جمع و جور، یک اتاق خواب یا آشپزخانه مسکونی را تهیه کنید. از هم اکنون تا 26 سپتامبر، با استفاده از کد CNNBTS، 30٪ تخفیف برای مجموعه دریافت خواهید کرد.

بسته رایگانبا کیت No Waste Meals On The Go که شامل ظروف قابل استفاده مجدد، ظروف و موارد دیگر است، در محوطه دانشگاه سبز باشید. 12% تخفیف گروهی با کد CNNBTS.

معلم خصوصی: اکنون همه چیز در Stasher 25% تخفیف دارد، بنابراین می‌توانید کیسه‌های سیلیکونی پایدار را برای ناهار مدرسه، غذای باقی‌مانده و موارد دیگر تهیه کنید.

W&B: با جایگزین های عالی W&P از شر پلاستیک یکبار مصرف خلاص شوید. مجموعه پورتر شامل ظروف دربسته، بطری های عایق، بسته های ناهار و موارد دیگر با 20 درصد تخفیف با کد CNNBTS است.

لباس، کفش و کوله پشتی

دریایی باستانی

آدیداسدر حال حاضر در آدیداس قیمت‌های زیادی وجود دارد، از جمله سبک‌های بازگشت به مدرسه، از کفش‌های کتانی گرفته تا گرمکن‌ها و کتانی.

کارتر: کفش‌های کتانی، صندل‌های زیبا، کفش‌های فوتبال و تخفیف‌های بیشتر در Carter’s اکنون.

DSWکفش‌های مختلف از لباس‌های ورزشی گرفته تا یونیفرم‌ها را در DSW بخرید، در سبک‌های ترخیص کالا صرفه‌جویی کنید یا به یک VIP تبدیل شوید و فوراً 20٪ تخفیف برای سفارش خود دریافت کنید.

تفاوت: سبک های شکاف دوستانه یکنواخت و خیلی بیشتر با 50٪ تخفیف در حال حاضر.

عینک: به تخته خیره نشوید – در عوض، از این تخفیف خرید کنید و تا 60 درصد تخفیف برای فریم‌ها، عینک BOGO، 25 درصد تخفیف برای لنزهای تماسی و موارد دیگر دریافت کنید.

JCPenneyاین خرده‌فروش برای بچه‌ها در هر سنی و توانایی‌های مختلف، تخفیف‌هایی در سبک‌های فراوان ارائه می‌دهد. به‌علاوه، فناوری خرید، بطری‌های آب، بسته‌های خواب، و موارد دیگر برای یک تجربه خرید یک‌جا.

عدالت: لباس ها و اکسسوری های شیک و مفرح هم اکنون در عدالت تخفیف جدی دارند.

سرمهتمام کمد لباس کودک خود را به روز کنید – اکنون در Kohl’s، 25٪ تخفیف برای لباس زیر، تا 40٪ تخفیف برای لباس های فرم مدرسه و کوله پشتی با 20٪ تخفیف.

مسیMacy’s یک فروشگاه یکپارچه برای همه چیزهایی است که به پوشاک مدرسه باز می گردند. در پوشاک ورزشی، یونیفرم، کفش و موارد دیگر صرفه جویی کنید.

قفسه نوردستروم: برای یافتن بهترین لباس‌ها و کفش‌های برندهای تأیید شده برای نوجوانان، قفسه Nordstrom را مرور کنید.

دریایی باستانی: اکنون تا 60٪ تخفیف برای لباس های بچه گانه دریافت کنید – مدل ها فقط از 4 دلار شروع می شوند.

اوش کوش بگوشکمد لباس مدرسه فرزندتان را با تخفیف های فوق العاده در تی شرت، چوگان و خاکی، لباس ورزشی و موارد دیگر ارتقا دهید.

پالادیوم: به لطف فروش در سراسر سایت، 20٪ تخفیف برای کل خانواده در حال حاضر.

REIلباس کودکان REI Co-op در حال حاضر 40٪ تخفیف دارد، بنابراین در لباس های ورزشی، لوازم ضروری هوای گرم، تی شرت های سرگرم کننده و غیره صرفه جویی کنید.

زیر سپر: البته در حال حاضر در Under Armor لباس های ورزشی با تخفیف فراوان پیدا خواهید کرد، اما از تخفیف های بازگشت به مدرسه برای استایل های روزمره نیز غافل نشوید.

زاپوسهمه آنچه را که نیاز دارید – از کوله پشتی گرفته تا کفش های کتانی گرفته تا تی شرت برای همه سنین – اکنون در Zappos خریداری کنید و مراقب تخفیف های چندین پرفروش باشید.

مچ دست

آنتونلین: در این رویداد پس انداز بازگشت به مدرسه، معاملاتی تا 50٪ تخفیف در آخرین فناوری و لوازم جانبی برندهایی مانند Lenovo، Microsoft و Acer خواهید داشت.

AT&T: در گوشی های هوشمند، ساعت های هوشمند، لپ تاپ ها و موارد دیگر صرفه جویی کنید باهوش تر سال تحصیلی اصلا

مچ دست: ایستگاه شارژ تاشو 3 در 1 جدید می تواند انرژی سه دستگاه را به طور همزمان تامین کند – به علاوه این دستگاه تاشو و قابل حمل است و برای روزهای طولانی مدرسه عالی است. بهترین از همه، شارژر قدرتمند با کد CNNBTS 35٪ تخفیف دارد.

بدجنسیاز تجهیزات خود با قاب های ممتاز Casetify محافظت و ذخیره کنید – خوانندگان CNN اکنون می توانند 10٪ تخفیف برای خرید یک مورد و 20٪ تخفیف برای خرید دو یا چند مورد دریافت کنند. به سادگی از کد BTSCNN22 برای ثبت این پس انداز استفاده کنید.

دل: برای سال تحصیلی جدید برای لپ‌تاپ‌ها، رایانه‌های رومیزی، نمایشگرها و موارد دیگر امتیاز کسب کنید.

HMD Global: به موقع برای فصل بازگشت به مدرسه، روی تلفن‌ها و دستگاه‌های نوکیا امتیاز کسب کنید.

HP: لپ تاپ، چاپگر، بازی و موارد دیگر برای فروش در HP. به علاوه، برای صرفه جویی بیشتر، ملزومات فنی را جمع آوری کنید.

لنوواز هم‌اکنون تا ۱۵ اوت، می‌توانید در Lenovo در Chromebook، تبلت، لوازم جانبی بازی، کوله پشتی و موارد دیگر صرفه‌جویی کنید.

مایکروسافتوالدین، دانش‌آموزان و مربیان می‌توانند 10 درصد در فناوری‌های منتخب، از جمله دستگاه‌های سرفیس، به‌علاوه یافتن معاملات بر روی رایانه‌ها، بازی‌ها، قلم‌های دیجیتال و موارد دیگر، صرفه‌جویی کنند.

هوسپایه های لپ تاپ و سایر لوازم جانبی فنی اکنون در Moft تخفیف دارند – همراه با فروش در سراسر سایت تا 20٪ تخفیف، می توانید 10 دلار تخفیف اضافی برای خریدهای بالای 69 دلار با کد STUDY10 یا 20 دلار تخفیف برای خریدهای بیش از 129 دلار با کد STUDY20 دریافت کنید.

سال: اگر به دنبال پخش جریانی با بودجه هستید، Roku بسته‌های مناسبی را در راه‌اندازی همه‌کاره خود به موقع برای ترم جدید ارائه می‌دهد.

سامسونگگوشی‌ها، فناوری‌های پوشیدنی، تلفن‌ها و موارد دیگر در طول رویداد بازگشت به مدرسه به فروش می‌رسند، بنابراین در انتظار یک ترم شلوغ، اکنون پس‌انداز کنید.

ساچیاز 9 آگوست تا 14 آگوست، خریداران می‌توانند از 20 درصد تخفیف در سراسر سایت در Satechi استفاده کنند – فقط از کد B2S20 برای دریافت تخفیف بر روی تعدادی از دستگاه‌های فنی و لوازم جانبی استفاده کنید.

Therabody: با شروع سال تحصیلی با استفاده از تفنگ ماساژ استرس را از بین ببرید—تا 6 سپتامبر تا 6 سپتامبر تا 100 دلار تخفیف برای Theragun دارید.

دکوراسیون منزل و مسکن

غلاف ماه

فرش های بوتیک: 80% تخفیف فوق العاده روی فرش و 20% تخفیف اضافی برای وسایل دکوری منزل با کد SCHOOL20 دریافت کنید.

کاسپر: zzz با کیفیت بالا را برای تمام روزهای تحصیلی آینده خود دریافت کنید – Casper تا 9 آگوست تا 600 دلار برای تشک‌ها و تا 50 درصد تخفیف برای اقلام انتخابی با کد BTS22 ارائه می‌کند.

آرام باش: هر آنچه برای خوابگاه رویاهایتان نیاز دارید – دکور، لوازم فنی، مبلمان و موارد دیگر – 20% تخفیف در سراسر سایت با کد CNNBTS تا 31 آگوست.

غلاف ماه: اکنون می توانید از تخفیف اضافی در تبلیغات سراسری سایت برخوردار شوید و با کد CNNBTS 30٪ تخفیف برای کیسه های لوبیا و موارد دیگر دریافت کنید.

جامعه 6در طول این فروش بازگشت به مدرسه، تا 24 آگوست تا 24 آگوست، تا 40 درصد تخفیف برای نقاشی‌های دیواری، به‌علاوه تخفیف‌های هفتگی غیرقابل چشم پوشی برای تمام دکوراسیون خوابگاه دریافت خواهید کرد.

مزاجکاغذ دیواری با لایه برداری و چسباندن DIY یک راه عالی برای شخصی سازی فضای شما است – چه خوابگاه یا دفتر کار خانگی. الگوهای سرگرم کننده موقت و نشان های سازمانی می توانند به تسهیل انتقال به ترم جدید کمک کنند، بنابراین همین حالا خرید کنید و 25% تخفیف برای بازگشت به الگوهای مدرسه با کد دانش آموزی دریافت کنید.

فروشگاه ظروف: با ارسال پیامک CLASS به شماره 22922 و پیوستن به برنامه سازمان‌یافته داخلی، تا 25% تخفیف برای سفارش خود دریافت کنید، به علاوه در موارد ضروری کالج صرفه‌جویی کنید.

تجهیزات شهری: دکوراسیون شیک خوابگاه را دریافت کنید که همه هم اتاقی های شما به آن حسادت می کنند – UO Home اکنون 10٪ تخفیف برای سفارش های بالای 100 دلار برای همه (نه فقط دانشجویان) ارائه می دهد.

برنامه ریزان و لوازم اداری

Ban.do

Ban.do: با برنامه ریزان زیبا و الهام بخش و لوازم جانبی میز از Ban.do در این ترم با انگیزه بمانید. کل مجموعه با کد انحصاری CNNBTS 25% تخفیف دارد.

ارین کندرین: از برنامه ریزها، نوت بوک ها، لوازم التحریر و موارد دیگر خرید کنید و 10 دلار تخفیف برای اولین خرید خود به مبلغ 35 دلار یا بیشتر با کد CNNBTSEC10 دریافت کنید.

نامه نگاری: Letterfolk علاوه بر دکوراسیون منحصر به فرد خانه، لوازم التحریر و سازمان اداری مفید (و شایان ستایش) را نیز ارائه می دهد. تا پایان ماه 15% تخفیف انحصاری در سراسر سایت با کد CNNBTS دریافت کنید.

شرکت کاغذ تفنگاز برنامه‌ریزان گرفته تا صندلی‌های اداری، جعبه‌های ناهار گرفته تا خودکارهای ژله‌ای و موارد دیگر، Rifle Paper Co بهشت ​​هر کسی است که عاشق گل‌های زیبا است. از کد CNNBTS برای دریافت 20% تخفیف انحصاری در سراسر سایت استفاده کنید.

منبع مقاله: اگرچه Paper Source میزبان تبلیغات ویژه بازگشت به مدرسه نیست، اما ارزش آن را دارد که بخش فروش را برای تخفیف در لوازم مفید مرور کنید. به علاوه، معلمان می توانند 15٪ در فروشگاه ها صرفه جویی کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم