6 غایب بزرگ لیست “کارلوس کی روش”.

کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که یک هفته پس از پایان اردوی اتریش برای پیشبرد برنامه های خود قبل از جام جهانی به تهران بازگشته بود، در دیدار با مهدی محمد نبی، معاون اول رئیس جمهور ایران شرکت کرد. فوتبال. الاتحاد و آرزوی خود را در آستانه جام جهانی 2022 قطر اعلام کرد و به مدیران فدراسیون اعلام کرد که یکی از مهمترین خواسته های کی روش تعامل باشگاه های لیگ برتر انگلیس با تیم ملی است تا بازیکنان منتخب. از فدراسیون می تواند. تیم ملی هر هفته پس از پایان مسابقات لیگ می تواند در اردوی ملی شرکت کند.

کی روش شب گذشته دقایقی پس از سوت پایان بازی سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران و پایان هفته هشتم لیگ برتر انگلیس فهرستی 16 نفره برای گذراندن اردوی ارزیابی فنی در اردوی تیم ملی اعلام کرد. شامل 5 بازیکن استقلال و 5 بازیکن پرسپولیس حضور در این لیست و همچنین اسامی بازیکنان تیم های سپاهان اصفهان، پیکان تهران و گل گهر سیرجان نیز در لیست کارلوس کی روش به چشم می خورد اما نکته جالب عدم حضور 6 نفر سرشناس بود. بازیکنان مراکش که احتمال حضور آنها در جام جهانی را کاهش می دهد.

عارف پسر من
مدافع جوان استقلال که پس از 7 حضور متوالی در ترکیب استقلال در فصل جدید لیگ برتر انگلیس جایی در ترکیب خود نداشت، شب گذشته در دوره دراگان اسکوچیچ به اردوی تیم ملی دعوت شد اما پس از حضور در تیم ملی کارلوس کی روش، او در راس تیم ملی هرمی قرار داشت. عدم حضور سرمربی پرتغالی در فهرست و عدم دعوت گلامی به اردوی ارزیابی فنی نشان می دهد کی روش اعتقادی به مدافع آبی پوشان پایتخت ندارد. این احتمال وجود دارد که عارف غلام جام جهانی 2022 قطر را از طریق گیرنده های تلویزیونی تماشا کند.

دانیال اسماعیلی فر
اسماعیلی فر یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در لیگ بیست و دوم است و توانسته در هشت هفته ابتدایی فصل جدید لیگ برتر در ترکیب سرخپوشان پایتخت عملکرد چشمگیری داشته باشد. دفاع راست پرسپولیس با دو پاس دومین پاسور برتر لیگ 22 است اما با وجود این عملکرد خوب اسماعیلی فر باعث نشد کارلوس کی روش در لیست خود و حتی در لیست اولیه سرمربی پرتغالی با حضور او قرار بگیرد. از 24 بازیکن شاغل در لیگ برتر انگلیس، هیچ اثری از نام دانیال اسماعیلیفر وجود نداشت، حتی این که مدافع سرخپوشان پایتخت که در لیست تیم ملی با رقبای سرسختی مانند رامین رضاییان و صادق محرم روبرو می شود، نتوانست یک بازیکن داشته باشد. حضور در لیست تیم ملی در جام جهانی 2022.

صالح حردانی
مدافع راست استقلال در شرایط عجیبی فرصت حضور در دوره ارزیابی فنی را از دست داد. صالح حردانی که فصل گذشته یکی از مهره های قابل اعتماد فرهاد مجیدی بود و به صورت پراکنده در آبی پوشان پایتخت در لیگ 22 بازی کرد که باعث شد شانس او ​​برای حضور در جام جهانی کمتر شود. زمانی که کی روش به تیم ملی بازگشت، حردانی هم در کمپ تهران و هم در کمپ اتریش توانست تیم ملی را همراهی کند. اگرچه سرمربی پرتغالی تیم ملی مدافع راست آبی ها را مقابل اروگوئه و سنگال قرار نداد، اما حذف نام صالح حردانی از لیست تیم ملی نشان می دهد که نشستن او در استقلال باعث شد تا کارلوس کی روش به الحردانی اعتماد کند. ترافیک در سمت راست خط دفاعی تیم ملی، حالا مدافع پایتخت کار بسیار سختی برای بازگشت به لیست تیم ملی دارد.

جوراب بلند
هافبک مطرح پرسپولیس در بازگشت به جمع قرمزها نتوانست انتظارات را برآورده کند و عملکرد او باعث شد تا یحیی گل محمدی تصمیم بگیرد رافعی را در مهمترین بازی هفته هشتم نیمکت نشین کند و از محمد العمری جوان در ترکیب خود استفاده کند. رفیعی در آخرین اردوهای تیم ملی زیر نظر دراگان اسکوچیچ توانست به ترکیب تیم ملی برگردد و به غیبت طولانی مدت خود در اردوهای ملی پایان دهد اما هافبک سرخپوش پایتخت نتوانست جایگاه خود را حفظ کند و در او در سه اردوی دوران کی روش جایی در فکر سرمربی پرتغالی نیافت تا یکی از غایبان احتمالی ایران در جام جهانی 2022 قطر محسوب شود.

مهدی کایدی
ستاره جوان و با فناوری پیشرفته پایتخت ممکن است یکی از غایب غیرمنتظره جام جهانی باشد. مهدی کایدی پس از بازگشت از فوتبال امارات توانست در استقلال بازی های خوبی از خود به جای بگذارد و یکی از عوامل موفقیت شاگردان ریکاردو سا پینتو به حساب می آید، عملکرد خوبی که کارلوس کی روش را مجبور کرد نام او را در لیست اولیه خود قرار دهد اما قائدی بتواند نام خود را در لیست اولیه خود قرار دهد. در مورد کی روش نظر مساعد بگیرید و به سایر شهروندان اتریشی بپیوندید. ستاره استقلال پس از حذف از لیست تیم ملی، دو بازی ضعیف در ترکیب استقلال انجام داد و باعث شد سرمربی پرتغالی تیم ملی دوباره روی نام کایدی خط قرمز بکشد و این پدیده جوان در آستانه از دست دادن شانس خود باشد. برای حضور در جام جهانی مگر اینکه استقلالی ها در آخرین روزهای مانده به جام جهانی معادلات را به نفع خود تغییر دهند و با شاگردان کی روش راهی قطر شوند چرا که سرمربی پرتغالی تیم ملی در گفت و گو با “فوتبال 360” به تمجید از ستاره استقلال پرداخت. او برای نشان دادن موضع خود نسبت به شرایط فنی آبی پوشان پایتخت، او را «مسی کوچولو» توصیف کرد.

گفت صادقی
بمب نقل و انتقالات تابستانی شرایطی مشابه ستاره استقلال دارد و با عملکرد خوب خود در پرسپولیس توانست پس از حضور کارلوس کی روش در اردوی تیم اول شرکت کند اما شرایط فنی صدکی در ملی پوشان نبود. اردوی تیم پرتغالی، سرمربی تیم ملی پرتغال، باب میل و کی روش تصمیم گرفتند که ترکیب لیست اعزامی او به اتریش، روی نام ستاره پرسپولیس خط قرمز بکشد. سعید صادقی که در تیم سرخپوشان پایتخت در لیگ 22 عملکردی پرتلاطم داشت، در لیست 16 نفره دوره ارزیابی فنی قرار نگرفت تا اینکه مشخص شد از تصورات پرتغالی ها فاصله دارد. سرمربی تیم ملی و به دلیل ازدحام زیاد پست جناحی در تیم ملی، به نظر می رسد ستاره پرسپولیس ماه سختی را پیش رو دارد تا نظر کارلوس کی روش را برای درخشش در تیم باشگاهی اش تغییر دهد. و حضور در لیست تیم ملی برای حضور در جام جهانی، کاری بسیار سخت و شاید غیر ممکن!

فوتبال 360

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما