7 راه برای تنوع بخشیدن به استایل روزمره

همه ما دوست داریم لباس های زیبا و جذاب بپوشیم و استایل های مختلفی داشته باشیم. البته متفاوت بودن به معنای عجیب و غریب بودن نیست، بلکه به معنای زیبا شدن است. برخی از اصول به ما کمک می کنند تا در عین زیبایی، تنوع را در استایل روزمره خود تجربه کنیم. به نکاتی در این زمینه اشاره می کنیم. پس به ما بپیوندید

7 راه برای تنوع بخشیدن به استایل روزمره

  1. از کمربند متفاوت استفاده کنید

گاهی اوقات لباس های ساده ای که می پوشیم با کمربند خاص تر می شوند. گاهی اوقات لباس های کمربند با تغییر کمربند متفاوت می شوند. بنابراین می توانید از کمربند براق در مهمانی های رسمی و کمربند اسپرت در مهمانی های کژوال استفاده کنید. این کار به روشی ساده به لباس شما تنوع می بخشد. علاوه بر این می توانید از رنگ های متنوع در زمینه استفاده کنید و کمربندهای رنگی تهیه کنید. پوشاک آرا jpa برندی با فروشگاه های متنوع پوشاک و قیمت مناسب محصولات می باشد که انتخاب مناسبی برای خرید پوشاک مختلف از جمله لباس های کمربند دار می باشد. همچنین می توانید با خرید از فروشگاه پوشاک آرا و یا آنلاین از تخفیف های دوره ای این برند بهره مند شوید.

  1. سبک پوشش را خودتان انتخاب کنید

همچنین باید یک مدل لباس برای خود انتخاب کنید تا بتوانید قوانین زیبایی خود را بر اساس آن تعریف کنید. در این قانون به راحتی می توانید از عناصری که شما را زیبا می کنند استفاده کنید. در این صورت می توانید از لباس های متفاوت و دیدنی استفاده کنید.

  1. یک لباس با چند شلوار بپوشید

راه دیگری که به شما کمک می کند استایل متفاوتی داشته باشید، خرید یک ست جدید نیست، بلکه این است که لباس های خود را با چندین شلوار مختلف امتحان کنید. لباس های کوتاه، پیراهن و بلوز از این دسته هستند. این به راحتی امکان پذیر است، فقط بالا و پایین خود را هر بار به روشی جدید بپوشید. برای این کار می توانید از انواع شلوارهای برند LC Waikiki (مردانه، زنانه و بچه گانه) استفاده کنید. این برند دارای انواع متریال، طرح و رنگ شلوار می باشد. علاوه بر خرید از نمایندگی این برند در سراسر کشور، می توانید با خرید آنلاین محصولات جدید ال سی وایکیکی، از تخفیف های بیشتری در جشنواره های فصلی بهره مند شوید.

  1. از شر کلیشه ها خلاص شوید

شما باید همیشه در انتخاب یک سبک جسور باشید تا بتوانید از کلیشه ها دوری کنید و محدود به گرایش های خاصی نباشید. برای این، می توانید موضوع تکراری را که همیشه انتخاب می کنید دور بزنید و گزینه های مختلفی را انتخاب کنید. این به شما اعتماد به نفس بیشتری می دهد.

7 راه برای تنوع بخشیدن به استایل روزمره

  1. تغییر در پوشیدن کفش

گزینه دیگر این است که مدل و تنوع آن کفش ها را تغییر دهید. کفش ها استایل و ظاهر لباس شما را تغییر می دهند. برخی از کفش ها ظاهری کلاسیک به شما می دهند در حالی که برخی دیگر شما را شیک و شیک نشان می دهند. گاهی اوقات بهتر است ریسک کنید و کفش ها را با لباس های مختلف ست کنید. می توانید کفش های مختلفی را با لباسی که همیشه می پوشید امتحان کنید.

  1. از کلاه استفاده کنید

کلاه گزینه دیگری است که ظاهر شما را متفاوت می کند. ترکیب کلاه و لباس ظاهری خاص به شما می دهد و می توانید استایلی بامزه و متفاوت را امتحان کنید. یک ترفند عالی برای خلاص شدن از شر خرید لباس های جدید و پوشیدن دوباره لباس های قدیمی، اضافه کردن چیز جدید است. این گزینه جدید می تواند کلاهی با طرح ها، مدل ها و رنگ های متنوع باشد و دست شما در انتخاب آزاد باشد.

  1. دقت در ترکیب طرح ها

این روزها تنوع طرح ها در دنیای مد بسیار زیاد است و بسیاری از این طرح ها شما را بسیار جذب می کند. شما می توانید طرح های زیادی را در سبک خود بگنجانید، اما به یاد داشته باشید که باید با دقت و آگاهی بیشتری طرح ها را انتخاب کنید. زیرا ترکیب طرح های مختلف در سبک نمی تواند زیبایی مورد نظر شما را به شما بدهد.

یک قانون ساده برای ترکیب چند طرح وجود دارد و این قانون این است که هر دو طرح باید یک رنگ مشترک یا الگوی مشابه داشته باشند. برخی از افراد ترجیح می دهند طرح های بزرگ را با طرح های کوچک ترکیب کنند. اگر این ترکیب طراحی به درستی و با توجه به رنگ های به کار رفته در طرح ها انجام شود، می تواند استایل شما را متفاوت و جذاب کند.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما