Bigg Boss 16, Day 5 به روز رسانی های نوشته شده: Nimrit کاپیتان خود را نجات می دهد در سرپیچی، Manya و Sreejita با هم درگیر شدند

دهلی نو: پنجمین روز در خانه پرزیدنت بیگ است و موقعیت نیمریت به عنوان یک رهبر در مشکل است. عبده طبق معمول استراحت کمدی می دهد و لحظات خوشی را با اعضا می گذراند. سومبول جلوی ساجد فرو می ریزد و برخی از روابط در شرف تغییر است.

در ابتدای قسمت عبدو لحظه ای سرگرم کننده را با ام سی استن و ساجد به اشتراک می گذارد. ساجد بعداً در حالی که مستقیماً با دوربین صحبت می کند، به این نکته اشاره می کند که در حال حاضر اگر کسی در خانه دیده می شود که به دیگری کمک می کند فقط به خودش کمک می کند همانطور که می گوید: “وو بس یوسفی پاکه بنا راه هاین”.

تلفن در اتاق نشیمن زنگ می زند و برای ناخدای خانه، نمریت گور الحوالی است. “بیگ باس” به او اطلاع می دهد که شغل خود را به عنوان کاپیتان از دست داده و به اتاق اعتراف احضار شده است. بیگ باس از عدم اطاعت مداوم از قوانین خانه تحت فرمان او ابراز ناامیدی می کند در حالی که سایر رقبا به طور زنده گفتگوی نیمریت را در اتاق اعتراف تماشا می کنند.

او به او فرصتی می دهد تا خود را به عنوان کاپیتان با یک چالش نجات دهد و اعلام می کند که اولین کسی که زنگ را در منطقه باغ به صدا درآورد واجد شرایط رقیب کاپیتان خواهد بود. شالین بهانوت بیرون می دود و قبل از اینکه بیگ باس صحبتش را تمام کند، زنگ را به صدا در می آورد. نیمریت از شالین به خاطر به صدا درآوردن زنگ و زیر سوال بردن رهبری او ناراحت می شود.

چالش کاپیتان می گوید که هر دو رقیب باید سبدها را روی سر خود متعادل کنند و بقیه هم خانه ها باید سبد حریفی را که می خواهند از بین ببرند پر کنند. هر کس موضع خود را بشکند یا سبد را رها کند، شکست خورده می ایستد.

ساجد به عنوان مدیر وظیفه انتخاب شده است. پریانکا اولین عضوی است که گل را در سبد نیمریت قرار داده است. این روند با سایر اعضا ادامه می‌یابد، اما نقطه شکست شالین زمانی است که سرآشپز وزنه‌های سنگین باشگاه را روی سبد می‌گذارد و باعث می‌شود شاهین سبد را روی زمین پرتاب کند. نیمریت رهبر خود را حفظ می کند.

بیگ باس به او توصیه می‌کند که موقعیت کاپیتان را جدی‌تر بگیرد و همچنین به او این توانایی را می‌دهد که سه عضوی را که تا این لحظه کارهای کامل خانه را انجام می‌دادند (تینا، سونداریا و پریانکا) با سه عضو دیگر جایگزین کند.

در وسط همه اینها، سامبول سقوط می کند زیرا کمی احساس انزوا می کند و همچنین توسط سایر اعضای خانه تضعیف می شود و فکر می کند به این دلیل است که او یکی از جوان ترین افراد است.

نیمریت تصمیم خود را می گیرد و سونداریا را از وظایف آشپزخانه اش پس می گیرد و به آرچانا می دهد. نیمریت و گوتام در مورد جیره‌بندی غذا بحث می‌کنند و اینکه چه احساسی دارد که پریانکا و آنکیت بیشتر از سهم خود می‌خورند. ام سی استن در حالی که با خدمتکارش صحبت می کند می گوید که در خانه رئیس بزرگ خسته شده است و می خواهد به خانه برود.

سپس بیگ باس به نامزدهای این هفته (گوری ناگوری، ام سی استن، ساجد خان، شیو تاکری، گوتام ویگ، آرچانا گوتام) فرصتی داده می شود تا از رد صلاحیت جلوگیری کنند. او ماموریتی را به گوری ناگوری می سپارد که در آن او باید با مهارت های رقص خود هم خانه ها و بینندگان خود را سرگرم کند و بقیه شرکت کنندگان را متقاعد کند که به او بپیوندند.

اگر موفق شوید، این توانایی را خواهید داشت که یک نفر را از لیست نامزدها حذف کنید و آنها را از رد صلاحیت نجات دهید. او همچنین می تواند از این قدرت برای خود استفاده کند. در صورت شکست، سایر نامزدها این فرصت را خواهند داشت که با یک تصمیم جمعی، یکی از رقبا را با موفقیت مصون کنند.

روز پنجم به وضوح نشان داد که دو کمپ در خانه وجود دارد. در پایان اپیزود، مانیا و سرگتا با هم درگیر می شوند و او در قسمت بعدی دلیل آن را خواهد فهمید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم