Chennai-Mysuru Vandi Bharat Express اجرای آزمایشی را کامل می کند، نخست وزیر مودی قطار را در 11 نوامبر متوقف می کند: تماشا کنید

راه آهن هند اجرای آزمایشی پنجمین ایستگاه سریع السیر Vande Bharat در کشور را با موفقیت به پایان رساند. اجرای آزمایشی روز دوشنبه بین ایستگاه مرکزی Dr MGR Chennai و Mysuru از طریق KSR Bengaluru انجام شد. این تجربه نقش مهمی در آشنایی خدمه با فرآیندهای مربوط به تنظیم قطار و سیگنالینگ داشت. در واقع، این تمرین تضمین کرد که اپراتورها از استانداردهای ایمنی مانند کار بلوک، دروازه های عبور از سطح و موارد دیگر آگاهی دارند. در نتیجه، خدمه تعمیر و نگهداری اتوبوس در جریان ویژگی های فنی قطار به همراه تجهیزات مختلف داخلی قرار گرفتند. قطار Chennai – Mysuru Vande Bharat در طول اجرای آزمایشی خود در KSR Bengaluru و Katbadi توقف کرده است.

در راه بازگشت، راند تست خصوصی امروز از میسورو جانکشن حرکت کرد و به Dr MGR Chennai Central رسید. مدیران کل راه‌آهن جنوب غربی و راه‌آهن جنوب، مدیران راه‌آهن بخش‌های چنای، بنگلور و میسور، دیگر مقامات ارشد و کارکنان راه‌آهن جنوب و جنوب غرب در حال اجرا بودند.

نخست وزیر نارندرا مودی قطار سریع السیر Chennai Mysore Vandi Bharat را در 11 نوامبر از رده خارج خواهد کرد که اولین قطار سریع السیر محلی در بخش جنوبی هند و پنجمین قطار در این کشور است. اولین قطار سریع السیر Vande Bharat در 15 فوریه 2019 در مسیر دهلی نو – کانپور – الله آباد – بنارس مشخص شد. دولت تلاش زیادی برای ترویج کمپین «ساخت در هند» انجام داده است و Vande Bharat Express یکی از داستان های موفقیت آمیز است.

همچنین بخوانید – حوادث ونده بهارات اکسپرس: پس از حوادث ضرب و شتم گاو، RPF اطلاعیه هایی را به روسای روستا صادر می کند.

علاوه بر این، تمام اتوبوس ها مجهز به درب اتوماتیک هستند. سیستم اطلاعات سرنشین صوتی و تصویری مبتنی بر GPS، نقطه اتصال Wi-Fi داخلی برای اهداف سرگرمی، و صندلی‌های فوق‌العاده راحت. کلاس اجرایی دارای صندلی های گردان نیز می باشد. تمامی سرویس های بهداشتی از نوع بیو وکیوم هستند. روشنایی دو حالته است – برای روشنایی عمومی و شخصی برای هر صندلی پخش می شود.

با ورودی ANI

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما