Coffee With Karan فصل هفتم لحظات داغ سامانتا روث پرابهو!

دهلی نو: آخرین نمایش چت کارگردان کاران جوهر “کافی با کاران فصل 7” نوع درستی از تبلیغات است. آخرین قسمت با حضور آکشی کومار و سامانتا روث پرابهو توجه طرفداران را به خود جلب کرده است و رسانه های اجتماعی نیز پر از هشتگ های پرطرفدار است. در مورد کاریزما و اعتماد به نفس سام صحبت می شود. همچنین، چقدر آشکارا به کاران گفت که چگونه او مسئول ازدواج های ناخوشایند است زیرا او همیشه زندگی را به عنوان K3G به تصویر می کشد در حالی که در واقع KGF است.

از نظرات او در مورد خویشاوندی در صنعت سینمای جنوب گرفته تا اعتقاد او به مداخله الهی و نظرات کاملاً تحقیق شده در مورد مسائل می گوید که او چقدر خوب خوانده شده بود و قطعاً همیشه باهوش بود و او یک زن بسیار بامزه و با حس خوب است. شوخ طبعی. این نمایش بینشی از شخصیت این ستاره منحصر به فرد بود و او قطعاً فردی سرگرم کننده، باهوش و باهوش به نظر می رسد که می توان با او اوقات خوبی را سپری کرد.

نقل قول های برتر او را بررسی کنید:

کاران جوهر: آیا تصمیم شجاعانه ای بود که برویم و آهنگی مانند او آنتاوا را دو هفته قبل از روی صحنه رفتن پوشپا اجرا کنیم؟ آیا این یک جنبش شورشی بود؟ آیا این یک حرکت استراتژیک بود؟ یا این چیزی بود که شما فقط احساس کردید، “F***، من می خواهم این کار را انجام دهم؟”

سامانتا: “سومین، f***، من این کار را انجام می دهم. منظورم این است که چرا نه؟ من آهنگ را دوست داشتم. این یک طنز از نگاه مردانه بود. می دانم که انتقادهای زیادی در مورد نگاه های خنده دار مرد هنگام طنز دریافت کردم. استدلال من این بود که چه کسی می تواند با ظاهری مردانه به جز دختر دریایی که در ترانه بازی می کردم، یا بازیگری با تجربه زیاد یا طیف وسیعی از نگاه مردانه، با ظاهری مردانه مسخره کند؟ یک نگاه مردانه.”

کاران جوهر از سامانتا در مورد خویشاوندی در حیدرآباد و اینکه چگونه فرزندان افراد مشهور در کنار هم بزرگ شدند و به نوعی با یکدیگر ارتباط برقرار کردند، پرسید. سام به این پاسخ گفت: “حدس می‌زنم از سیبی به سیب دیگر فرق می‌کند. بچه‌های نبو یا بچه‌های غیر نبو، همه با شیاطین خود و شیاطین خود می‌آیند. وقتی وارد بازی می‌شوید، ساده است، حتی اگر پدرتان مربی است، او هنوز روی حاشیه ایستاده است. او نمی تواند کاری کند که شما در مسابقه پیروز شوید. دخالت الهی وجود دارد.”

سامانتا درباره طلاقش از ناگا چایتانیا صحبت کرده است. او گفت: “من نمی توانستم از این موضوع شکایت کنم زیرا تصمیم گرفتم بخش زیادی از زندگی خود را برای مردم فاش کنم. وقتی جدایی اتفاق افتاد، خیلی از این موضوع ناراحت نبودم زیرا آنها روی زندگی من سرمایه گذاری کردند و این مسئولیت من بود. پاسخ هایی را که در آن زمان نداشتم، دریافت کنم.

سامانتا یکی از معدود زنان این صنعت است که جرأت می‌کند حرف‌های خود را بزند، اما حرف‌هایش را نه. بازیگر مرد خانواده 2 نیز مجموعه کاری چشمگیر برای حمایت از فیلم های خود دارد.

این اولین باری بود که سامانتا و آکشی با هم از کاران شو تقدیر کردند.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما