Hero Splendor، Passion XTEC، Maestro و موارد دیگر برای قیمت های گزاف، این شرکت افزایش قیمت دوچرخه را اعلام کرد

Hero MotoCorp در تلاش برای جبران افزایش هزینه مواد اولیه و ساخت، افزایش قیمت خودروهای دو چرخ خود را تا 1000 روپیه اعلام کرده است. این شرکت در یک پرونده نظارتی فاش کرد که در حال انجام یک بازنگری رو به بالا در قیمت های نمایشگاه قبلی خود برای طیف وسیعی از وسایل نقلیه دو چرخ خود است که شامل اسکوتر و موتورسیکلت می شود. افزایش فورا اعمال خواهد شد. وی با بیان اینکه تعدیل قیمت برای جبران بخشی از تاثیر تورم هزینه ضروری بود، افزود: این افزایش تا 1000 روپیه خواهد بود و میزان افزایش با توجه به مدل و بازار متفاوت خواهد بود.

Hero MotoCorp طیف وسیعی از موتور سیکلت ها و اسکوترها را در بازار هند به فروش می رساند. این مجموعه شامل موتورسیکلت‌های سطح پایه، HF 100، با قیمت 55450 روپیه است، در حالی که مدل با نام تجاری Xpulse 200 4V با قیمت 1.36 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق) است. این برند همچنین Splendor+، Passion XTEC، Glamour XTEC، HF 100، HF Deluxe، Super Splendor، Xtreme 200S، Pleasure، Desitini و غیره را به فروش می رساند.

همچنین بخوانید – Hero Splendor Plus Silver Nexus Blue 2022 با قیمت 72978 روپیه در هند عرضه شد

صحبت از برنامه های آینده این شرکت، همچنین در حال توسعه مدل های جدید Xpulse است. Hero MotoCorp قصد دارد بخشی از بازار موتور سیکلت های ماجراجویی 400 سی سی را به خود اختصاص دهد زیرا سایر شرکت ها نیز در حال ورود به این بخش هستند. این شرکت در حال آماده شدن برای عرضه Hero Xpulse 400 است که دارای یک قسمت جلویی با الهام از موتورسیکلت های مورد استفاده در رالی داکار خواهد بود. در کنار رویال انفیلد هیمالیا 450، KTM 390 Adventure و سایر مدل ها، Hero Xpulse 400 به مسابقه ماجراجویی موتور سیکلت 400 سی سی خواهد پیوست. جنگنده خیابانی برهنه، اکستریم، نیز در نوع 400 سی سی ساخته شده است. Hero Xtreme 400 با موتورسیکلت هایی مانند BMW G310R و KTM Duke 390 از جمله دیگر رقابت خواهد کرد.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما