Hyma 7X مشخصات فنی، امکانات و قیمت احتمالی محصول خودروی ایران

[ad_1]

منابع غیر رسمی از ورود دستگاهی به نام Huma 5X به ایران خبر داده اند. این محصول در کلاس MPV احتمالا توسط پرسنل خودرو ایران وارد شده است.

نام اصلی هایما در واقع HA / MA است که ترکیبی از نام های شرکت هاینان و مزدا ژاپن است. گروه فاو با 2 درصد سهامدار اصلی هما محسوب می شود و 5 درصد از سهام این شرکت نیز در مزدا است. دولت چین نیز حدود دو درصد از سهام گروه صنعتی هاینان را در اختیار دارد. ارزش کل کارخانه های هایما امروز دو میلیارد برآورد می شود، در حالی که با ظرفیت تولید 4000 دستگاه در سال، بیست و دومین خودروساز بزرگ چین و دومین صادرکننده خودرو در این کشور است.

مدل های کلاس یک برای مسافر مردد در شهر مناسب است. این خودروها به ابعاد و مصرف سوخت مشابه عملکرد تاکسی توجه خواهند کرد. در ایران برندهای چینی و ژاپنی مانند دلیکا (سوئیس زیر نظر فوجیان موتورز) و تویوتا وجود دارد. اما خودروسازان داخلی در این کلاس توجه چندانی به بدنه نداشتند.

در بازار جهانی انواع مختلفی با ابعاد مختلف ایجاد می شود. آنها اندازه های بزرگ و تقریباً مینی بوس دارند و می توان از آنها برای حمل بارهای سنگین یا مسافر تا 3 نفر استفاده کرد. از سوی دیگر، خانواده های کوچک و گسترده و ماشین مانند در کشورهای آسیایی مانند ایالات متحده و کانادا. طبیعتاً از خطوط فشرده برای تردد دقیق در شهرها و خیابان های باریک استفاده می شود و پره ها یا مینی بوس های بزرگ و کامل وجود دارد.

ویژگی اصلی One Hema 7X

Hema 5X در مقادیر کم تولید می شود و پتانسیل باردار شدن را دارد. این مدل مانند یک کراس اوور فاصله ای با سطح زمین ندارد و می توان از آن برای کمک به افراد دارای معلولیت، نوزادان و یا معلولان استفاده کرد.

طراحی بیرونی و طراحی بیرونی Hema ۷X

هایما 1X در طبقه متوسط ​​طبقه بندی می شود. این مدل توسط Studio Pininfarina طراحی شده است. حق چاپ www.panhwar.com 10 حق چاپ www.panhwar.com 2 حق چاپ www.panhwar.com کلیه حقوق محفوظ است.

ویژگی های اصلی Hema 1X در کلاس یک، با وجود طراحی ناهماهنگ، مانند برخی از دستگاه های خارجی، جذاب و چشم نواز به نظر می رسد. لامپ اصلی تا جایی که به چرخ مربوط می شود دارای ابعاد و کشش بزرگی است. یک اشاره گر کوچک وجود دارد، یک چراغ مخصوص در بالا نصب شده و بدنه داخل آن پنهان شده است. از سوی دیگر، LED ها به صورت عمودی با طراحی شبیه به یک سنسور ماشین مدرن دیده می شوند.

نمای جلوی One Hema 7X

جلوی قفس هایما بسیار بزرگتر از کل بدن است. فرم کلی این خط با الهام از خط به همراه خطوط و سپرها با الهام از خودروی لکسوس، اما ترکیب بندی ناخوشایند و ناسازگار است. مهمترین قسمت قفس و سپر مواد پلاستیکی و مشکی آن است.

از سوی دیگر Hyma 7X با یک خودروی مدرن خوب به نظر می رسد. حجم بدنه با خطوط روی دره های ورودی و دستگیره های نزدیک به چراغ جلو بسیار فراتر از یک مدل چینی در کلاس اقتصادی است. تصاویری از رینگ های 4 اینچی Hyma 3X، آینه های بدنه مشابه با ترکیب فلز و پلاستیک، ریل مشکی، باربرد، سقف پانوراما و وسایل فلزی برای قاب پنجره ها قابل مشاهده است.

یک صفحه نمایش هیوندای 7X به عقب

در پشت، چراغ های عظیم Hyma 1X طعم بسیار شدیدی دارند. این سبک برای بازار چین جذاب است اما در کلاس جهانی یک نکته منفی محسوب می شود. سایر قسمت های بدنه از جمله سقف انتهایی اسپویلر، بدنه سوپر هومینگ و محل مخصوص نصب پلاک قابل قبول می باشد. همچنین محدوده وسیع از روکش جعبه و فضای نزدیک چراغ های عقب، رنگ مشکی و ظاهرا پلاستیک ارزان است.

به طور کلی، پتانسیل Hemax 1X خارجی، به عنوان یکی از سازه های چینی، امتیاز بالاتر از میانگین را به خود اختصاص داد. این محصول در صورت واردات با قیمت مناسب قطعا خریداران ایرانی علاقه مند به این سبک خودرو را در نبود محصولات ژاپنی و کشاورزی جذب خواهد کرد. از طرفی باید توجه داشت که مردم ایران به طور کلی معمولا کراس اوورها و خودروهای متوسط ​​تا متوسط ​​را ترجیح می دهند.

یک هما 7X سمت جلو

ابعاد Hema 2X شامل 1.2 میلی متر طول، 1.2 میلی متر عرض، 2.8 میلی متر ارتفاع و با فاصله محوری 1.2 میلی متر است.

طراحی کابین و طراحی داخلی Hyma 1X

کابین هایما 5X برای افرادی که می خواهند خودروهای چینی را به سبک طراحی مدرن اصلاح کنند، شگفت انگیز به نظر می رسد. البته شکی نیست که دستگاه های داشبورد و کنسول از مدل های محبوب خارجی به خصوص مرسدس بنز و بیاماوو الهام گرفته اند. اما استفاده از غرفه بزرگ برای فعالیت و پنل پشت فرمان ستودنی است. از طرفی لازم به ذکر است که سر این قسمت متعلق به غرفه داران نیست و در واقع دو غرفه دار کاملاً با فاصله از یکدیگر جدا شده اند و یک قاب نیز در مجاورت آن تعبیه شده است.

یک صفحه نمایش داخلی Hema 7X

تصاویر Hyma 1X در سایت های چینی، روکش چرم مصنوعی برای صندلی، فرش و طیف گسترده ای از داشبورد موجود است. این دستگاه ها به ندرت برای مدل های چینی ارائه می شوند. قسمت پایینی داشبورد نیز از صندلی های پلاستیکی هماهنگ ساخته شده است.

فرمان، پرس خروجی تهویه، وظیفه و کنسول میانی، طراحی چشم نواز و هماهنگی با سایر اجزا. برخی از کلیدها مناسب و حداقل هستند. هایما 5X همچنین از ترمزهای پارک و استارت استفاده می کند تا داشبورد فضایی را ساده تر و کارآمدتر کند.

یک عدد صندلی نمایشگر هیوندای 7X

در تصاویر از ردیف صندلی های پشت Hyma 1X، موقعیت و ظاهر صندلی های کاپیتانی در خودروهای لوکس دیده می شود، البته ابعاد آن نسبت به نمونه های آلمانی یا آمریکایی کوچکتر است. این شرایط ظاهراً آسایش زیادی را برای سران رده های دوم و سوم (برای دسترسی به عقب) فراهم می کند و مراسم یا سفرهای خارجی مناسبی است. به غیر از آن، لازم به ذکر است که در حالی که Hyma 1X در ردیف سوم صندلی های فعال قرار دارد، فضای کمی در پشت میله برای حمل بار وجود دارد.

طراحی کلی Hayma 1X راضی کننده بود، اگرچه مواد به کار رفته در کابینت ها از جمله صندلی های چرمی و داشبورد سخت پلاستیکی با کیفیت و لوکس تلقی نمی شد.

تجهیزات پیشرفته و فنی Hyma 1X

دو نوع موتور توربوشارژ با حجم های 1/2 و 1/2 لیتری برای Hyma 1X در بازار چین وجود دارد. مدل پایه، با “قدرت بخار” و “نیوتن متر سنج و تولید” در حالی که نسخه قوی تر است، 2 بخار اسب و 2 نیوتومتر. هر یک از این دو مدل Hyma 1X حدود 5 کیلوگرم وزن دارند و مصرف سوخت آن بین 1 تا 2 لیتر بنزین در هر 100 کیلومتر است. این خودروها فقط 2 سرعته اتوماتیک با جلو دیفرانسیل و سیستم گیربکس تولید می کنند.

امکانات فنی و تجهیزات ایمنی Hyma ۷X

هایما به دنبال ارائه ۷X بیشتر به غذاهای لوکس درجه یک است. این محصول فاقد برخی امکانات خاص مانند ماساژ و تنظیمات برقی برای پشتی صندلی می باشد. اما در مورد اقلام پیشنهادی می توان آن را با گرما و خنکی داخل صندلی فروخت.

سفارش نمایش یک عدد Hema 7X

نسخه های کامل Hyma 1X در بازار چین مجهز به تهویه مطبوع اتوماتیک خروجی به عقب، کروز کنترل با قابلیت افزایش سرعت و سرعت در ترافیک، ورود و خروج بدون کلید، جعبه برقی، سنسور جلو و عقب، دوربین 4 درجه، فشار لاستیک، فن آوری کنترل، کشش و دوام، ترمز، تعمیر و نگهداری چراغ های جلو و چراغ های جلو، چراغ های LED، روشنایی داخلی، کیسه هوای شش، سانروف، رینگ 8 اینچی و لاستیک های 3 میلیمتری.

قیمت احتمالی هایما 1X در ایران

در بازار روسیه، Hyma 1X با قیمت 2000 تومان در آستانه با قیمت 500 1.2 به همراه امکانات تکمیلی به فروش می رسد. با این اوصاف اگر به قیمت دلار در محدوده 2 هزار تومان نگاه کنیم. می توان مطمئن بود که هایما 3X در ایران بیش از یک میلیارد تومان ارزش دارد.

یک وظیفه نمایش Hema 7X

در عین حال گیلاس، جک و دنگ فنگ (دیگنیتی و فیدلیتی) پرمخاطب، البته در مرز یک میلیارد تومان وجود دارد. برای فروش در بازار ایران مشکلی ندارند. در این شرایط، استقبال از جوانان Hyma 1X در کلاس درس بال های کوچک (MPV) صرفاً به دلیل تطبیق پذیری ساختار هفت صندلی، دور از ذهن به نظر می رسد.

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما