IND در مقابل SA 2nd ODI: شریاس آییر در قرن حاضر با شکست هند آفریقای جنوبی با هفت ویکت

شریاس ایر در حالی که ایشان کیشان قدرت بی رحمانه خود را در برابر حمله مهیب آفریقای جنوبی به نمایش گذاشت تا در دومین ODI هند در روز یکشنبه (9 اکتبر) یک تساوی هفت امتیازی را برای هند به ثمر برساند، یک قرن تاثیرگذار را پشت سر گذاشت. محمد سراج تیم بی‌تجربه بولینگ هند را به طرز درخشانی رهبری کرد تا آفریقای جنوبی را به 278/7 محدود کند، پس از اینکه میهمانان راکت را برداشتند.

ایر دومین صد ODI خود را ساخت (113 نه از 111) او در بازی 161 برد با کیشان (93 از 84) شرکت کرد تا یک برد راحت در 45.5 وقت اضافه برای تیم دوم هند به دست آورد. کیشان 24 ساله مانند یک مخلوط جهش یافته به نظر می رسید و پس از شروعی مسئولانه با تغییر به حالت هیولا، لایه های مختلف ضربان خود را به نمایش گذاشت.

چپ دست در دوران حرفه ای خود هفت شش و چهار حد را شکست – بهترین ضربه شامل 84 توپ، در حالی که ایر بهترین توپ را بازی می کرد. نایب کاپیتان سریال، آییر، بهترین عملکرد خود را در ODI ها داشته است و در شش دوره اخیر خود، یک قرن و چهار دهه پنجاه را شکست داده است.

دو تیم با انجام یک بازی پس از دو بازی، فینال سری را روز سه شنبه در دهلی برگزار می کنند. در تور اختیاری هند قبل از مسابقه، ایشان با شلیک توپ شل با نیروی بی رحمانه، هدف خود را روشن کرد و به گریل وینگر MS Dhoni برخورد کرد. در روز مسابقه، صحنه برای ضربه ناچیز مربی در زمین خود عالی بود. هند به 231 مورد از 41.1 اضافی نیاز داشت که یک گیل چوپمن (28;26b) با ظاهری آراسته در حین تعقیب توسط رابادا در اثر یک صید کم گرانش کشته شد.

کیشان آمد و در بهترین حالت آماده باش بود. او برای تک‌نفره‌ها سخت دوید و بر طلسم بولینگ خصمانه نورته غلبه کرد، زمانی که بیش از 145 ضربه روی دروازه کوچک رانچی به ثمر رساند. با این حال، بازیکن چپ وحشت نکرد زیرا از 46 توپ، 29 توپ را زد.

سپس آفریقای جنوبی کار خود را با اسپینرها با فرمانده ذخیره ماهاراج آغاز کرد که به دنبال اخراج کیشان برای دومین بار متوالی بود. اما کیشان حمله به اسپینر چپ را انجام داد و آن را سه بار شش بار از جمله دو توپ از چهار توپ زد. تنها نقطه شعله ور شدن نقش های او زمانی بود که رابادا را اشتباه گرفت، اما این بار یک پرستار بچه را کنار گذاشت. در زایمان بعدی، کیشان ضربه ای به آرنج خود دریافت کرد که به نظر می رسید قبل از از دست دادن دردناک یک قرن، او را آزار می دهد.

پیش از این، آیدن مارکرام (79 از 89 توپ) و ریسا هندریکس (74 از 76 توپ) به نظر می رسید در خط میانی تسلط داشته باشند. اما سراج شکست خورد و همچنین یک سرعت تماشایی برای دفع هاینریش کلاسن (30) خطرناک انجام داد. او آهسته ترین ها را هوشمندانه به هم زد، پرتابی با رگبار و طول تنگ کرد و حتی به دیوید میلر (35 بدون بیرون) فرصتی نداد تا او را پاک کند. او تنها سه ران در دهه 50 واگذار کرد تا با اعداد 10-1-38-3 به پایان برسد.

آفریقای جنوبی از 169/3 که به لطف 129 همکاری دویدن توپ توسط هندریکس و مارکرام به دست آمد، سه ویکت سریع را با چند قرار دادن زمین هوشمند و یک چرخش بولینگ توسط کاپیتان هند، شکر داوان از دست داد.

حتی میلر درخشان برای حرکت به سمت جلو تلاش کرد و سراج با باخت دو ویکت تنها 57 امتیاز از 10 اور آخر را کسب کرد. جوان جوان احمد پس از گرفتن اولین جکپات بین‌المللی خود از خوشحالی پرید، زمانی که جانیمن مالان را جلوی چوب‌ها به گوشه انداخت.

به نظر می‌رسد شروعی عالی برای هند با خواندن امتیاز بازدیدکنندگان 40/2 پس از 10 افزایش، که فقط هفت محدودیت برای یک ویکت کسل‌کننده و خشک JSCA داشت. اما چیزی که در پی داشت رویکردی منسجم و حسابی توسط دو نفر متوسط ​​مارکرام و هندریکس بود که خوشحال بودند که وقت بگذارند، توپ‌های نقطه‌ای بازی کنند و شراکتی را ایجاد کنند.

از بیست به بعد، آنها آن را افزایش دادند، هر بار محدودیت های تک نفره را انتخاب کردند و در کمترین زمان به طور مستقیم به دهه پنجاه رسیدند – هندریکس روی 58 توپ، مارکرام روی 64 توپ.

هندریکس در دقیقه 27 کولدیپ را به خوبی شکست داد و آنها قصد خود را روشن کردند. اما خوشبختانه برای هند، هندریکس از سراج برای یک پیام کوتاه بیرون آمد. دروازه ها به روی هند باز شد و با رهبری هوشمندانه داوان آنها موفق شدند در 46 راند از جمله کلاسن خطرناک در سه ویکت لغزش دهند.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما