MacBook Pro 2021 سریعترین شبکه بی سیم را در میان پرتره های سلف ارائه می دهد – Zoomit

[ad_1]

تولید خطا مک بوک پرو 4 اپل شامل نسخه های 3 و 4 اینچی است و هر دو تقریباً از هر نظر مورد استقبال قرار می گیرند. با این حال، هنوز مناطقی وجود دارد که نوت بوک های پریمیوم اپل نسبت به رقبا بهتر عمل می کنند و یکی از آنها شبکه بی سیم است. بررسی ها نیز این موضوع را ثابت می کند.

گزارش wccftech، زمان بررسی نوت بوک ها، کانال فناوری Jarrod اغلب چند قدم دورتر از بقیه. جارود بررسی دقیقی از پیچیدگی فرآیند انجام داده است تا اطلاعات دقیق در اختیار ما قرار گیرد. ایشان نکات مختلفی را مورد بررسی قرار داده است که از این نظر یکی یکی به آنها اشاره می کنم.

یکی از جارود موضوعی مورد بررسی قرار گرفت، سرعت شبکه بی سیم بود. علیرغم داشتن Wi-Fi 6، MacBook Pro 3 با گیره Apple M1 Pro، 2 گیگابایت حافظه رم و 2 گیگابایت حافظه از نوع PCIe NVMe، کمترین امتیاز در بین تمامی لپ تاپ ها تست شده است. بر اساس نتایج به دست آمده، نوت بوک پریمیوم اپل سرعت 3 مگابیت بر ثانیه را ثبت کرده است که آن را سریع ترین نوت بوک جهان می کند. سریع ترین دستگاه ها Gigabyte Aero 17 YD و Lenovo Legion 5 Pro بودند که هر دو به ترتیب 1.2 و 1.2 مگابایت بر ثانیه واکشی داشتند.

سرعت نوت بوک های شبکه بی سیم را بررسی کنید

مقالات مرتبط:

این لپ تاپ های پیشرفته ویندوزی مجهز به آداپتور اینتل Wi-Fi 6 AX200 هستند که در فرکانس 5 مگاهرتز کار می کند و یکی از بهترین کلیپ های موجود است. دارای گیره های Wi-Fi 6E از نوت بوک ها اما در کمال تعجب سرعت وای فای 6 کمتر از اینتل است. بخش‌هایی از سازندگان از آداپتورهای اینتل Realtek و MediaTek و Killer Intel استفاده می‌کنند تا «بهترین هر سه امتیاز» را از MacBook Pro دریافت کنند. اما آداپتور قابل مقایسه Wi-Fi 6 AX200 است آنها در موقعیت پیشگام هستند.

وای فای 6 اپل دارد. ممکن است عملکرد بی‌سیم برای افزایش عمر باتری محدود باشد. در دنیای واقعی، مشاهده «مگابایت» واقعی بی معنی است. با این حال، ممکن است بخواهید فایل ها را از ستون فقرات دانلود کنید یا همزمان محتوا را مشاهده کنید. متاسفانه ISP های اصلی قادر به ارائه این سرعت نیستند و تا زمانی که واقعاً این کار را انجام دهند، آداپتورهای WiFi احتمالاً در نوت بوک ها بسیار سریع خواهند بود.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما