NFT 26 1.26 میلیون نقاشی کارآفرین آمریکایی را به فروش می رساند – زومیت

[ad_1]

گری وینرچ ، کارآفرین آمریکایی ، اسکن های دیجیتالی تصاویر بهبود یافته خود را بیش از 90 میلیون فروخته است. اما در 1 اکتبر 2021 ، سرمایه گذار پنج مورد از 26 1.26 میلیون نقاشی خود را فروخت و ثابت کرد که نقاشی های کاغذی هنوز در عصر دیجیتال ارزشمند هستند.

مقالات مرتبط:

به گزارش دکریپت ، قیمت این تابلو کاغذی در حراج کریستیز در نیویورک بیشتر از آثار اندی وارهول و جکسون پولاک است.

در حراج کریستیز ، مجموعه ای از نقاشی های Winerchack با عنوان جوهر روی کاغذ حراج شد ؛ این مجموعه شامل تعداد زیادی پنج تصویر است VeeFriends با نامه فیلاز حمدال، گوریل سپاسگزار، مرغ سخاوتمند، فانی پرواز می کند و ببر روشن استعععاده آنها با دست کشیده می شدند و به قیمت 6 رقمی فروخته می شدند.

دوستان دوست

از بین این نقاشی ها ، فیل دلسوز ، به ارزش 412،500 ، گران ترین اثر فروخته شده در حراجی است. فقط یک دقیقه طول کشید تا فیل دلسوز را بردارید.

واینرچوک نقاشی های خود را به بیش از 10 هزار مجموعه تقسیم کرده است NFT هر کسی که WeFriends نام دارد ویژگی های متفاوتی دارد مانند شتر ، حشره درخشان یا جغد مزرعه.

واینرچک

پنج نقاشی فروخته شده بخشی از 286 مجموعه ای است که توسط خود واینرچاک کشیده شده است.

به گفته وب سایت WeFriends ، واینرچاک بیش از هر چیز از ویژگی های انسانی مرتبط با این حیوانات قدردانی می کند. آنها معتقدند که این ویژگی ها باعث خوشحالی و موفقیت افراد می شود. فارغ از موفقیت وینرچاک در تجارت و سرمایه گذاری ، این کارآفرین به خاطر توصیه های قانع کننده اش معروف است.

این تصاویر کودکانه به نظر می رسند. اما ارزان ترین NFT ها 14.65 (50،000 دلار) قیمت دارند و گران ترین NFT ها با یک ساعت با برچسب میمون 1.2 میلیون دلار در بازار پلیس OpenSea هزینه دارند.

بوزینه

هر NFT این مجموعه دارای یک ویدئوی 20 تا 30 ثانیه ای است که نشان می دهد واینرچاک در حال کشیدن است و هر کدام بلیطی برای کنفرانس های آینده کارآفرین در سه سال آینده است.

مقالات مرتبط:

اولین از سه کنفرانس برنامه ریزی شده Waynerach برای سه روزه Weecon 2022 در مینیاپولیس ، مینه سوتا ، از 19 مه 2022 (28 مارس 1400) سال آینده به مدت سه روز برگزار می شود.

Tictac روز پنجشنبه ، 29 اکتبر 1400 اعلام کرد که سری Venerchak NFT را در 6 اکتبر 2021 (14 اکتبر 1400) با فیلم های مشاهیر مشهور روی صحنه منتشر می کند.

نظر شما در مورد فروش نقاشی های وینر چاک با قیمت های گزاف چیست؟

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما