Nitish از “fevicol” برای متعهد شدن به موقعیت CM استفاده می کند: کیشور به سمت رئیس JDU ضربه می زند

دهلی نو: یک هفته پس از اینکه نیتیش کومار برای هشتمین بار به عنوان وزیر ارشد بیهار سوگند یاد کرد، پرشانت کیشور، استراتژیست نظرسنجی که تبدیل به سیاستمدار شد، روز چهارشنبه (17 اوت 2022) رئیس JD (U) را مشت کرد و گفت که وی از Vivekul استفاده می کند. (یک نام تجاری چسبنده) با موقعیت CM بچسبید، در حالی که طرف های دیگر همچنان به دور او می چرخند.

کیشور که قبلاً بخشی از JD(U) بود، گفت اگر دولت تازه تاسیس “ماهگاتبندان” در بیهار پنج تا 10 شغل در یکی دو سال آینده ایجاد کند، او جان سورج ابهیان را کنار خواهد کشید. و از کمک به نیتیش کومار حمایت کنید.

او گفت: «نیتیش کومار از «ویویکول» (برند چسبنده) برای چسبیدن به پست نخست وزیری استفاده می‌کند، در حالی که احزاب دیگر به تجمع در اطراف آن ادامه می‌دهند.

کیشور که از نزدیکان کومار بود خطاب به حامیان خود در ساماستیپور اظهار داشت که دولت کنگره RJD-JD(U) از حمایت مردم برخوردار نیست.

اخیراً، چاچوی یاداو، معاون وزیر بیهار و رهبر RJD، گفت که حزب او به عنوان بخشی از دولت جدید، به وعده خود مبنی بر ایجاد 10 میلیون شغل در طول انتخابات مجمع عمومی 2020 عمل خواهد کرد.

کومار همچنین در جریان سخنرانی روز استقلال خود گفت: “در نظر داریم برای 20 نفر در بخش دولتی و خصوصی ایالت فرصت شغلی فراهم کنیم. اعضای نسل جدید (تجاشوی یاداو) با ما هستند؛ بنابراین ما کار خواهیم کرد. هدف ما این است که بیهار را در رده کشورهای پیشرفته قرار دهیم.

کیشور در واکنش به وعده‌های دولت ائتلاف بزرگ تازه‌تشکیل شده گفت: «جان سورج ابهیان» خود را پس می‌گیرم و از دولت نیتیش کومار حمایت می‌کنم، در صورتی که طی یک تا دو سال آینده پنج تا 10 شغل ایجاد شود. ”

کیشور در ماه می اعلام کرده بود که جان سورج ابهیان را برای برقراری تماس های منطقه ای، پی بردن به مشکلات پیش روی مردم بیهار و ارائه راه حل های احتمالی برای آنها راه اندازی خواهد کرد.

در این میان، او همچنین انتظار داشت که در سناریوی سیاسی این ایالت پیش از انتخابات پارلمانی آتی آشفتگی بیشتری ایجاد شود.

او گفت: “تنها سه ماه از ورود من به عرصه سیاسی در بیهار می گذرد و سیاست در این ایالت چرخش 180 درجه ای پیدا کرده است. این ایالت در آینده نزدیک شاهد آشفتگی های سیاسی بیشتری خواهد بود.”

(با ورودی آژانس)

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما