OCC آوریل را به عنوان ماه ملی توانایی مالی معرفی می کند

بیانیه مطبوعاتی 2021-41 | 1 آوریل 2021

واشنگتن – دفتر کنترل کننده ارز (OCC) بانک های ملی و انجمن های پس انداز فدرال (در مجموع، بانک ها) را تشویق می کند تا از آموزش سواد مالی در طول سال، به ویژه در ماه ظرفیت مالی ملی، که تا 30 آوریل ادامه دارد، حمایت کنند.

بانک‌ها سواد مالی را با حمایت از برنامه‌هایی که سواد مالی، توانمندسازی اقتصادی و دسترسی به سرمایه و اعتبار را برای همه مصرف‌کنندگان، از جمله کسانی که به بانکداری سنتی یا بدون دسترسی ندارند، گسترش می‌دهند، ارتقا می‌دهند.

بلیک پالسون، مدیر بازرسی ارز، گفت: «ظرفیت مالی و توانمندسازی مالی افراد را قادر می‌سازد تا به اهداف خود برسند و در بهترین حالت خود زندگی کنند. ماه ملی تاب آوری مالی اهمیت به عهده گرفتن مسئولیت امور مالی شخصی را به همه یادآوری می کند. بانک‌ها نقش مهمی در حمایت از توانایی‌های مالی جوامع خود، به‌ویژه جوامع محروم و کم‌درآمد دارند که در آن‌ها دسترسی گسترده به اعتبار و سرمایه بیشتر مورد نیاز است.»

به عنوان بخشی از ماموریت خود، OCC مدت هاست به بانک ها کمک کرده است تا آموزش سواد مالی را به مصرف کنندگان و جوامع ارائه دهند. OCC بانک ها را تشویق می کند تا مشتریان را به HelpWithMyBank.gov آژانس راهنمایی کنند تا در مورد خدمات بانکی پاسخ دهند و سؤالات یا مشکلاتی را که مصرف کنندگان ممکن است با بانک های خود داشته باشند حل کنند.

علاوه بر این، OCC پروژه REAch را برای ترویج مشارکت بیشتر در سیستم مالی ایالات متحده از طریق افزایش ظرفیت مالی و شمول و کاهش موانع دسترسی بین اقلیت ها و جمعیت های محروم ایجاد کرد. پروژه REAch به دنبال گسترش دسترسی به اعتبار برای بیش از 45 میلیون مصرف کننده است که بسیاری از آنها اقلیت ها یا افراد کم درآمدی هستند که به دلیل نداشتن امتیاز اعتبار با چالش هایی در دریافت اعتبار روبرو بوده اند. (2) حمایت از مشاغل کوچک، به ویژه در جوامع اقلیت، و کمک به آنها برای دسترسی موثرتر به سرمایه. و (iii) حمایت از بانک‌های اقلیت در ارائه آموزش سواد مالی، مشاوره اعتباری و مالکیت خانه، و سایر خدمات به مشتریان خود، که بسیاری از آنها افراد، اقلیت‌های کم درآمد یا زندگی در جوامع محروم هستند.

OCC همچنین مقامات امور اجتماعی در سراسر کشور را برای کمک به بانک ها در ارائه آموزش سواد مالی و سایر خدمات به مصرف کنندگان و جوامع منصوب کرده است. این مقامات می توانند توضیح دهند که چگونه بانک ها می توانند از ماه ظرفیت مالی ملی حمایت کنند و راه های دیگری برای گسترش دسترسی به آموزش سواد مالی، اعتبار و سرمایه در جوامع خود بیابند. علاوه بر این، OCC منابع مفید و انتشارات occ.gov را در مورد آموزش سواد مالی منتشر می کند.

لینک های مربوطه

اتصال رسانه

استفانی کالینز
(202) 649-6870


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم