OCC اعضای جدید کمیته اجرایی را معرفی کرد

بیانیه مطبوعاتی 2022-118 | 22 سپتامبر 2022

واشنگتن – دفتر کنترل ارز (OCC) امروز سه عضو جدید را به کمیته اجرایی خود معرفی کرد که از 10 اکتبر 2022 اجرایی می شود.

بورلی کول به عنوان معاون ارشد کنترل برای نظارت بر بانک های متوسط ​​و محلی انتخاب شده است. شما تیمی متشکل از 1600 نفر را برای نظارت بر بیش از 1000 بانک ملی و انجمن پس انداز فدرال هدایت خواهید کرد. او علاوه بر عضویت در کمیته اجرایی OCC، در کمیته نظارت بانک نیز خدمت خواهد کرد.

خانم کول از ژوئیه 2022 به عنوان سرپرست معاون ارشد کنترل برای نظارت بر بانک های متوسط ​​و محلی خدمت کرده است. قبل از آن، او به عنوان معاون کنترل برای ناحیه شمال شرقی، مسئول نظارت بر بیش از 200 بانک محلی و فدرال خدمت می کرد. انجمن های پس انداز، 15 ارائه دهنده خدمات داده مستقل، و 6 شرکت اعتبار ملی مستقل. خانم کول بیش از 40 سال تجربه کار در نقش‌های نظارتی مختلف دارد که بر بانک‌ها در هر اندازه نظارت دارد، از جمله معاون نظارت بر انطباق، مشاور ارشد معاونت نظارت بر بانک‌های متوسط ​​و جامعه، و معاون معاونت نظارت در تخصص‌ها. و عملیات در دفتر منطقه شمال شرق.

Minh-Hi Tran-Lam به عنوان معاون ارشد کنترل دفتر مدیریت انتخاب شده است و در کمیته اجرایی OCC خدمت خواهد کرد. شما مسئول رهبری بخش OCC مدیریت مالی، سرمایه انسانی، عملیات اداری و فناوری اطلاعات خواهید بود.

خانم تران لام بیش از 18 سال تجربه در مدیریت مالی، فناوری اطلاعات، مدیریت ریسک و عملیات تجاری آژانس دارد. او قبل از پیوستن به OCC، سمت مدیر ارشد اطلاعات و مدیر ارشد حریم خصوصی در شرکت بیمه سپرده فدرال را برعهده داشت که در آنجا بر بودجه، مدیریت منابع انسانی، تدارکات و ابتکارات مدیریت تجاری نظارت داشت. خانم تران لام همچنین قبلاً در سمت های مختلف در وزارت امور خارجه، دفتر مدیریت منابع اطلاعاتی و دفتر اجرایی رئیس دفتر مدیریت و بودجه کار کرده است.

جی گالاگر به عنوان معاون ارشد کنترل برای نظارت بر ریسک و تجزیه و تحلیل انتخاب شده است. او بر پرسنل OCC مسئول شناسایی و پشتیبانی ریسک سیستمی، نظارت سیستم و پشتیبانی تحلیلی، تحلیل اقتصادی و سیاسی و تحلیل ریسک نظارت خواهد داشت. آقای گالاگر همچنین به عنوان یکی از اعضای کمیته اجرایی OCC خدمت خواهد کرد. آقای گالاگر در جولای 2022 این سمت را بر عهده گرفت.

قبل از این سمت، آقای گالاگر سمت معاونت کنترل برای حمایت از شناسایی ریسک های سیستمیک را بر عهده داشت و به عنوان رئیس کمیته ملی ریسک در OCC خدمت می کرد. آقای گالاگر در طول دوران حرفه‌ای خود در OCC، بر بانک‌هایی با هر اندازه و پیچیدگی نظارت داشته است. در نظارت بر بانک‌های متوسط ​​و جامعه به عنوان کارشناس مدیریت دارایی فعالیت می‌کرد و در نظارت بر بانک‌های اعتبار ملی پیچیده نقش داشت. در نظارت ارشد بانکی (LBS)، او به عنوان سرپرست تیم مدیریت دارایی، وام مسکن و خرده‌فروشی، رهبر تیم ریسک بازار LBS و کارشناس اصلی مدیریت دارایی خدمت کرد. قبل از پیوستن به مرکز عملیات نظامی، آقای گالاگر در تفنگداران دریایی ایالات متحده نیز خدمت می کرد.

اتصال رسانه

استفانی کالینز
(202) 649-6870

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما