Paige Bueckers از UConn’s Tears ACL و فصل را از دست خواهید داد

این دانشگاه روز چهارشنبه اعلام کرد که پیج بیکرز، ستاره بسکتبال زنان Ocon که بیشتر فصل گذشته را به دلیل مصدومیت زانو از دست داد، روز دوشنبه رباط صلیبی قدامی زانوی چپ خود را پاره کرد و فصل 2022-23 را از دست داد.

بیکرز، دروازه بان 20 ساله اهل مینه سوتا، تقریباً سه ماه از بازی های فصل گذشته را پس از عمل جراحی روی زانوی چپ خود در دسامبر از دست داد، اما در فوریه بازگشت و یوکان را به بازی قهرمانی ملی رساند. مقامات UConn در بیانیه ای گفتند که او در جریان یک بازی بسکتبال جزئی دچار مصدومیت جدید شده است.

دانشگاه گفت بکرز که پنج فوت 11 قد دارد، روز جمعه تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

بیکرز در اینستاگرام نوشت: “این خیلی دیوانه کننده است، زیرا برای بازگرداندن سلامتی خود بسیار سخت تلاش می کنید، احساس قوی تر از همیشه می کنید، بهترین بسکتبال خود را بازی می کنید و با یک حرکت ناگهانی همه چیز تغییر می کند.” “در حال حاضر تلاش برای درک همه چیز سخت است، اما نمی توانم فکر نکنم که خدا از من به عنوان گواهی استفاده می کند که چقدر می توانید او را در کنار خود شکست دهید.”

به طور کلی، زمان بهبودی پس از آسیب ACL حداقل هشت ماه است.

جینو اوریما، مربی یوکان در بیانیه ای گفت: همه ما از پیج ویران شده ایم. من واقعا سخت کار کرده‌ام تا در خارج از فصل قوی‌تر و سالم‌تر شوم، که یک شکست ناگوار است.

پیج به وضوح یک بسکتبالیست فوق العاده است اما او بهترین فرد و هم تیمی است و واقعاً مایه تاسف است که این اتفاق برای او افتاده است. هم تیمی های این فصل.»

بکرز در 13 دسامبر بر روی زانوی چپ خود برای ترمیم شکستگی پلاتوی تیبیا قدامی و پارگی مینیسک که در جریان بازی 5 دسامبر یوکان مقابل نوتردام متحمل شده بود، جراحی کرد.

او در اواخر فوریه بازگشت و به هدایت UConn به فینال چهار کمک کرد. در جریان پیروزی نیمه نهایی مقابل استنفورد، او در حین مبارزه برای جامپ بال روی زانوی بد خود افتاد و سپس صورتش را با دستانش پوشاند.

بکرز در آن زمان گفت: «بعضی چیزها، مانند آنچه دیشب اتفاق افتاد، در حال حاضر به نوعی دردناک هستند و می‌توانید از آن خلاص شوید. من فقط کشش می دادم و مطمئن می شدم که در اسرع وقت به بازی برمی گردم.”

بیکرز 14 امتیاز و 6 ریباند در باخت 64-49 مقابل کارولینای جنوبی در فینال به دست آورد.

بوکرز به عنوان بهترین بازیکن سال 2020-2020 کالج به عنوان بهترین بازیکن سال آسوشیتدپرس و نایسمیت کالج انتخاب شد که میانگین 20.0 امتیاز، 5.7 پاس منجر به گل و 4.9 ریباند به دست آورد.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما