RIP Raju Srivastava – نگاهی به برجسته ترین فیلم کمدی

دهلی نو: راجو سریواستاوا یک کمدین فوق العاده بود. در حرفه ای که بیش از سه دهه به طول انجامیده است، این کمدین افسانه ای نقش های واقعاً به یاد ماندنی را ایفا کرده و به نامی شناخته شده تبدیل شده است. متأسفانه راجو سریواستاوا دیگر در بین ما نیست. این کمدین روز چهارشنبه در حالی که تحت درمان در AIIMS پس از حمله قلبی بود، آخرین نفس خود را کشید. او در خانه هنگام ورزش به زمین افتاد.

این کمدین باس که بیشتر به خاطر بازی های کمدی خود به عنوان «گاجودار بهیا» شناخته می شود، فیلم های واقعا شگفت انگیز بالیوود را در کارنامه خود دارد. راجو سریواستاوا از اشتراک فضای صفحه با شاهرخ خان گرفته تا به تصویر کشیدن نقش خنده دار بابا چین چین چو Aamdani Atthani Kharcha Rupaiyaa، شایعات به یاد ماندنی را انجام داده است. بیایید به فیلم‌های او که ما را روی پرده نقره‌ای می‌خنداند نگاه کنیم –

بازگر

کمدین آس در سال 1993 نقش یک دانشجوی کالج را در فیلم فوق ستاره SRK و کاجول “بازیگر” بازی کرد. اگرچه او در آن زمان فضای زیادی نداشت، اما اولین بار بود که در فیلمی با سوپراستار بازی می کرد. شاهرخ خان.

پیر کیا کیست؟

راجو سریواستاوا همچنین در اولین فیلم سلمان خان به نام «مین پیار کیا» بازی کرد. او نقش یک کارگر نظافت کامیون را در این فیلم بازی کرد که در سال 1989 به یک فیلم پرفروش تبدیل شد. او بازیگرانی از جمله باگیاشری، آلوک ناث، مهنیش باهل و ریما لاگو را در کنار دیگران داشت.

از بمبئی تا گوا

بمبئی به گوا یکی از معروف ترین نقش های او در بالیوود است. با بازی برخی از بهترین کمدین‌ها مانند سونیل پال، ویجی راز و احسان قریشی، «بمبی به گوا» موفقیت بزرگی برای راجو سریواستاوا بود.

آمدنی عثانی خرشا رابعه

این بازیگر کمدین در نقش بابا چین چین چو در فیلم پرطرفدار چند ستاره Aamdani Atthani Kharcha Rupaiyaa خنده دار بود. این فیلم درباره سه زوج جوان بود که با هزینه ها و مطالبات زیاد به سختی زنده می مانند. او اغلب مورد علاقه مخاطبان امروزی است که به خاطر نمایش واقع گرایانه اش از مشکلات طبقه متوسط ​​است.

صفحه اصلی Prem Ki Deewani Hon

«Main Prem ki Deewani Hoon» یکی از طولانی‌ترین و مشهورترین کمئوهای بالیوود است. این فیلم با بازی کارینا کاپور خان و هریتیک روشن در نقش اصلی فیلم حول محور سانجانا و پرم می چرخد ​​که در حال مبارزه با موقعیت اجتماعی ازدواج خود هستند. راجو در این فیلم نقش شامبو خدمتکار سانجانا را بازی کرد.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما